נעל מילון מונחים: שקופיות

נעל מילון מונחים: שקופיות

שקופית, הידועה גם בשם סנדלי שקף, היא נעל נטולת גב, פתוחה לפנים, שמקבלת את שמה מלהיות קלה להחליק ולכבות את הרגל. לנעל יש רצועות בודדות או מרובות הפועלות על החלק העליון של הנעל. הרצועה יכולה להיות עבה, דקה, ארוגה, קלועה, מעוותת או קשורה, והיא יכולה לכסות חלק קטן של כף הרגל או כמעט את כל כף הרגל מבוהן עד הקרסול, אבל כדי לנעול את להיות מסווגת כמו שקופית, זה לא יכול להיות כל הבוהן או רצועות הקרסול.

השקופית היא סוג של סנדל, אבל לא כל הסנדלים הם שקופיות. לדוגמה, flip flops עשוי להיות קל להחליק על, אבל הם לא שקופיות. שקופיות זמינים הוא אלגנטי, מזדמנים סגנונות סגנונות, והם יכולים להיות שטוח לחלוטין או יש כל גובה העקב, כמו פרד.

הִיסטוֹרִיָה

השקופית כבר סביב מאות שנים. זה סוג של סנדל: הפשוטה, המוקדם ביותר של הנעלה. חלק מהממצאים העתיקים ביותר נמצאו בחפירות ארכיאולוגיות בדרום מערב ארה"ב, אשר יותר מ -8,000 שנה. במשך הזמן התפתחה צורת הסנדלים כדי לכלול סוליית מגן ורצועת בצורת V כדי להישאר ברגל.

אדידס שקופיות

אולי את סוג איקוני ביותר של שקופיות אדידס אדיט. The Adilette הוצג בתחילת שנות ה -70 הם "ללכת לשום מקום, לעשות משהו" שקופית. מאז הבכורה שלהם השקופיות היו פופולריים במיוחד בקרב הספורטאים, כמו Adilitte הוא הנעלה המושלמת שלאחר המשחק עבור הליכה סביב רצפת חדר ההלבשה מלוכלך.

אדידס מאז הלך להציע כמה וריאציות שונות של השקופית העממית, כמה שמציעות רצועות velcro ו massaging גומי nubs ב footb פאונד cofounder ומנכ"ל מארק צוקרברג הוא ידועה לובש של אדידס שקופיות, ואת הנעליים מופיעות בכל הסרט מבוסס על התפיסה של פייסבוק, "הרשת החברתית".

השקופית היום

השקופית היא שיש רגע אופנה. Athleisure היה מגמה כבר מתפתחת כאשר השקופית באמת המריא אחרי בית האופנה הצרפתי Chloé בהשתתפות זוג שקופיות אופנה גבוהה בשנת 2013 נופש לחפש הספר. עכשיו ללבוש אתלטי הוא ראוי ללבוש ללבוש מחוץ לחדר הכושר, ואת שקופיות אדידס, בעבר נחשב כמו נעלי מקלחת, הם פופולריים עבור גברים ונשים.

איך ללבוש את השקופית

שקופית ספורטיבית כמו אדידס אדיט או משהו דומה הוא בלתי צפוי, אך אופנתי באופן משמעותי, בנוסף לכל התלבושת מזדמנים. אבל שקופיות לא צריך להיות ספורטיבי. למעשה, מעצבים רבים, כולל פראדה, Burberry ומארק ג 'ייקובס, משלבים שקופיות אופנה גבוהה לתוך האוספים שלהם. שקופיות טרנדי ישמור לך להסתכל שיק ו משכו יחד; לא פרוע, כאילו יצאת מהמקלחת או מתאחרת להרצאה של שמונה בקולג'.

אם השקופית היא עדיין מזדמנים מדי לטעמך, נסה פרד. כמו בשקופית, פרד יש reemerged בשנים האחרונות כמו סוג של נעליים כמו שביתות כדי איזון מושלם בין מזדמנים לבוש.

גברים ונשים יכולים לטפל בשקופית כפי שהם היו כל סוג אחר של סנדל. הנעל הוא תורם למזג אוויר חם נראה נהדר עם מכנסיים קצרים, מכנסיים, capris, חצאיות ושמלות.

 

No Replies to "נעל מילון מונחים: שקופיות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    25 − = 24