מה לחפש במגפי שלג

מגפי שלג הם לא ממש כמו מגפי החורף. למרות המגפיים שלג ומגפי החורף הן נועדו לשמור על הרגליים חמות, שלג המגפיים יש תכונות רבות כי המגפיים החורף אולי לא.

לדוגמה, מגפי השלג הם לא רק גרם crunching דרך השלג, הם נועדו גם להיות משוחק בתנאים רטובים. סגנונות רבים יכלול בידוד זה נועד לשמור על הרגליים שלך חם אפילו מזג האוויר קר ביותר באכזריות.

הנה כמה דברים לחפש בעת רכישת מגפי שלג.

ההבדלים בין אתחול השלג ואתחול החורף

מגפי שלג הם בדרך כלל כבד יותר מאשר מגפי החורף נועדו עבור אנשים אשר הולכים לבלות הרבה זמן בשלג או תנאי מזג אוויר חורף רטוב או בוצי אחרים.

חורף המגפיים נועדו בעיקר עם הרעיון של החום בראש, אם כי חלקם עשויים להציע יתרונות אחרים בדרך כלל נמצא במגפי השלג. מגפי חורף עשוי להיות אופנתי יותר מאשר מגפי שלג רבים, אבל נועדו יותר לשימוש החורף בכלל, ולא יספק את ההגנה של מגף שלג טוב.

אם אתה יודע שאתה הולך להיות הליכה או עומד הרבה שלג, אתה בהחלט רוצה לבדוק את רכישת זוג מגפיים שתוכננו במיוחד למטרה זו. רבים יצרני האתחול שלג לספק טמפרטורות דירוג עבור המגפיים שלהם ולציין אם הם או לא עבור פעילות מזג אוויר קר.

תכונות לחפש אתחול שלג

1. גובה נכון

מגפי שלג צריך להאריך לפחות מעל שולי המכנסיים שלך, ועדיף מעל הקרסול שלך כדי לשמור על השלג להיכנס פנימה את המגף. אם אתה גר באזור עם שלג עמוק, גבוה יותר.

2. חומרים לחפש

העליון של מגפי השלג עשויים בדרך כלל מעור או ניילון.

לעתים קרובות הם תכונה תפר אטום או מוקלט להגנה נוספת מפני לחות. חפשו תיאורים של בד עמיד למים ומערכות המכשול המגפיים להעסיק. חפש תיאור של בידוד בשימוש, אשר עשוי להיות קצף, פליס סינתטי, או עור כבש.

3. השרוול וסגירה

כמה מגפי השלג יש את התכונות של צווארון צמר או השרוול, או סגר שרוך בחלק העליון של המגף כדי לעזור לשמור על שלג וקור החוצה. אלה יכולים להיות מסוגנן, כמו גם פונקציונלי אם הם לשפוך לחות.

4. outsoles

הבלעדית של מגף השלג צריך להיות עשוי של 100 אחוז חומר עמיד למים, כגון גומי. סוליות אטימה ותחתונים אתחול מספקים הגנה מפני תנאים רטובים וקרים, כמו גם ביצוע ניקוי של מגפי השלג שלך קל מאוד, כפי שהם יכולים פשוט להיות hosed למטה, או שטף. כמה תכונות סוליות עשוי קר חומרים ידידותיים שיספק המתיחה להישאר גמישים בטמפרטורות נמוכות. אלה הן תכונות חשובות אם אתה עושה הרבה הליכה במגפיים.

עוד על מגפי שלג

הנה מבחר העליון של נעלי שלג של נשים, כמו גם כמה טיפים לקניות לילדים מגפי שלג.

No Replies to "מה לחפש במגפי שלג"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 55 = 64