איזה סוג של תיקונים ושינויים האם סנדלר יכול לבצע? | insightyv.com

איזה סוג של תיקונים ושינויים האם סנדלר יכול לבצע?

איזה סוג של תיקונים ושינויים האם סנדלר יכול לבצע?

אני אוהב את חנות לתיקון הנעליים שלי. הבאתי כמה מן העבודות הכי מטורפות שאפשר להעלות על הדעת לאנשים שעובדים שם, והם צוחקים אלי אבל אני חושבת שהם אוהבים את האתגרים בחשאי. רוב האנשים לא מבינים כמה תיקונים ושינויים תיקון נעליים יכול לבצע, אם כי יש גבולות למה אפילו סנדלר הטוב ביותר ביקום יכול לעשות. הנה רשימה קצרה של תיקונים אתה צריך ולא צריך לצפות מהחנות המקומית שלך:

כן: Re-only נעלי עור תחתון

נתחיל בסיסיים: רוב הנעליים עם עור או סוליות עור faux ניתן מחדש soled כאשר הם מתחילים להראות ללבוש. סנדלר שלך עשוי להציע סגנון יחיד חסון יותר הנעל באה עם להאריך את חייו. כמה נעליים תחתית גומי המגפיים ניתן מחדש soled, גם. מומלץ להשתמש בסוליות של Vibram.

NO: נעלי הבלעדית

יהיו כמה יוצאים מן הכלל, אבל נעלי התעמלות הכוללות כמעט בלתי אפשריות לסולידיות. הסוליות שלהם משולבים בדרך כלל לתוך העיצוב הכללי שלהם ולא ניתן להחליף. כמה תיקונים אפשריים, אם כי, כדי לשאול כדי להיות בטוח.

כן: החלף עקבות טיפים

רוב העקבים הגבוהים יש קצוות פלסטיק קשיחים הנקראים עקבות טיפים והם להתבלות וליפול לעתים קרובות למדי. אתה יכול להאריך את חייהם על ידי נקיטת נעליים חדשות ב ו נתקל באיכות גבוהה עצות לשים מיד, אבל כאשר כל טיפים ללבוש את זה הם יכולים להיות מוחלף בקלות. (אתה יכול להחליף את העקב עצות בעצמך, יותר מדי, אבל באופן אישי, הייתי מפחד להרוס את העקבים שלי עם אחד פטיש פטיש במקומה.

NO: להפוך את העקבים גבוה או קצר יותר

בסדר, מאוד, מדי פעם נעלי עקב יכול להיות קצר במקצת בעקב כתרים עם טיפ חדש. אבל רוב העקבים נועדו עם רגל על ​​זווית כי מתאים לגובה עקב מסוים, ו monkeying עם זה יהפוך את הנעל מכוער ולא נוח.

ביצוע העקבים גבוה הוא כמעט בלתי אפשרי.

כן: למתוח עור נעליים הדוקים מדי

אם יש לך זוג נעלי עור או מגפיים כי הם פשוט smidgen חזק מדי על הגשר של הרגל שלך, זה יהיה החדשות הטובות ביותר ששמעת כל היום. יש הרבה שיטות וכלים למתוח את הנעליים בבית, אבל סנדלר יכול לעשות את זה בסיכון נמוך יותר. נעלי עור ניתן למתוח מעט עבור רוחב, מעט מאוד אורך, פירים האתחול גבוה יכול להיות מתוח קצת עבור רוחב. נעליים לפעמים יכול להיות מתוח כדי להכיל bunions. כמה סגנונות עור ובדים ניתן למתוח, מדי.

NO: בצע נעליים קטנות יותר

ישנם מספר רפידות רפידות אתה יכול להשתמש כדי להפוך נעליים רופפות להתאים קצת יותר הדוק, אבל אין דרך אמינה עבור אדם לתקן נעליים כדי “לקחת” את הנעליים שלך.

כן: צבע אור נעליים צבע כהה יותר

חושב שהנעליים השחורות הישנות ישתמשו יותר אם הן היו שחורות? סנדלרים רבים יכולים מעל לצבוע נעלי עור בשבילך. כמה עור לקחת צבע בקלות רבה יותר מאחרים אז זה לא תמיד אפשרי, אבל זה שווה לשאול.

NO: צבע כהה Dye צבע בהיר יותר

אתה יכול לקחת מגפיים שזוף שחור, אבל לא מגפיים שחורים שיזוף.

כן: לעשות פיר גבוה האתחול קצר יותר

כמה חנויות לתקן יסרב לקחת את זה, אבל אחרים הם המשחק.

כל עוד אתחול יש רוכסן שניתן גזוז ועיצוב המאפשר סנטימטר או שניים כדי לקחת את הדף, המגפיים ניתן לקצר. הקצה המוגמר אינו נראה בדיוק אותו הדבר, אבל אם הוא מתאים הוא העדיפות, זה אולי לא משנה.

NO: לעשות פיר גבוה האתחול באופן משמעותי

נשים רבות במאבק למצוא המגפיים גבוה רחב מספיק כדי להתאים את השוקיים שלהם, המגפיים ניתן למתוח קצת … אבל לא הרבה. אל תצפו יותר מ -0.5 “אם יש לכם את הלב על זוג מסוים והם פשוט לא מספיק רחבים, ראו אם להקות Boot עשויות לעבוד בשבילך.

זה אף פעם לא רעיון טוב לקנות נעליים מותג חדש שאינם מתאימים היטב … אבל כולנו עושים את זה פעם אחת. אם יש לך זוגות שצריכים tweaking, לקחת אותם אל הסנדלר כדי לראות מה ניתן לעשות!

No Replies to "איזה סוג של תיקונים ושינויים האם סנדלר יכול לבצע?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 6