איך לא לקבל Scammed ידי זיוף נעלי

הנה אתה, גלישה באינטרנט או דוכני דוכנים בשוק הפשפשים, ואתה נתקל עסקה מדהימה על נעלי החלום שלך. עכשיו זה הזמן לשים לב adage, "אם משהו נראה טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה."

השוק של סחורה מזויפת בכל דבר, החל מנעלי ספורט מזויפים של נייקי ועד לחלקי מטוסים, עולה לחברות בארה"ב יותר מ -200 מיליארד דולר בשנה, על פי www.stopfakes.gov, אתר אינטרנט לצרכני מידע.

7 סימנים של נעליים אתלטיות מזויפות וכיצד להימנע מקבל Scammed

לפני שאתה מוסר את הכסף שלך, לקחת קצת זמן כדי להיות בטוח שאתה לא להיות scammed.

 • לחנך את עצמך על איך נראים הנעליים האמיתיות: בקר חנות נעליים או חנות כלבו כי הוא אמין עבור מכירת סחורה אותנטית. בדוק את סגנונות הנעל אתלטי אתה מעוניין לקנות ולדעת איך הם נראים בפירוט. אל תשכח לבדוק את האריזה. זה עשוי לעזור לך לזהות זיופים במקום אחר בעתיד.
 • רמזים לזיופים: זיופים מסוימים קל לזהות כי תפרים, צבעים, לוגו, אריזה או פרטים אחרים כבויים. כמו שטרות מזויפים של מאה דולר, הם לא ממש נראים או מרגישים כמו הדבר האמיתי. אחרים knockoffs כל כך קרוב הדבר האמיתי כי אפילו מומחים מתקשים לספר את ההבדל. קנייה ממקור מכובד היא הדרך היחידה להבטיח שאתה מקבל סחורה אותנטית.
 • בדוק ביקורות, משוב ואריכות ימים למוכרים מקוונים: לפני שתרכוש משהו באינטרנט, בדוק את המשוב ואת הביקורות של המפיץ. eBay ופורומים מקוונים אחרים מציעים עצות למניעת סחורה מזויפת ופוסט רשימות של מוכרים לא ישר. כמו כן, לבדוק את משך הזמן המוכר כבר עושה עסקים באתר מכירות פומביות מסוים. בדרך כלל, המוכרים העוסקים סחורה הונאה לפתוח ולסגור חנות במהירות.
 • לא יקבל תשלום באמצעות כרטיס אשראי: תשלום באמצעות כרטיס אשראי מציע לך הגנה כלשהי אם אתה scammed. היזהר של ספקים שרוצים במזומן, לבדוק, או כדי כסף.
 • מלאי לא סביר: אם אתה קונה או וינטג סגנונות של נעלי ספורט, להיות זהיר כאשר אתה סוחר סוחר עם ריצה מלאה של גדלים. הסיכוי שמישהו יהיה כל גודל של נעל נדיר במלאי הוא רזה לאף אחד. להיות חשוד של כל סוחר המציע מגוון רחב של נעלי ספורט אתגר קשה או מהודרת במחיר מציאה.
 • תמונות מזויפות: אל תניח כי התמונה שפורסמה באתר האינטרנט של המוכר היא מה שאתה קונה. אתרים מסוימים משתמשים בתמונה של סחורה אותנטית ולאחר מכן לשלוח לך זוג זיופים, או שום דבר בכלל. ייתכן שתרצה לבקש מהמוכר לשלוח לך תמונה של הטלפון הסלולרי של הפריט, כך שתוכל לזהות את מה שאתה רוצה ומהמועד הנוכחי.
 • גרסאות, דוגמאות, מכס: תיזהר תיאורים כמו "וריאנטים", "וריאנטים המפעל", "דוגמאות" ו "מכס".
  1. דגימות נעשות על ידי חברות נעליים אתלטי, בדרך כלל רק בגודל 9. אתה לא הולך למצוא מדגם בטווח מלא של גדלים. האם ראית את Mizuno אתה רוצה ב- eBay אבל זה מדגם בגודל 7? לְהִזָהֵר.
  2. גרסאות, פשוט ופשוט, הם נוקשות, לא על ידי החברה.
  3. מכס הם נעליים אשר השתנו, משופר או gussied מעלה בדרך כלשהי. ישנם מעצבים מותאמים אישית שם בחוץ, אבל אתרים רבים מוכרים "מכס" הם למעשה מוכרים זיופים.

  No Replies to "איך לא לקבל Scammed ידי זיוף נעלי"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   5 + = 15