נעלי ספורט הפופולרי ביותר בטורקיה – insightyv.com

נעלי ספורט הפופולרי ביותר בטורקיה

כשמדובר נעלי ספורט, הטורקים יש טעם מעולה. סניקר סניפים לא הולכים המותג משוגע לשאת כל סגנון הנעלה רק כדי לייצג את המותג, הם בוחרים את הנעליים שלהם מבוסס על סגנון הולך – אשר מבוססת ברובו על קלאסיקה בסיסית. סגנונות משוגעים עם colorways בליסטיות לא מתאים שלהם מפואר. במקום זאת, הם אוהבים נעלי רטרו וינטג ‘, עם צבעים חדים, מלוטשים. למרות אדידס ופומה פופולריים במדינות הסובבות, Asics, נייקי, Converse, ואת מאזן חדש שלטונו של טורקיה. Onitsuka טייגר יש נראות יותר שטח המדף מאשר כל מותג אחר. לידו, הוא מאזן חדש.
Friday
של 05

תמונה 3 תמונה 1 מתוך: אסיסטים /

כמעט כל חנויות אופנה hipster לשאת נעלי ספורט Onitsuka טייגר ומגפיים איפשהו ליד הכניסה שלהם כמו שאתה נכנס פנימה סגנונות אתה לא מוצא במערב יכול בקלות למצוא בטורקיה. למשל, ראיתי המון צמרות גבוהות של אסייק, ומעל נעלי שלג באסייק בדגמים שונים עם פום-פום שלא ראיתי מעולם בארצות הברית. כמו כן, הצבעים שלהם נעלי ספורט הם בדרך קריר יותר ממה שנמצא באמריקה. 81 Ultimate הוא מודל הנעליים הפופולרי ביותר, ואחריו מקסיקו 66, Fabre, ו Asics סראנו קלאסי. שוב, הטורקים כמו סגנונות פשוטים מאוד קלאסי הנעלה. באיזשהו מקום לאורך ההיסטוריה של תורכיה, החליפה אסיקס את אדידס.

02
של 05

איזון חדש

המגוון הכי מגניב של נעלי איזון חדש ניתן למצוא בטורקיה. בארצות הברית, חנויות בדרך כלל מנסים להישאר מעודכן עם דגמים חדשים, אבל בטורקיה, סגנונות קלאסיים נצחיים. אז רטרו היא הדרך ללכת לנצח להישאר. מסיבה זו, אלה באמת אוהב נעלי ספורט עבור סגנון לעומת מטרות אתלטי, יהיה לאהוב את המלאי בחנות באיסטנבול. במקום בעיטות גדולות או “היי-טק”, הטורקים כמו נעלי התעמלות אלגנטיות, שהן תכליות, פשוטות ואוניברסאליות. הדגמים הפופולריים ביותר שנמצאו בערים הגדולות הם איזון חדש 420, 574, 410, 996, ו 1300.

03
של 05

לְשׂוֹחֵחַ

קונברס אינם נראים לעין במהלך הנפילה או החורף בטורקיה. עם זאת, במהלך הקיץ, הם נראים בכל מקום. פשוט לקחת טיול פשוט על כל המטרו בארץ ואתה תראה למה אני מתכוון. בני נוער ונשים אוהבים את צ’אק טיילורס בשיאים או בשפל.

04
של 05

קְפִיצָה

לעתים קרובות מצאו gracing את הקירות של חנויות טורקית כפרי הוא המותג המקומי שנקרא קפיצה. נמכר כ 30 $, בעיטות נחשבים הנעליים רחוב סטנדרטי עבור אלה ללא טעם טעם או העדפת המותג בכלל. אם טורקי מחפש נעלי ספורט פשוטות שיקבלו אותו מנקודה א ‘לנקודה ב’, אז זה הבחירה שלו.

05
של 05

נייק

אם אתה שואל טורקי, מה הם נעלי התעמלות האהובים עליך, הוא / היא תאמר, “נייקי או אדידס”. עם זאת, האמת היא, נייקי אדידס הם נעלי ספורט גלויים לפחות ברחובות – וגם בחנויות! אני בטוח שהתשובה תשתנה אם השאלה תישאל על ידי יליד תורכי ולא אמריקני. אני גם חיובית את התשובה הנפוצה היה מוטה בכוונה פשוט כדי להדגים את הידע שלהם בסגנון המערבי, כי האמת האמיתית ניתן לראות ברחובות, ובמועדונים שבהם culturati הרחוב האמיתי אופנה עירונית לצאת לשחק. לאחר כיסוי מספר ערים בטורקיה, זה בטוח מאוד לומר כי נייקי הוא נדיר לראות. אפילו בהיפ הופ וגרפיטי הקלעים, שם MC המהיר ביותר בעולם שולט, מותגים מסחריים מאוד להחליק כמו Etnies עדיפים על נייקי או אדידס. בוא רק נאמר, כי נייקי יש רק שטח אחסון כדי להתאים תמונה – אחד מראה כי הטורקים הם על גבי סצינה את הנעליים ולדעת נייקי. אבל תג מחיר גבוה של נייקי הוא בדרך כלל גבוה ב -70% יותר מאשר נעלי ספורט אחרות, כולל נעלי נייק באמריקה, מה שהופך אותם לפחות “ידידותי לרחוב”. ועל ידי פיקוד על המחירים הגבוהים עבור יבוא נייקי, חנויות סניקר בדרך כלל נאלצים להציע בחירה רזה מאוד. כללתי רק את נייקי ברשימה כדי להראות כיצד היא שוקלת ומשתנה מבחינת העדפת המותג האזורי; אחרת, הם באמת לא שייכים לזה.

No Replies to "נעלי ספורט הפופולרי ביותר בטורקיה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.