עוצב עבור טיסה: טכנולוגיות מפתח של קו ירדן האוויר

מלבד סגנון מוטל בספק, ההיבט החשוב ביותר של מייקל ג'ורדן של אייר ג'ורדן החתימה קו סניקר הוא בהחלט ההיסטוריה העשירה של חידושים טכנולוגיים לאורך השנים. עם תחילת הבכורה של אייר ג'ורדן ב -1985, אייר ג'ורדנס היה קובע את התקדים לטוב ביותר בעולם הכדורסל. העיצובים הכי מגניבים תואמים את הטכנולוגיה העדכנית והטובה ביותר: זה מה שכולנו באנו לצפות מכל נעל המשחק הממוספר בכל שנה.

רבים מהתקדמות הטכנולוגית שנראתה לראשונה במודל חדש של אייר ג'ורדן לא יהפכו להיות חשובים רק לקו החתימה של MJ, אלא לכל נעלי הכדורסל של נייקי בכללותה, ובמקרים מסוימים אף מעוררים השראה לטכנולוגיית הכדורסל של מותגים אחרים. היום נסתכל על כל קו ירדן האוויר מן הראשון עד הדגם האחרון, XX9 (שחרור בחודש ספטמבר), ולשבור את כל הטכנולוגיות החשובות ביותר שנמצאו בתוך קו הנעליים המפורסם ביותר בעולם.

air-jordan-1-nike-air.jpg

דרך WishATL.com

זה לא יכול להיות "אייר ג'ורדן" ללא נייקי אייר. האוויר ירדן 1 לא היה הראשון בנעל כדורסל כדי לנצל את הדגל של נייקי ריפוד המערכת, אבל זה היה בהחלט אחד הדגמים הראשונים הבולטים ביותר מצויד באוויר. מיחידת העקב בירדן 1, אייר היה מתרחב ליחידה באורך מלא ב II ו להיות גלוי השלישי. ריפוד אוויר מסורתי שימש בכל דגם של'ירדן אייר ג'ורדן' עד ש'זום אייר' (אשר נגיע אליו בעוד רגע) השתלטו על האוויר הירדאי XII - למרות שזה עשה קאמבקס, להיות מנוצלים האוויר ירדן XVI, XVII, וכן אחת האפשרויות ריפוד עבור רפידות להחלפה של אייר ירדן 2011 וירדן האוויר 2012.

02
של 07

זום אוויר

air-jordan-xx9-29-black-red-02.jpg

אייר ג 'ורדן XX9.
מותג ירדן

בשנת 1995 הציגה נייקי איטרציה חדשה של ריפוד אוויר המכונה זום אייר. זום האוויר שונה מן האוויר הרגיל בכך שהוא מציע מצית, נמוך יותר כדי לבנות את הקרקע, תוך שימוש סיבי מתיחה בחוזקה ארוגים בתוך יחידת נייקי אוויר בלחץ עבור תגובה יותר, נרגש. MJ היה מעריץ גדול של מערכת האוויר החדשה של נייקי, וזום היה ריפוד הבחירה שלו עבור רוב שאר הקריירה שלו משחק. זה היה הראשון הציג את האוויר ירדן XII, וגם היה כרית (לפחות בחלקו) כל צחצוח משחק אחד מאז, למעט האוויר ירדן XX.

03
של 07

נקה את ה- Outsole

אייר_ג'ורדן- nwynne.com

אייר ג'ורדן V.
דרך nwynne.com

הקו של אייר ג'ורדן הציג גומי מסטיק שקוף למחסן נעלי הכדורסל. הסוליה הברורה לא רק נראתה קרירה, אלא נתנה אחיזה דוקה יותר על המגרש מאשר גומי אטום מסורתי. חומר הקרח debuted על האוויר ירדן V, וכן שימשו על VI, XI, XVI, XX2, 2010, XX8, ו XX9.

04
של 07

הואראש

air-jordan-7-huarache.JPG

אייר ירדן השביעי של Huarache Bootie.
זאק שלמר

מערכת הניו-פורן של הוואראצ'ה, שנוצרה על ידי טינקר הטפילד, החלה לראשונה ב -1991 באיצטדיון אייר הואראצ'ה ובנעל הכדורסל אייר ווייט הוואראצ'ה, ואחר כך עשתה את דרכה אל קו הירדן. את קל, רגל מחבק טק היה הראשון ניצלו את האוויר ירדן השביעי, ולאחר מכן, בעוד לא ממש נכון Huarache המערכת, את הרעיון הפנימי bootie שימש את Air Jordan VIII ו IX.

05
של 07

סיבי פחמן

Concord11Sole-via-niketalk.jpg

סיבי פחמן שאנק גלוי תחת האוויר הירדן XI ברור outsole.
דרך NikeTalk.com

האוויר ירדן XI מ -1995 ידוע הרבה דברים, כולל לבוש- up שלה נראה עור הפטנט, Cordura ניילון העליון, סולידי ברור כקרח. אבל החדשנות הטכנולוגית הגדולה ביותר בירדן האוויר כי ברד רבים כמו נעלי כדורסל הגדול ביותר של כל הזמנים הוא תמיכה פחמן סיבים shank בתוך midsole. שריר תמיכה מספק תמיכה אידיאלית לתנועות לרוחב ומדיאלי על המגרש, ואת השימוש של סיבי פחמן מותר shank להיות קל יותר, חזק, ועמיד יותר מתמיד. סיבים פחמן פחמן יהפוך מצרך בקו האוויר ירדן מאז ואילך, נמצא כמעט בכל דגם מאז, כולל XII, XIII, XIV, ו XX3.

06
של 07

לוח טיסה

air-jordan-xx8-flight-plate-1.jpg

מותג ירדן

אם כבר מדברים על סיבי פחמן, הטכנולוגיה האוויר הירדן הבא נסתכל על לוקח את החומר לשלב הבא. פלייט פלייט, אשר debuted על האוויר בירדן XX8, היא מערכת אשר מנצל צלחת סיבי פחמן גדול כדי לקבל את השימוש המרבי מתוך זום האוויר. מערכת טיסה פלייט מאפשרת זום האוויר להיות ממוקם בנעל ללא קצף הרגיל בין יחידות האוויר והרגל שלך, תודה בין השאר על תומכת וחזק סיבי פחמן. זה נותן ללבוש את הכי ריאקטיבי זום ריפוד אפשרי. לוח טיסה יהיה שוב מנוצל ב XX9, ואתה יכול כנראה לסמוך על לראות את הטכנולוגיה קיבל מאוד טוב בעתיד מודלים Air Jordan, כמו גם.

07
של 07

ההשעיה Podular עצמאית

אייר

האוויר ירדן XX, הנעל הראשונה לנצל שב"ס.
מותג ירדן

ההשעיה הפודולרית העצמאית, או I.P.S., היתה טכנולוגיית הריפוד הראשונה שהופיעה לראשונה בנעלי אייר ג'ורדן במקום מודל של נייקי. I.P.S. היא בעצם מערכת של "תרמילים" בודדים בתוך outsole כי כרית ולתמוך את כף הרגל באזורים מפתח עם רמות שונות של ריפוד. הטכנאי יופיע שוב בטופס שונה בשני המודלים הבאים של אייר ג'ורדן, אך מעולם לא הסיר את הטווח הארוך. I.P.S. היה גם לעורר את ריפוד קצף Podulon נמצא היום במודלים ירדן כריס פול.

No Replies to "עוצב עבור טיסה: טכנולוגיות מפתח של קו ירדן האוויר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =