10 אביב שיער מגמות איפור אתה מיד להתאהב עם

האביב הוא כל כך קרוב עם העונה החדשה מביאה איפור חדש והשראת שיער. מעיניים מופשטות לגלי חוף אופנתיים ולחמניות של צ'יניון, יש המון מראה ומגמות חדשים להתרגש!

10 אביב שיער מגמות איפור אתה מיד להתאהב עם

באדג'לי מישקה - מאחורי הקלעים - ספטמבר 2017 / Cindy Ord / Getty Images

מוארת, מודגש, שפתיים הצהרה כמו אלה מתוך Badgley Mischka ואת האביב / קיץ 2018 המצגת הם כאן כדי להישאר. כאשר לובש צבעים מודגש על השפתיים אתה באמת יכול להתנסות עם גוונים שונים כדי למצוא איזה צל מתאים לך ביותר, גורם לך להרגיש הכי בטוח. הידרציה ו פילינג לשחק תפקיד ענק בבריאות העור על השפתיים שלך, וזה משהו שאתה צריך לעשות בקביעות כדי לשמור אותם במצב מושלם. ללכת מודגש ולא להביט אחורה, העור שלך ייראה מיד בהיר יותר עם הגוון הנכון העיניים שלך בהחלט פופ.

כדי להפיג את הגבות ולהפוך אותן להופיע מלאות יותר, השתמש ב- Glass Cosmetics Arch Brow Shaping ג'ל וסרק לאחור על השיער, ואז כלפי מעלה כדי לאבטח את הגבות במקום. הגוון של הג'ל ימלא את המקום שבו השיער דליל, ויוצר מראה גבות טבעי ומטופח.

למעלה מבחר המוצר: קליניק ליפסטיק ארוך מאט רך, ביס יופי Amuse Bouche שפתון, ביס יופי אגבה מסכה שפתיים
יותר "

10 אביב שיער מגמות איפור אתה מיד להתאהב עם

אטרו - מסלול - שבוע האופנה של מילאנו אביב / קיץ 2018 / ויקטור בויקו / Getty Images

Etro באמת לאפשר לעור מודגש לעשות הבכורה, מה שהופך אותו מושלם איפור עדין איפור עבור כל יום ללבוש. כאשר הדגשת, יש קו דק בין ימין בדיוק דרך מבריק מדי. זה צריך להיראות טבעי על הפנים, כך שכאשר האור פוגע, העור שלך הוא מתוך העולם הזה מדהים. התחל על ידי החלת מקל שמנת קרם על עצמות הלחיים ומטה את האף לפני היסוד, ולאחר מכן לסיים עם נגיעות עדינות של הדגשה שוב עבור עור שטל מושלם.

כדי ליצור מחדש את המראה הזה שיער, לרסס texturizer ב הקרקפת ולהזיז את השיער לאחור מן הפנים. את texturizer ייתן קצת נפח על השורש, ואתה יכול לסיים עם מוס או hairspray כדי לשמור את כל זה במקום.

למעלה מוצר מבחר: שעון חול Vanish Flash הדגשת סטיק, Glossier Haloscope הדגשת סטיק

איפור האמן עצה: כדי לשמור על העור זוהר, הקפד לעשות מסכת פנים נכונה 2-3 פעמים בשבוע כדי להזין את העור שלך לטפל בו היטב. Blue Tansy מסכה מבהיר מן הבוטני עשבי תיבול ויין טריים ויטמין Nectar Vibrancy-Boosting מסכת פנים הן שתי אפשרויות מושלם את התוצאה של העור זוהר.
יותר "

No Replies to "10 אביב שיער מגמות איפור אתה מיד להתאהב עם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 77 = 83