סגנונות הנעל הטוב ביותר עבור Petites

כל כך הרבה נעליים - כל כך הרבה אפשרויות! נשים קצרים יכולים לשפר את המראה שלהם על ידי בחירת נעליים מחמיאות. למרבה הצער עבור אוהבי הנעל, כמה סגנונות פשוט לא עובד טוב מאוד עבור petites. נשים קצרות צריך להימנע סנדלים גלדיאטור ונעליים עם רצועות הקרסול, האזיקים הקרסוליים, הקשרים סביב הקרסול, עקבים כבדים, טריזים מאוד chunky, או בהונות רבוע.

למרות ללבוש עקבים גבוהים היא הדרך הקלה ביותר להיראות גבוה, גבוה לא תמיד טוב יותר כשמדובר בעקבים. ללבוש עקבים כי הם גבוהים מדי יתייחס תשומת הלב הלובש, אבל לא בצורה טובה. אף פעם לא ללבוש עקבים כי הם כל כך גבוה, כי אתה מרגיש מחוץ לאיזון.

משאבות קלאסי יהפכו את הרגליים להופיע יותר, רזה, ו shapelier מדי, אז הם בחירה מצוינת עבור נשים קצרות. אם המשאבות יש הבוהן הצביע, כל טוב יותר כי בהונות הצביע להאריך ולעשות petites נראה גבוה. V בצורת V יכול גם לעזור להוסיף עוד מבט. שמור את גובה העקב ואת רוחב לגודל שלך. עקבים גבוהים מדי יכולים למעשה להיות מסוכנים, אז לא ללבוש עקבים שגורמים לך להיראות לנענע או להיראות כאילו אתה עושה מעשה איזון. אם אתה בגודל קטן פלוס, בחר העקבים כי לא נראה עדין מדי או שביר. הם לא צריכים להיות chunky, רק חטוב פרופורציונלי היטב.

No Replies to "סגנונות הנעל הטוב ביותר עבור Petites"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    15 + = 16