כיצד ללבוש ולטפל נעלי עור פטנט

כיצד ללבוש ולטפל נעלי עור פטנט

נעלי עור פטנט תמיד זמין, אבל הם בהחלט חם כמה עונות מאשר הם אחרים. בשנת 2010, הם נהנו התחדשות בפופולריות עם מותגים אופנתיים כגון סן פרנסיסקו מבוססי Everlane ואת מונטריאול מבוססי La Canadienne שחרור נעלי עור הפטנט נשים.

גם כאשר הנעליים מבריק הוא לא אופנתי במיוחד, זה כמעט תמיד הופך ראשים. אולי זו הילדה או הילד שבתוכנו, אבל אנשים רבים אף פעם לא ממש התעלמו משימושיהם לנעליים מבריקות - או כל דבר מבריק,.

מה בדיוק הוא עור פטנטים?

למרות עור הפטנט עמד במבחן הזמן, לא כולם יודעים מה משמעות המונח הזה. בקצור נמרץ, עור הפטנט הוא סוג של עור כי כבר מצופה בגימור מבריק גבוה. התוצאה היא ברק יוצא דופן. נעלי גברים רבים הם עור הפטנט. צורה זו של עור הוא לעתים קרובות יקר יותר מאשר סוגים אחרים.

עם זאת, לפעמים הנעליים עשויים מחומרים סינתטיים ניתן להתייחס כבעל סיום פטנט, אבל הם יהיו מתויגים כמו רק "פטנט" או לפעמים "עור פטנט פו." אם אתה רוצה את העסקה האמיתית, כדי להיות בטוח לקרוא את הנעליים תיאורים בזהירות.

מאז הערעור של נעלי פטנט ומגפיים הוא לסיים את זכוכית, כדאי לשמור אותם מחפשים את הטוב ביותר. למרבה המזל, הם יחסית קל לטפל, שכן כל מה שצריך הוא ניקוי שגרתי ובוהק. אבל אתה רוצה להיות בטוח להשתמש במוצרים המיוצרים במיוחד עבור סוגים אלה של חומרים, ולא תרופות הביתה כגון ג 'ל נפט.

אורד מייצרת מוצרי טיפוח עור ויש לה כמה עצות נהדרות לשמירה על עור הפטנט.

לבוש נעלי עור פטנטים

אז אכפת עור הפטנט הוא פשוט, אבל ללבוש את זה יכול להיות קצת יותר מסובך. ראשית, בואו לפזר כמה מיתוסים.

בעוד הברק של עור הפטנט בהחלט יכול להשאיל את עצמו פעמים לבוש, זה לא רַק עבור טוקסידו או אירועי עניבה שחורה.

נעלי מקרית ומגפיים, כגון ד"ר מרטנס, באים עם גימור מבריק לגמרי עם ג'ינס ובגדים לא רשמיים.

על הצד השני, עור הפטנט הוא לא בהכרח הבחירה הטובה ביותר עבור כל אירוע לבוש. זה נכון במיוחד עבור נשים, מאז ברק מוגזם יכול לפעמים להפוך את הנעליים האלה נראה מגושם מדי או חסון עבור שמלות אלגנטי מאוד.

נעלי הפטנט פעם נחשב יותר באביב או בקיץ הנעלה הבחירה, אבל זה כבר לא המקרה. באותם זמנים "כל דבר הולך", אלה מאיתנו שאוהבים קצת פולנית נוספת הם חופשיים לקבל ברק שלנו בכל פעם מצב הרוח מכה אותנו.

בעוד כמה אנשים אוהבים זוג נעלי הפטנט ומגפיים עם בגדים מבריק אחרים, יצירת מבט מבריק מלפנים, אני מעדיף ללבוש (ורואה) אותם כמו מבטאים דינמי.

אם העליון של הנעליים שלך או המגפיים יש בעיקר לסיים פטנט, נסה להוסיף חגורת פטנט שקית פטנט עבור חם, המראה רטרו mod. אם אתה מעדיף מראה זה קצת יותר מתוחכם, חנות עבור הנעלה כי יש בדים, מט או זמש לסיים, עם מבטאים עור פטנט או פרטים.

No Replies to "כיצד ללבוש ולטפל נעלי עור פטנט"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    13 − = 6