כיצד למצוא את המגפיים מושלם | insightyv.com

כיצד למצוא את המגפיים מושלם

כיצד למצוא את המגפיים מושלם

אם אתה הולך למצוא את המגפיים מושלם, במיוחד באינטרנט, יש כמה דברים שאתה הולך צריך לדעת. לדוגמה, איך אתה יודע אם אלה המגפיים גבוה הברך יתאים לך סביב השוקיים שלך? אם אתה גבוה, האם הם באמת להיות בגובה הברך או רק עגל- highs? ומה בדיוק J פיר של מגף?

להלן חלק ממונחי האתחול הנפוצים ביותר. אני גם כללה כמה עצות מדידה כדי לעזור לך למצוא בדיוק את המגפיים שאתה מחפש.

מונח אתחול

Boot Boot: זהו החלק של המגף המכסה את הקרסול ואת הרגל.

הֶקֵף: זוהי מדידה סביב החלק הרחב ביותר של פיר האתחול. כדי לראות אם המגפיים הגבוהים יתאימו לשוקיים שלך, למדוד את החלק הרחב ביותר של העגל הגדול ביותר שלך והשווה את המדידה להיקף פיר המפורט.

גובה פיר: מדידה זו נלקחת על התפר הפנימי של המגף, ונמדדת מהמקום שבו הפיר פוגש את הבלעדית של המגף, לראש הפיר. כדי לקבוע היכן החלק העליון של המגף יכה על הרגל שלך, למדוד את גובה הפיר כנגד החלק הפנימי של הרגל, החל בפתח שלך.

הרשימה הבאה מציגה גבהים משוערים לכמה מסגנונות האתחול הנפוצים ביותר. זכור כי במקום המגפיים להכות על הרגל שלך יהיה תלוי בגובה שלך inseam. עבור סגנונות גבוהים ומתוח, היקף הרגליים יהיה גם השפעה היכן המגפיים לבוא על הרגליים.

 • מגפיים קרסול: 3 “עד 8”
 • אמאל קאלף: 8 “- 14”
 • גובה הברכיים: 14 “- 18”
 • Over-the-Knee (OTK): 18 “- 22”
 • ירך גבוה: 22 “ומעלה

נְגִיחָה: מגפיים רבים יש פאנלים אלסטיים מובנים. חתיכות אלה נקראים “goring”. לפעמים גרגר משמש משני צדי המגפיים או הנעליים, ולפעמים רק בצד אחד. אתה יכול אפילו למצוא goring על הגב של המגף.

מאז מתיחה אלסטית, היטב להציב goring יגרום המגפיים קל יותר למשוך ולכבות. מגפיים גבוהים עם goring הם גם קצת יותר סלחני מאשר אלה ללא. אז אם אתה מוצא את המגפיים הם רק קטן קצת הדוק דרך השוקיים, לחפש סגנונות עם מובנית מובנית.

סגנונות אתחול

מגפיים משוך: המגפיים האלה אין רוכסנים, שרוכים או אמצעים אחרים של סגירת, הם פשוט משך ולכבות. משוך על מגפיים לפעמים יש כרטיסיות כדי לסייע בהשגת אותם לסירוגין, פעמים רבות יכלול גם goring. כאשר ללבוש מגפיים גבוהים על משיכות כי יש רך או למתוח בד uppers, זה הכי קל כדי scrunch פיר של המגף למטה ולהכניס את הרגל לתוך החלק התחתון של המגף, באותו אופן אתה לובש גרביים או צינור.

ברור, כי השיטה לא תעבוד עבור המגפיים עשויים מחומר קשה, או אלה מובנים מספיק כדי להחזיק את הצורה שלהם. במקרים כאלה, אתה פשוט תצטרך לתפוס את הצדדים של המגפיים, הצבע בהונות שלך, ולהתחיל לדחוף. מגפיים משוך על לפעמים הם קשים עבור אנשים עם קשתות גבוהות להיכנס, כי הרגל שלהם עמוקה יותר מאשר פתיחת הקרסול, כך שהם לא יכולים לקבל את רגליהם לתוך החלק הנעל של המגף.

Zipper Boots: כפי שניתן היה לצפות, המגפיים האלה יש רוכסנים.

בדרך כלל על inseam, אבל לפעמים על הגב. זה רעיון טוב לשים לב כמה זמן רוכסן הוא – במיוחד עם המגפיים גבוה. מגף עם רוכסן ארוך יהיה הכי קל להגיע לסירוגין, אבל כשמדובר להקל על הכניסה, אפילו רוכסנים חלקית הם צעד למעלה על סגנונות אתחול ביותר על.

מגפיים תחפושות: קל מאוד להגיע לסירוגין, מגפיים תחרה- up הם פופולריים מאוד, כמו השרוכים גם להוסיף קצת קישוט המגפיים. אלא אם כן השרוכים הם רק דקורטיביים (ובמקרה זה, לפעמים הם יהיו בחלק האחורי של המגף), הם ממוקמים בדרך כלל בחזית או בחוץ.

הבעיות העיקריות עם שרוכים כאמצעי סגירה הם בעיקר קוסמטיים, והם כוללים: שמירה על שרוכים קשור, צורך לשחרר הרבה שרוכים על מגפיים גבוהים באמת, ומציאת תחליפים סגנונות ייחודיים באמת.

למתוח את המגפיים: עם uppers עשוי ממותק או חומרי אלסטי, למתוח המגפיים פופולריים במיוחד עם אנשים שיש להם שוקיים רחב או רגליים מאוד מעוצבות, כמו המגפיים ימתח כדי להתאים את החלקים הרחב.

זה עדיין חשוב לחפש היקף פיר כי הוא קרוב למדי לחלק הרחב ביותר של העגל שלך. אתה לא רוצה מגפיים כי יש למתוח גַם הַרבֵּה. הם לא נוח, והם הרבה פחות מחמיאים מאשר אלה שמתאימים היטב.

No Replies to "כיצד למצוא את המגפיים מושלם"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  88 − 81 =