כיצד לנקות נעלי זמש

כיצד לנקות נעלי זמש

כשזה מגיע לטיפול נעלי זמש, הפתגם הישן "גרם של מניעה שווה קילוגרם של תרופה" בהחלט חל. זמש ו nubuck נראית נהדר, אבל הם חומרים מאוד finicky. אחד קל להחליק למעלה יכול להרוס זוג נעליים לתמיד.

אם השקעתם את הכסף זוג איכות נעליים, אתה רוצה לשמור אותם במצב טוב, במיוחד אם הם זמש. לאחר שרכשת זוג נעלי זמש או נעלי נובוק, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא מזג האוויר אותם.

אתה יכול וצריך עמידות לכל הנעליים שלך.

אין כמות של weatherproofing הולך לעשות את הנעליים לחלוטין בלתי חדיר אלמנטים, אבל זה עדיין יספק כמות טובה של הגנה. תרסיסים מסויימים של מזג האוויר מבוצעים עבור סוגים מסוימים של חומרי צחצוח. אם אתה מטפל זמש, להשתמש תרסיס סיליקון נוסח במיוחד עבור זמש ו nubuck, כמו מגן זמש קיווי.

אם יש לך זוג נעלי זמש מלוכלכות או יש כתמים, יש עדיין תקווה. הנה כמה טיפים לניקוי נעלי הזמש שלך:

 1. השתמש בלוק ניקוי זמש. בלוק ניקוי זמש, המכונה גם מזמש זמש, הוא נהדר עבור הסרת אפילו הכבד ביותר, מוטבע עמוק ביותר כתמים. הקפד לצחצח באותו כיוון. צחצוח בכיוונים שונים יכול לגרום לכמה סוודים להיראות דו-גוניים. אתה יכול גם להשתמש במחק גומי; רק לוודא שהוא נקי.
 2. בצע עם מברשת זמש. לאחר הניקוי, השתמשו במברשת זמש. מברשת זמש יש זיפים כי הם עשויים לעתים קרובות פליז לשחזר את תנומה של זמש.
 1. החל מים דוחה. עכשיו שיש לך לקח את הזמן לטפל בכתמים, לשמר את העבודה הקשה שלך על ידי יישום תרסיס סיליקון הנעליים שלך כדי למנוע כתמי מים וכתמים.

אלה עצות ניקוי יכול לשמש גם על זמש או פריטים nubuck אחרים, כמו ארנקים וז'קטים. יש לזכור עוד כמה דברים חשובים:

 • בדוק כל מוצר על חלק קטן, בולט של הנעל לפני התמודדות עם כתם גדול.
 • לעולם אל תשתמש מברשת תיל או צחצוח נעליים על זמש או נובוק.
 • השתמש במוצרים מנוסחים במיוחד עבור החומר של הנעליים שלך: עור מלא גרגר, זמש, עור הפטנט, וכו '.

אם אתה רוצה לנקות את נעלי הזמש שלך בעצמך, אתה יכול למצוא לעתים קרובות מחטי זמש ומברשות באותה אריזה, כמו קיוי זמש & Nubuck Care Kit, אבל אם אתה מפחד לקחת את הניקוי לידיים שלך מחשש גרימת נזק נוסף, למצוא חנות לתיקון נעליים בקרבתך ולתת את אנשי מקצוע לטפל בזה.

No Replies to "כיצד לנקות נעלי זמש"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 4 = 1