עיצוב נעליים משלך

עיצוב נעליים משלך

אני די בטוח שכמעט כל אדם שיש לו אובססיה עם נעליים, בשלב מסוים, חשב שהם רוצים לנסות את היד שלהם בעיצוב הנעליים שלהם - גם אם זה רק עבור עצמם.

להיות אחד מאותם אנשים בעצמי, אתה יכול לדמיין את ההנאה שלי כאשר נתקלתי באתר זה מאפשר לך לעשות בדיוק את זה - במידה מסוימת.

חובה לראות כלות, או כל מי שאוהב את הרעיון של נעליים ייחודיות "אותם", ShoesUSA.com מציעה מבחר מדהים של נעליים לבחירה - ברגע שאתה מוצא זוג שאתה אוהב (ואתה כנראה למצוא כמה), אתה יכול להתחיל להתאים אישית את התוכן של הלב שלך.

על הנעליים

המותג הוא מובלט הוא Kris K., ואת סגנונות המוצעים כוללים דירות, פלטפורמות, טריזים ואפילו מגפיים ונעלי כלה.

אבל, יש דגש על הנעלה סקסי באמת, ויש הרבה יותר עקבים מאשר דירות לבחירה.

כל הנעליים הנמכרות באתר זה הן בעבודת יד במפעל הנעליים בצפון הוליווד, קליפורניה (ארה"ב), וכל זוג עשוי מאפס כאשר ההזמנה ממוקמת.

עיצוב נעליים משלך

מבחינה טכנית, אתה לא ממש תִכנוּן הנעליים. הנעליים כבר תוכננו, וניתן להזמין כמוצג. אבל עם כל כך הרבה אפשרויות התאמה אישית, הנעליים שאתה אישית יכול להיות ייחודי כמעט כמו אם היית מעוצב אותם בעצמך.

כאשר אתה מבקר באתר, תוכל לבחור את סוג הנעל שאתה מחפש. אתה יכול לבחור בין דירות, עקבים, טריזים, וכו 'עבור כל סוג שתבחר, כמה סגנונות שונים יטענו - יש מִגרָשׁ של סגנונות בכל קטגוריה. לכל נעל יש אפשרויות התאמה אישית. רוב הסגנונות יאפשרו לך לשלוט רבות מהאפשרויות הבאות:

 • גודל: רוב הסגנונות זמינים בגדלים של נשים בארה"ב 4 - 10. אבל אם אתה לובש גודל גדול יותר, אל ייאוש. יש קטע גדול, מיוחד הכולל סגנונות שניתן לבצע בגדלים 11 - 14.
   
 • רוֹחַב: צריך רוחב מיוחד? לא לדאוג, כל סגנון הסתכלתי היה את האפשרות להיות שנעשו צר, בינוני או רחב.
   
 • צבעים: כמעט כל נעל שצפיתי בו היה לפחות צבע אחד שאפשר לשנות - ואת מבחר הצבעים הוא מדהים - כחול תכלת ליים ירוקים, וכל מה שביניהם. סגנונות מסוימים גם מותר לך לבחור לקצץ, בטנה ואת הצבעים של מבטאים, כמו גבישים או חתיכים.
   
 • חומרים: אם הנעל תכונות עור העליון, אתה יכול לבחור מתוך אפשרויות כמו פטנט, אמיתי, מתכתי או זמש. במקרים מסוימים, בדים אחרים זמינים.
   
 • עקבים: במקרים מסוימים, אתה יכול לבחור את גובה העקב, ובמקרים רבים אתה יכול לבחור את צבע העקב, אם יש לו אבני חן, או קישוטים אחרים.
   
 • רפידות: לאטקס קצף רפידות כלולים תמיד ללא תשלום, אבל עבור $ 10 - $ 15 יותר, אתה יכול לבחור להוסיף סוליות פורון מיוחד עבור נוחות נוספת.

ואם אתה לא רואה צבע או אפשרות אחרת שאתה רוצה, זה לא בהכרח אומר שזה לא יכול להיעשות, כפי שהם לוקחים בקשות מיוחדות באמצעות דוא"ל.

כמה זה עולה?

מחירי הנעליים מתחילים בסביבות $ 109 (US), בעוד סגנונות אתחול מסוימים לעלות מעל $ 400. כמה אפשרויות התאמה אישית, כמו רפידות מיוחדות יכול להוסיף את המחיר, אבל רוב האפשרויות המפורטות לא.

דמי המשלוח הם סבירים מאוד, ואת משלוח מהיר זמין תמורת תשלום גבוה יותר.

מה יכול להפוך את התהליך טוב יותר

מאז חולם את הדרכים לעשות נעליים די יפה יותר גבוה ברשימה שלי של "כיף דרכים לבלות אחר הצהריים," אני לא יכול להגיד מספיק דברים טובים על האתר הזה. הדבר היחיד שיכול להפוך את החוויה טוב יותר יהיה היכולת לראות את הלעג של הנעל עם האפשרויות שלך.

אני מדמיין את זה סוג של מערכת יהיה בהחלט התחייבות, ופתח את מערכת הבעיות שלו, אבל עדיין, זה יהיה מגניב לראות את השקופיות שלי עקבים עם עקבים כסף עם uppers ירוק ליים לפני שאני מחויב להזמין אותם.

הערות חשובות על התאמה אישית של נעליים

מאז הנעליים נעשות כאשר ההזמנה שלך ממוקם, זה בהחלט לא אופציה לנעליים ללבוש למסיבה במשרד של מחר. עם זאת, בהתחשב בכך הנעליים מותאמות אישית למפרטים שלך, את תהליך 14-21 יום למעשה נראה די מהר. אתה יכול לשים סדר העומס, אבל זה ייקח עדיין עד עשרה ימים עבור הנעליים שלך לעזוב את המחסן שלהם.

שיקול נוסף בעת הזמנת פריט מותאם אישית זה הוא העונש על הצורך בהחזרתו. החל מ 30-50%, דמי restocking יכול להיות תלול למדי, אבל הם לא מתוך שורה מה חברות אחרות סדר מותאם אישית.
אחרי הכל, העבודה נעשתה, וזה עשוי להיות קשה למכור שוב את פוקסיה clogs שבחרת לכסות עם כחול rhinestones.

לקבלת פרטים מלאים ועדכניים על מדיניות ההחזרים וכדי לענות על כל שאלה אחרת, הקפד לבקר באתר ShoesUSA.com (רכישה ישירה).

אפשרויות נוספות להתאמה אישית של נעליים

מותגים כמו Vans ו Nike מאפשרים לך להתאים אישית כמה תכונות של כמה סגנונות הנעל הפופולרי שלהם, ויש כמה אפשרויות אחרות עבור נעליים מותאמות אישית, כמו גם. הקפד לבדוק את המדריך שלי נעליים מותאמות אישית.

No Replies to "עיצוב נעליים משלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 1 = 3