מהי השיטה הטובה ביותר עבור טיפול נעליים ותיקון?

מהי השיטה הטובה ביותר עבור טיפול נעליים ותיקון?

אם אתה אוהב אותי, כל פעם שאתה מוצא את עצמך זקוק חנות לתיקון נעליים טוב, אם זה לתקן עקב או לעשות שחזור מוחלט. תיקונים מסוימים ניתן לעשות בבית, אבל אם אתה צריך את העזרה של מקצועי, אל דאגה, אתה יכול בקלות למצוא חנות לתיקון לידך. המכון לשירות נעליים של אמריקה יש חנות נעליים תיקון Locator שיעזור לך למצוא את הקרובה, חנות מוסמך בשכונה שלך או קרוב למקום העבודה שלך.

אתה יכול גם לעשות חיפוש באינטרנט או לעשות מה שעשיתי. הלכתי לחנות נעליים יקרה, ידועה ושאלתי אותם מי הם משתמשים. בסופו של דבר הם הביאו את הנעליים של הלקוחות שלהם זקוקים לתיקון לחנות הקרובה אלי. די לומר, אני הולך לשם מאז.

חנויות לתיקון נעליים רבות הן עסקים קטנים בבעלות עצמאית, כך שתתמוך גם בכלכלה המקומית בנוסף לשיקום הנעליים שלך. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להתקשר לחנות מראש לספר להם איזה סוג של עבודה אתה צריך לעשות, על הסיכוי שהם לא מספקים את השירות.

אם הנעליים שלך במצב גרוע באמת, אז אתה בהחלט צריך לקחת אותם לתיקון חנות, אבל קודם, בואו נסתכל על דברים שאתה יכול לעשות כדי למנוע את הנעליים שלך מקבל את זה רע מלכתחילה.

שמור על הנעליים שלך

אתה תמיד צריך לטפל היטב הנעליים שלך, במיוחד אם הם זוג יקר, באיכות גבוהה, כי אתה לא יכול להחליף.

הנה כמה טיפים מועילים על איך לטפל כראוי הנעליים שלך:

 • להיות טוב לנעליים שלך. לא רק לזרוק את הנעליים בארון לאחר שתסיים ללבוש אותם. קו אותם על הרצפה או על מתלה נעליים ולתת להם קצת מרחב נשימה. אתה לא רוצה את הנעליים שלך מגרד או שפשוף אחד את השני. אם אתם מוגבלים על שטח, שקול לרכוש מארגן הנעליים מעל הדלת. אתה צריך גם לשמור על הנעליים מחוץ אור שמש ישיר כדי למנוע דהייה.
 • הגן על הסוליות. סוליות הם בדרך כלל הדברים הראשונים ללכת על זוג נעליים, אבל הם גם בקלות להחלפה. אתה יכול למצוא מגינים הבלעדית עבור כל סוג של הנעל וכל עוד אתה קורא בעיון את ההוראות, אתה יכול לעשות את התיקונים בעצמך. עשיתי את זה בעצמי הרבה פעמים, ולהודות, אני לא מאוד שימושי.
 • נקו בזהירות. מפתה ככל האפשר לזרוק זוג נעלי ספורט לתוך מכונת הכביסה, להתנגד לדחף. כן, זה מהיר וקל אבל הגניבות שלך ייקח מכות בתוך מכונת הכביסה שלך (במיוחד) מייבש שלך. הגישה לשטוף ויבש גם ללבוש את הצורה של נעלי הספורט שלך. אם אתה מאוד מיוחד על ניקיון, להשתמש במברשת שיניים או Q- עצה כדי לשטוף בעדינות כל לכלוך. זכור, ככל שאתה ממתין, ככל הלכלוך יצטבר יותר קשה יהיה התהליך.
 • השתמש בעצי צחצוח.רגליים להזיע לאורך כל היום (במיוחד במזג אוויר חם) ואת העור ואת הציפוי הפנימי יהיה לספוג את הלחות. בנוסף גרימת ריח לא נעים, זיעה יכול גם לפצח את העור להרוס את הבטנה. עץ נעל עוזר לשמור על הצורה של הצורה ואת החומרים במצב טוב. עצי הנעל הם תיקון קל וזול יחסית, אבל אתה תמיד יכול פשוט דברים הנעליים שלך עם העיתון או נייר אריזה ולקבל את אותה תוצאה.
 • השתמש repellant מים. חומרים טבעיים כמו זמש ועור נראה נחמד, אבל האלמנטים יכולים לזרוע הרס על מסתור טבעי. אטום את הנעליים כדי להגן מפני כתמי מים ונזק מלח במהלך החורף.
 • להשקיע נעלי איכות.ההוצאה קצת כסף נוסף על זוג עשוי היטב של נעליים יכול לשים דינג כספי זמני לתוך התקציב שלך, אבל יש הבדל ניכר מאוד בין באיכות גבוהה, נעליים יקרות ונעליים פחות יקר, שנעשו גרוע. אם אתה מחליט להשקיע באיכות (וזה מה שאני עושה וממליץ), לקנות נעליים כי הם עשויים אמיתי (לא מעשה ידי אדם) חומרים כגון זמש, rawhide, ועור. חומרים אלה יכולים להתמודד עם הרבה בלאי, ואם אתה מתייחס אליהם היטב תימשך שנים, אם לא עשורים.

No Replies to "מהי השיטה הטובה ביותר עבור טיפול נעליים ותיקון?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  11 + = 15