כיצד לבחור את הנעליים הנכונות עבור התלבושת שלך

אִשָׁה selecting outfit from colorful wardrobe of dresses and shoes.

/ ליאם נוריס / רייסר / גטי

הצעד הראשון בבחירת נעלי הטוב ביותר הוא בחירת נעליים המשלימות את הבגדים שלך, ולא אלה המתחרים עם התלבושת שלך.

מסיבה זו, אנחנו תמיד ממליצים זוג נעליים busier עם בגדים פשוטים ללבוש נעליים פשוטות עם בגדים זה כולל הרבה הדפסים, embellishments או אביזרים דינמיים. זה יכול להיות מסובך למצוא נעליים המשלימות את הבגדים שלך, ללא שליטה או להיות overpowered על ידי זה, אבל המציאות היא, זה פשוט מעשה איזון.

 • כאשר אתה מסתכל במראה, האם מרכיב אחד של התלבושת שלך בולטים יותר מאחרים?
 • האם התלבושת שלך כאוטית מדי? כלומר, האם הסורגים על הנעליים שלך מתחרים עם הגבישים על השמלה שלך?
 • האם הנעליים והלבוש שלך מתמזגים יותר מדי? כלומר, המכנסיים השחורים שלך, חולצת הגולף השחורה והנעליים השחורות נראות כמו בגד גוף אחד ארוך?

אם עניתם "כן" על כל השאלות לעיל, אז הדרך המהירה ביותר כדי למשוך מבט מלוכדת היא פשוט לנסות על זוג אחר של נעליים, ולשאול את עצמך שוב את השאלות.

02
של 04

מה האירוע?

זה לא משנה עד כמה הם יפים, כמה נוח הם מרגישים, או איך הם היו מוזלים כשקנית אותם - אם הם לא מתאימים לאירוע, לסביבה ולאירוע, אז הם - לפחות באופן זמני - נעליים לא נכונות.

נעלי ערב נוצצות אין מקום במשרד, ואת כפכפים אינם נחשבים בדרך כלל מקובל לאירוע רשמי. אז איך אתה יודע איזה נעליים אתה צריך ללבוש?

ובכן, הגישה הפשוטה ביותר תהיה ללבוש פשוטים או נעלי בלט לאירועים מזדמנים, ומשאבות קלאסיות לכל דבר מהודר - אבל זה יכול להיות קצת משעמם. אם אתה רוצה לשחק את זה בטוח בלי לתת לתוך tedium, קדימה וללבוש אלה סגנונות מקובל אבל לבחור צבע ייחודי, או זוג כי הוא מעוצב עם אבזם שיק או מבטא אחר.

אם אתה רוצה לעשות הצהרה דרמטית יותר, בכל אופן, זוג נעלי עקב עם הג 'ינס שלך, סנדלים עם חליפות שלך, אבל כדי למנוע למשוך את תשומת הלב הלא נכונה, אתה עדיין צריך להישאר עם נעליים כי הם מתאימים לסביבה שלך.

תחשוב על האירועים של יום ומיקומים. לדוגמה, אם טיול לפארק הוא על סדר היום, אז זה כנראה לא עקבים סוג של יום, אבל איפה אתה באמת צריך לשים לב אילו נעליים אתה בוחר בעבודה, ועל אירועים פורמליים.

03
של 04

הנעליים הנכונות עבור הלבוש שלך: ההלבשה בעונה

כמובן שיהיו זמנים שבהם תלבש זוג סנדלי ערב כשקר בחוץ, ואולי אפילו תלבש כפכפים הרבה אחרי סוף הקיץ הרשמי - אבל אם, למשל, את לובשת בגדי סתיו , הדרך הקלה ביותר לבחור זוג נעליים חינם, היא לבחור נעליים שנראות כמו נעלי סתיו.

לדוגמה, זוג משאבות ברוקדה ייראה הרבה יותר בבית עם חליפת ערב קטיפה מאשר זוג סנדלים דקיק יהיה - ואת אלה נעלי זמש כי אתה נראה נהדר בכל החורף צריך לשים משם עם מעילים כבדים שלך.

אבל ראוי לציין כי כמה נעליים, כמו משאבות עור, כי הם באמת רב ​​עונתיים, מזג האוויר מתיר, אין שום סיבה שאתה לא יכול ללבוש בהונות פתוחות דרך סתיו.

04
של 04

הנעליים הנכונות עבור הלבוש שלך: צבעים הטוב ביותר

נעליים שחורות הם תכליתי מאוד, אבל אנחנו מאמינים כי הסיבה האמיתית לפופולריות של נעליים שחורות היא שאנשים מפחדים לבחור את נעלי צבע שגוי לבושם.

אבל קח את זה מאיתנו, נעליים צבעוניות הם דרך מצוינת להביא את צבע המלתחה שלך. אתה יכול ללבוש נעליים בצבעים שלא היית חולם ללבוש ליד הפנים שלך.

הנה כמה טיפים על אילו צבעים הנעל ללכת הכי טוב עם צבעי לבוש מסוימים.

 • נעליים שחורות: כמעט כל דבר למעט פסטלים וכמה גווני אדמה - אבל גם אז, אם שחור חוזר במקום אחר בתלבושת, נעליים שחורות יכול להיות בחירה דינמית.
 • נעליים חומות: גוונים של חום, חום, בז ', כתום, ירוק, גוונים כהים יותר של כדור הארץ.
 • נעלי טאן / חום בהיר: צלילי אדמה בהירים, כחול, בז ', בהיר בהיר או לבן.
 • קרם / נעלי טאופ: לבנים, נייטרלים קלים ופסטלים.
 • נעליים לבנות: נייטרלים קלים, בריונים ופסטלים.
 • נעלי כסף: פסטל, כמו גם עם לבן, שחור, בלוז וסגולים.
 • נעליים אפורות: שחור, בלוז, אפורים, אדומים, כמו גם כמה סגולים צהובים.
 • נעלי זהב: ירוק, אדום, חום, והם בדרך כלל נראים טוב עם שחור ולבן גם כן.

גם צחצוח נעליים פחות נפוצים פשוטים כדי להתאים את הבגדים שלך. אם צבע קיים בתלבושת שלך, אתה יכול לחזור על זה בנעליים שלך. אם צבע הנעל הוא לא בתלבושת שלך, אתה יכול להסתמך על התאמת "ערכים" (עמוק עם אור, אור עם אור, וכו '), וכללים אחרים תיאוריה צבע.

אמנים משתמשים בגלגל הצבעים כדי לקבוע כיצד צבע אחד יעבוד עם אחר. צבעים משלימים (אלה הנמצאים זה מול זה על גלגל הצבעים) תיצור ניגוד נועז כאשר משויכים יחד, בעוד הצבעים הנמצאים זה לצד זה תיצור מראה הרמוני יותר.

No Replies to "כיצד לבחור את הנעליים הנכונות עבור התלבושת שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  3 + 3 =