כיצד להפוך מעצב נעליים

כיצד להפוך מעצב נעליים

חושב שאתה רוצה לעצב נעליים לפרנסתו? אמנם אין הרבה מכללות ואוניברסיטאות המציעים הכשרה ספציפית ומקיפה בעיצוב הנעלה, יש כמה. רוב בתי הספר האלה מציעים גם תארים וקורסים בהיבטים אחרים של אביזר עיצוב אופנה.

אם אתה מחפש משהו קצת פחות רשמי, אתה יכול לנסות סוף שבוע או סדנה לטווח קצר המוקדש מלאכה של סנדלר לפני התחייבות לאחד התוכניות ארוכות יותר המפורטים להלן.

עיצוב

עם מיקומים באיטליה ובספרד, המכון מציע מספר קורסים אחרים לעיצוב אופנה. הם מציעים 3-חודש המשך לימוד תוכנית בעיצוב נעליים. התלמידים לומדים על פרויקטים טכניים, תעשייתיים ודוגמנות ובסיום הלימודים מוסמכים לפתח אוספי נעליים עבור המותג שלהם או לחברות אחרות. הם מציעים גם 9-חודש מאסטר של אופנה אביזרים עיצוב קורס פיתוח מיומנויות להיות חלק צוות עיצוב עבור תכשיטים, תיקים, והנעלה. ניתן להגיש קורסים נוספים. חפש נעליים כדי לראות מה זמין. עם זאת, הוראה עבור קורסים אלה יהיה בספרדית או איטלקית ולא אנגלית.
בקר באתר

מכון אופנה של עיצוב & Merchandising

עם מספר מיקומים בקליפורניה, מכון אופנה של עיצוב & Merchandising מציעה מחקר מתקדם בעיצוב נעליים כחלק מתוכנית עיצוב אופנה שלה.

תוכנית עיצוב הנעליים של FIDM היא קטנה וממוקדת ביותר. אתה לא תהיה למידה על איך לעשות תיקים או אביזרים אחרים, אבל אתה תהיה לימד בכל היבט של תעשיית הנעלה במהלך תוכנית זו שנה אחת.
בקר באתר

פולימודה

ממוקם בפירנצה, איטליה, Polimoda מציעה שלוש רמות של הוראה בעיצוב הנעלה, עם קורסים לימד באנגלית.

קורס ההיכרות הוא 1-חודש אופנה נעליים & שקיות כמובן זמין העונה, אשר הם אומרים הוא השלב הראשוני מעולה של הכנה לעיצוב אופנה ועיצוב. סטודנטים עשויים להעדיף לצלול לתוך 3 שנים אינטנסיבית עור טכנולוגיה - עיצוב הנעלה ואביזרים התוכנית עם שלושה חודשים התמחות לסטודנטים האירופי. התלמידים לומדים את כל ההיבטים של תעשיית הנעלה, כולל היסטוריה הנעליים ותוכניות סנדלרים פופולריים. ההרשמה מוצעת לבוגרי תיכון וגודל הלימודים מוגבל ל -25 סטודנטים. הצעה נוספת היא 9 חודשים תואר שני ב נעליים & תיק אוסף עיצוב.
בקר באתר

מכללת לונדון לאופנה

הקולג 'של לונדון לאופנה מציע מספר קורסים ארוכים וקצרים בעיצוב נעליים וסנדלרים, כולל תוכנית אינטנסיבית בת שישה שבועות, הנקראת "School Summer School". יש להם גם קורסים מקוונים קצר, כולל ציור אופנה הנעלה ואיור.
בקר באתר

אוניברסיטת דה מונטפור

ממוקם ב Leicester, אנגליה, דה מונפורט האוניברסיטה היא רק אחד כבוד בהצטיינות קורס עיצוב בבריטניה ומציעה הזדמנויות עבודה עבור סטודנטים.
בקר באתר

המכון הטכנולוגי לאופנה

כובש את כל העיר לחסום, FIT ממוקם במנהטן, ניו יורק, מציעה שנה אחת ושנתיים מעלות עמיתים, וכן תואר ראשון בעיצוב אביזרים.

בנוסף ללימוד עיצוב נעליים וביצוע מיומנויות, התלמידים לומדים גם על חגורות, תיקי יד וכובעים כחלק מתוכניות תואר. יש להם גם קורס בביצועים אתלטי הנעלה.
בקר באתר

No Replies to "כיצד להפוך מעצב נעליים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 7 =