טיסה פאב: ההיסטוריה של הטיסה האווירית נייקי

השנה הייתה 1992 ו חוליה צעירה של שחקני כדורסל באוניברסיטת מישיגן היה לוקח את כדורסל NCAA העולם בסערה. אם אתה יודע משהו על כדורסל, אתה כנראה יודע שאני מדבר על חמישה פאבים, 1991 מגויסים טריים של מישיגן כולל כריס וובר, Jalen רוז, ג 'ואן הווארד, ג' ימי קינג ריי ריי ג 'קסון.

"פאב חמש", הידוע ככוכב הטורניר הגדול ביותר שגויס על קבוצה אחת בתולדות כדורסל ה- NCAA, הפחית את הסטטוס קוו של כדורסל המכללה השמרנית עם המכנסיים הקצרים, הראשים המגולחים והמנטליות "היפ הופ" שלהם. זה בשילוב עם סגנון מבריק שלהם לשחק היה יותר מדי עבור אוהדים מבוגרים רבים וכמה חברי אגודת הבוגרים לטפל, אבל הקהל הצעיר אהב את פאב חמש, והם מאז ירד כאחד צוותים המשפיעים ביותר בכל של ההיסטוריה של כדורסל.

הזן את Huarache

יש הרבה מה לומר על חמשת הפאב והשפעתם על משחק הכדורסל, אבל אנחנו כאן כדי לדבר על נעלי ספורט, נכון? יחד עם המכנסיים הקצרים האיקוניים של פאב פייב 5, מגמה נוספת שהם יזמו לבשה גרביים שחורים על המגרש, מה שנראה היום נורמלי, אבל באותה עת היה קצת קיצוני. עם גרביים שחורים היו נעלי נייקי החמים ביותר באותה תקופה (מישיגן נתמכה על ידי נייקי). שני הנעליים עולים על דעתם של רוב ראשי הנעליים כשהפאב החמישי עולה, ואחד הוא מקס חיל האוויר. השני, והחשוב ביותר להיסטוריה של חמשת הפאב ונעלי ההתעמלות בכללותה, הוא'הטיסה האווירית' הואראצ'ה - הנעל רדיקלית כמו ההשפעה של פאב חמש על כדורסל.

מ ריצה כדורסל

טיסה Huarache היה גרסת כדורסל של נעל ריצה Air Air הוא שוחרר שנה קודם לכן. עוצב על ידי לא אחר מאשר מעצב האגדי נייקי טינקר הטפילד, Air Huarache לראשונה את הטכנולוגיה המהפכנית Huarache, נעל נאותה נייפרן מתאים בתוך הנעל כי התאימו את הרגל תוך גם תמיכה. מכל מקום, Tinker היה בהשראת כדי ליצור את מערכת Huarache לאחר טיול סקי מים כאשר הוא שם לב כמה נחמד ו snug את נעלי סקי נייופרן רגל על ​​הרגליים. 

הוא שוחרר בשנת 1992 במהלך המחצית השנייה של העונה הראשונה של העונה החמישית של פאב חמש, אך הוא היה שונה מכל נעל כדורסל לפניו. בזכות הטכנולוגיה Huarache המאפשר חיסור של חומרים נפוץ על נעלי כדורסל עבור תמיכה הקרסול כמו עור כבד או רצועות Velcro, טיסה האוויר Huarache היה יצירת מופת מינימליסטי. את העיצוב על ידי טינקר ואת העתיד נייקי כדורסל עיצוב האגדה אריק Avar מובלט באזור לחתוך בקרסול ואת אותו bootie נייפרן נמצא רץ Huarache, רק גבוה יותר, כמובן.

טיסה פאב

כוכבי הלכת נראה ליישר בדיוק בזמן הנכון עבור נייקי, כפי שהם היו צוות כדורסל חדש רדיקלי ללכוד את תשומת הלב של העם ללבוש ולקדם נעל רדיקלית חדשה שלהם. לא משנה שהצבע הכחול המואר והכחול של מטוס הויאראצ'ה לא התאים לצבעי הצוות שלהם, ה"פאב חמש" התנדנד בכל זאת. למעשה, זה פשוט עזר לנערת הכדורסל המהפכנית ביותר אי פעם להתבלט עוד יותר. השאר, כמו שאומרים תמיד, הוא היסטוריה.

כדי לחגוג את הטיסה האווירית Huarache עכשיו להיות חזרה עם קמעונאית רק עם השני שלה אי פעם פרסום רטרו, בואו עכשיו להעיף מבט על כמה תמונות של המקוריים בחזרה בשנת 1992.

נייקי- air-flight-huarache-og-colorways.JPG

באמצעות נייקי Inc.

טיסה Huarache הוא ראה כאן בשני צבעים המקורי הנפוץ ביותר שלה: הגרסה הלבנה איקוני מודגש עם כחול כחול סגול, ואת הגירסה השחורה והכחולה.

02
של 05

כריס וובר

chris-webber-air-flight-huarache.jpg

תמונות של גטי

כמנהיג של חמישה פאבים, כריס וובר הוא אחד השחקנים הידועים ביותר ללבוש את איקוני נייקי כדורסל מודל בקולג 'או את pros.

03
של 05

טיסה Huarache ב NBA

reggie-miller-nike-air-flight-huarache.jpg

תמונות של גטי

אם כבר מדברים על Pros, מספר שחקנים NBA גם laced את המינימום טיסה טיסה Huarache בשנת 1992, כולל Hall of Famers סקוטי Pippen ו רג 'י מילר, בתמונה כאן.

04
של 05

פרסום מקורי

Nike-Air-Flight-Huarache-bball-ad.jpg

זה מדהים המודעה של נייקי ואתלטי קמעונאי את הרגל של אתלט משווה את Huarache מינימלי נעלי המאיה העתיקה.

05
של 05

איפה הכל התחיל

air-flight-huarache-sketch.jpg

באמצעות נייקי Inc.

נראה כאן סקיצה מקורית של טיסה Huarache בשלבי התכנון המוקדמים שלה. כפי שאתה יכול לראות, את הנעל עדיין יש Swoosh נייקי על זה בשלב זה, אשר יוסר על ידי העיצוב הסופי. היעדרם של סווש היה רק ​​חלק נוסף בעיצובו הרדיקלי של "פואש הואראצ'ה" בזמנו.

No Replies to "טיסה פאב: ההיסטוריה של הטיסה האווירית נייקי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 5