כיצד לנקות גברים של זמש מגפיים ונעליים

כיצד לנקות גברים של זמש מגפיים ונעליים

בעוד גברים נעלי זמש ומגפיים, כמו Clarks Desert Boots, נראה מגניב לעתים קרובות אופנתי, הם יכולים להיות כאב לנקות. עד כדי כך, כמה חבר 'ה יכול להיות מפחד לקנות אותם לגמרי. אין פחד, עם קצת תשומת לב ותשומת לב נעלי זמש שלך יכול להיראות טוב במשך שנים רבות.

תנאי נעלי זמש שלך מיד לאחר הרכישה

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות עם נעלי זמש שלך הוא מצב אותם כראוי לאחר הרכישה כדי למנוע מהם מוות מוקדם.

פנקו אותם עם מוצר עמיד למים ומוכתמים, אשר מפרטת ספציפית את התווית. בחירה טובה היא קיוי זמש מגן. זה נותן את נעלי זמש ו nubuck מגן מגן בלתי נראה נגד מים. השתמש רק במוצרים המסומנים לשימוש על זמש.

כמו כן, לנסות את המוצר על חלק קטן, בולט של הנעל, כגון על החלק האחורי של הנעל, או מבפנים. מוצרים אלה עשויים לשנות את הצבע של זמש, מה שהופך אותו כהה מעט.

ניקוי הנעלה זמש שלך

כאשר הנעליים שלך הם למעשה שפשף מלוכלך מתוך לילה עם החבר 'ה, בצע את השלבים הבאים:

1. מברשת בעדינות את העפר: בעדינות את הלכלוך והאבק מהנעליים. אל תתנהג כמו שור וטחנה לכלוך לתוך הנעל, תביא מברשת נעליים ותדחף בעדינות את עודף. לעולם אל תשתמש מברשת תיל על זמש או nubuck. אם הנעליים שלך רטובות, בצע את השלבים הבאים כדי לוודא שאתה יבש אותם כראוי ולא לפגוע בהם.

2. השתמש בלוק ניקוי זמש: עבור דברים קשים, ודא שיש לך מברשת בלוק ניקוי זמש, המכונה גם מוחק זמש. זה נראה כמו מחק קטן שהיה לך בבית הספר היסודי, למרות שזה בדרך כלל לבן, אבל בדיוק כמו כל המחק, כפי שאתה לשפשף את הכתם עפר זה יתפרק.

זה עובד כמו קסם והוא חייב להיות עם אלה נעלי זמש הרוצח אתה פשוט קנה. אתה יכול בדרך כלל למצוא מברשת זמש קטן ומחק ב ערכת ניקוי זמש יחד כמעט כלום.

3. זמש מהיר עצה ניקוי עצה: אם אתה על הכביש או אין לך מברשת או מחק, פשוט לקחת את המגפיים זמש או נעליים לבטל ולשפשף אחד נגד השני כדי לקבל את השרוול החוצה. זה עובד כמו קסם ועולה לך כלום. שלא לדבר על טריק נחמד להעביר לג'וניור.

4. יבש אותם כראוי: אם הנעליים שלך רטובות, בצע את השלבים הבאים כדי לוודא שאתה יבש אותם כראוי ולא לפגוע בהם. לעולם אין להחיל חום ישיר או לשים אותם ליד תנור לייבש אותם.

5. קבל עזרה מקצועית: אם העבודה היא יותר ממה שאתה רוצה להתמודד, יש מקומיים, עצמאית תיקון נעליים נעליים שבו הם יכולים לעשות את זה נכון. זוהי הוצאה קטנה בשמירה על הנעליים שלך כראוי, והם גם יוכלו לתת להם את הטיפול הנכון.

No Replies to "כיצד לנקות גברים של זמש מגפיים ונעליים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    39 + = 44