למעלה עצות קניות לילדים נעליים

למעלה עצות קניות לילדים נעליים

קניות עבור נעלי ילדים יכול להיות ניסיון ניסיון. שלא כמו מבוגרים רבים, ילדים לא ממש נהנים לקנות נעליים. אבל בקצב הם נעלים נעליים, לנסות אותם הוא חייב. השתמש בעצות הבאות כדי לעזור לך להיות בטוח כי נעלי הילדים שלך בכושר כראוי. עם קצת מזל, את הטיול הבא לקניון נעלי ילדים לא יהיה כאב.  

מתי לקנות נעליים חדשות עבור הילד שלך

אלא אם הילד שלך מתלונן כי הם לא נוח, אתה לא יכול לדעת מתי הגיע הזמן זוג נעליים חדשות.

 זה רעיון טוב לבדוק מעת לעת את נעלי הילדים שלך כדי לוודא מה הם לובשים עדיין עובד עבורם.

חפש אזורים שחוקים במיוחד או תפרים לחוצים. אם הצדדים בולטים או מתבלים מהר יותר משאר הנעל, אז הם לא יכולים להיות רחבים מספיק. בהונות כיפוף כלפי מעלה הם גם סימן של נעליים שאינן מתאימות כראוי, בהונות שחוקות או עקבים מצביעים על זה הזמן זוג נעליים חדשות גם כן.

טיפים קניות לילדים נעליים

קניות נעליים צריך תמיד להיעשות מאוחר יותר בשעות אחר הצהריים או הערב מאז הרגליים להתנפח במהלך היום. אם הילד שלך הוא במיוחד לֹא לתוך קניות הנעליים, לחפש חנות המתמחה הנעלה של הילדים, כמו הצוות צריך להיות בקי היטב איך להתמודד עם הקונה נרתע קונה.

אמנם יש הרבה נעליים חמוד אופנתי זמין לילדים, אלא אם כן זה עבור אירוע מיוחד מאוד, מומלץ להימנע overspending על הנעליים מאז הילדים גדלים כל כך מהר ואירועים נעליים חדש תמיד ממש מעבר לפינה.

איך להתאים את הזכות נעלי ילדים

יש הרגליים של הילדים שלך נמדד בעת רכישת נעליים, שכן מה עשוי להיראות נוח להם במשך דקה או שתיים בחנות שונה מאוד ממה יהיה נוח אחרי יום של משחק. רגליים יש למדוד בעמידה. תמיד יש שתי הרגליים נמדד כי רגל אחת היא בדרך כלל גדול יותר מאשר אחרים.

קנה נעליים כדי להתאים את גדול של שתי הרגליים.

כאשר הילדים שלך נועלים את הנעליים ורגליהם מורחבות במלואן (ראו את הבוהן!), צריך להיות קצת מקום בין קצה הבוהן לבין קצה בהונות הילדים - בערך חצי אינץ '.

עם שיעור הילדים outgrow נעליים, זה כנראה מפתה לקנות נעליים כי הם גדולים מדי, אבל אתה לא צריך לקנות נעליים כי הם יותר מאשר גודל אחד גדול מדי עבור הילד שלך. נעליים גדולות מדי יכולות לגרום לילד לטייל ולפתח בעיות ברגל.

ברור כי נעל כי יש חזק מדי של עקבים יגרום אי נוחות, אבל שיש נעליים כי הוא רופף מדי הוא גם מאוד בעייתי. העקב של הנעליים צריך לנוח בנוחות אבל לא חזק סביב הגב של העקב של הילד.

כמבוגרים, לעתים קרובות אנו אומרים שאנחנו "פורצים" זוג נעליים. זה באמת רעיון רע לכל אחד, אבל במיוחד לילדים. נעליים צריך להיות נוח מיד. אל תאפשר לשבור בתקופה או לצפות נעליים כדי לקבל יותר נוח לאורך זמן. הם צריכים להתאים ולהרגיש טוב עכשיו.

בחירת נעליים לילדים

נעלי ילדים צריך להיות שרוכים, ולקרו או מערכת הידוק אחרים. ככלל, הימנעו מנעליים נטולות גב או על נעלי ילדים.

חפש נעליים עשוי חומרים נשימה, כגון בד או עור. בנוסף להיותם עמידים יותר, הם יסייעו לשמור על הרגל של הילד רגליים ומייבש, עוזר למנוע שלפוחיות, אי נוחות, ונעליים מסריחות.

אמנם הם נראים חמודים, תמיד להימנע בעקבים על נעלי ילדים. לא רק שזה קשה לילדים ללכת בעקבים, הם גרועים במיוחד עבור התפתחות כף הרגל. כשמדובר הנעליים של הילדים, מקל עם דירות ואפילו סוליות.

חפש תבנית או הבלעדית מרקם, שכן זה יספק מתיחה לעזור למנוע את הילד שלך בקלות להחליק על משטחים חלקלק. Soles צריך להיות חסון ועבה מספיק כדי להגן על הרגליים מפני כאב ופציעה, אבל הבלעדית גם צריך להיות גמיש, כך שהוא יהיה להתכופף עם הרגל.

לאחר שמצאתם נעליים שמתאימות ומתאימות היטב לרגלי ילד, אפשר לילדיכם קלט כלשהו לגבי הנעליים שהם מעדיפים.

זה חייב לעשות חוויית קניות טובה יותר אם הם מקבלים לבחור צבע או עיצוב שהם אוהבים מן הנעליים שמתאימים היטב מתאימים רגליים גוברת.

No Replies to "למעלה עצות קניות לילדים נעליים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 25 = 35