הכללים החדשים: איך ללבוש את נעלי הקרסול שלך עכשיו | insightyv.com

הכללים החדשים: איך ללבוש את נעלי הקרסול שלך עכשיו

הכללים החדשים: איך ללבוש את נעלי הקרסול שלך עכשיו

גטי אימג'ס: כריסטיאן ויריג

אנחנו כנראה לא צריך להגיד לך עכשיו כי המגפיים הקרסול הם כנראה המגמה ההנעלה החיוניים ביותר ליפול העונה, וכנראה כבר בחמש השנים האחרונות לפחות. אנחנו אוהבים מגפיים הקרסול הרבה יותר עבור המעשיות שלהם כמו צדדיות שלהם.

במשך זמן רב זה הרגיש כאילו המגפיים הקרסוליים נועדו רק להיות משוחק עם ג 'ינס רזה שלך, או מתחבא תחת זוג זיקוקי - ואם אתה לובש אותם עם חצאית, גרבונים היו חובה. אבל חוקי אופנה נועדו להישבר, ומגמות ברחבי העולם סייעו להוביל עידן חדש עבור אתחול הקרסול (או bootie) כאשר אתה יכול ללבוש את שלך עם ....

קדימה, אנחנו מבודדים ארבע דרכים ללבוש את המגפיים הקרסול שלך העונה, מן זיווגים מסורתיים עם ג 'ינס וסוודרים למשהו בלתי צפוי - כמו שמלת MIDI או חצאית מיני עם רגליים יחפות. ראה כיצד כוכבים בסגנון רחוב לובשים מגפיים נופל הקרסול שלהם חנות זוגות האהוב שלנו.

02
של 05

עבור מונוכרומטית ... עם כל צבע

הכללים החדשים: איך ללבוש את נעלי הקרסול שלך עכשיו

גטי אימג'ס: כריסטיאן ויריג וקירסטין סינקלר

כן, כן, שחור עד ראש שחור תמיד ייראה טוב. חולצה שחורה עם ג'ינס שחורים שחורים ומגפי קרסול שחורים עם עקב היא מתכון לתלבושת ארוכה ורזה ככל האפשר. אבל אל תשכח את הצבעים האחרים של הקשת - אלה שיכולים לתת לך פרספקטיבה חדשה לגמרי על הערעור של אנסמבל מונוכרומטי.

מעולם לא חשבתי ללבוש מראה מלא של גוונים חומים, שיבולת שועל, שוקולד עשיר? האפקט הוא קריר להפליא ולא צפוי - וכמובן מתאים למצב הרוח הסתיו.

בורגונדי הוא עוד גוון סתום שייראה טוב מלמעלה למטה. אתה יכול לשמור את זה פשוט אם כי - רק שמלה ומגפיים באותו גוון מרגיש טרי. גם לשקול צי או גוונים של אפור עבור זה נראה (אבל לא מצפה למצוא דרך ללבוש את כל 50!).

03
של 05

נסה צבע או מרקם בלתי צפויים

הכללים החדשים: איך ללבוש את נעלי הקרסול שלך עכשיו

גטי אימגס: כריסטיאן ויריג, טימור עמק ואדוארד ברתלוט

המגפיים הקרסוליים נעשו כל כך נפוצים עבור מעצבים, כמו גם קמעונאים בשוק ההמוני כאחד להתנסות עם כל מיני צבעים ומרקמים, נותן לכולם - כוכבי רחוב בסגנון ואנחנו אנשים רגילים כאחד - הזדמנות באמת יצירתי עם נעלי הסתיו שלנו.

אם אתה לא כל כך הרפתקני כשמדובר ההלבשה, פשוט להתנתק שחור או חום לנסות משהו כמו שחור, אפור עמוק או משהו נייטרלי מתכתי כמו זהב או כסף. אמון לנו - עם זוג אמצע לשטוף או מכנסי ג 'ינס שחור הסוודר הנעים האהוב עליך אתה יכול למשוך אותם בקלות. (וכמעט בכל גיל, אנו מבטיחים!)

04
של 05

נסה את נעלי הקרסול עם אורך לא צפוי

הכללים החדשים: איך ללבוש את נעלי הקרסול שלך עכשיו

גטי אימג ': מלודי ג'נג, טימור עמק וקירסטין סינקלר

מגפיים עם קרסול ג'ינס קצוץ? כן! אם אתה שידה הרפתקני ומנסה לנסות סגנון זה קצת לא צפוי, אנחנו אוהבים את המראה הזה. עבור אלה שהם אולי קצת יותר ביישן על מראה רגל חשופה עם המגפיים הקרסוליים שלך, להקל על זה עם חצאית מיני שובבה או אפילו שמלה מקסי עם חריץ.

ייתכן שתרצה לנסות על מגוון רחב של מגפיים כי לעצור במקומות שונים על הקרסול או עגל, על מנת למצוא מבט מחמיא ביותר על הרגליים שלך - ככה אתה מרגיש בטוח מנסה משהו קצת מחוץ לקופסה.

עבור נקודות סגנון נוספות, נסה צעיף עם המראה שלך!

05
של 05

ג 'ינס סקיני התאמת תמיד בסגנון

הכללים החדשים: איך ללבוש את נעלי הקרסול שלך עכשיו

גטי אימג'ס: דניאל צוצ'ניק וקריסטיאן ויריג

אה, הקלאסי. הרגל האהובה שלנו מתארכת דרך ללבוש את הקרסול הוא עם רזה או ג 'ינס בסגנון חמוד. זה נראה כרגע על מגמה מאוד יגרום לך להרגיש אפילו ארוך יותר רזה ג 'ינס הבזק זיווג עם העקבים. לקבלת מראה יעיל ביותר, להתאים את המגפיים שלך ג 'ינס - אקה שחור על שחור.

אנחנו אוהבים את זה הקרסוליים הרעיון תלבושת המגפיים יותר מכל כי זה עובד לכל גיל, או פחות או יותר כל צורה הגוף, יותר מדי. ) אתם יכולים ללבוש את מכנסי הג'ינס הרך והנעליים עם הטוניקה (כדי להסתיר ירכיים רחבות יותר) עם סוודר גדול מדי (קולג 'מאוד) או סתם חולצה יפה (תאריך לילה מישהו?) ואתה תהיה טובה ללכת.

No Replies to "הכללים החדשים: איך ללבוש את נעלי הקרסול שלך עכשיו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 43 = 51