כיצד להתאים את נעלי הספורט שלך | insightyv.com

כיצד להתאים את נעלי הספורט שלך

נוביק Noah Lace Sneaker Kalbsleder white

SPERA.de/Flickr/CC 2.0

נעלי הספורט שלך הן הבד שלך. זה תלוי בך כדי להחליט איזה סגנון של הנעל הכי טוב מתאים את התמונה שאתה רוצה ליצור.

נעלי ספורט לבנות הם הפשוטים ביותר להתאמה אישית. בחר נעלי ספורט עשוי עור או ויניל. נעל בד עשוי לשמש גם אבל יכול להוכיח להיות משטח מסובך הרבה למתחילים. אלא אם כן אתה מכיר את סוגים שונים של צבעים וכיצד הם מוחלים על משטחים שונים, להתרחק הבד עכשיו. כאן אנו משתמשים נעלי עור לבן כפי שתואר לעיל.

02
של 06

לעשות סקיצה

נָמוּך Section Of Woman Drawing While Sitting On Grassy Field

דואה אאוצ’י / איים / גטי

לפני שאתה עושה משהו עם אלה בקרוב להיות מותאם אישית בעיטות, עדיף לך לתכנן סקיצה גסה של התוכנית שלך. צייר דוגמה של מה שאתה רוצה ליצור על נייר או להשתמש בתוכנת מחשב כמו Photoshop או Illustrator. זה יעזור לך לדמיין טוב יותר את יצירת המופת שלך לפני שאתה מתחיל לעבוד עם צבעים קבועים.

יצירת סקיצה גסה היא חשובה ביותר, כי אתה עובד עם זוג נעליים כמו בד שלך. אתה רוצה לוודא שתי הנעליים נועדו להיראות זהה עבור אותם להיות זוג מוצלח של בעיטות מותאמות אישית.

03
של 06

קבל את הצבעים

דְיוֹקָן of cheerful woman choosing markers for drawing

ג ‘ק / Getty תמונות

עכשיו שיש לך מושג על התמונה שאתה רוצה ליצור את הצבעים שאתה צריך, זה הזמן לבחור את הצבעים שלך.

צבע סמנים הם בדרך כלל אפשרות טובה מאוד עבור פרויקטים סניקר מותאם אישית. אלה ניתן למצוא בחנות המקומית שלך אספקת האספקה ​​או באינטרנט. אם אתה הולך לחנות אספקת אמנות אתה יכול בדרך כלל לבדוק את סמני צבע לפני שאתה קונה אותם.

כמה סמנים צבע לשחרר צבע חלש מאוד וחלקם מימי מאוד. סוגים אלה אינם פועלים היטב עבור אמנות הנעליים. ודא את סמנים תבחר יש את העקביות עבה את התוצאות הטובות ביותר.

סמנים צבע זמינים בגדלים עצה שונים: שומן רזה. בהתבסס על הסקיצה שלך, בחר את גודלי העצה המתאימים עבור התמונה שלך. אתה רוצה להיות מסוגל לשלוט בקווים, למלא שטח ולהגדיר עקומות. מדלל את קצה, כך יהיה קל יותר לצייר פרטים להגיע אלה קשה להגיע למקומות. עבה את קצה, יותר צבע אתה יכול להפיץ לאזורים גדולים.

צבע ריסוס יכול לשמש גם. עם זאת, אם אתה משתמש תרסיס צבע כבסיס, ודא שאתה מקבל כובעי רזה כדי לשמור על אירוסול מכסים את הפרטים שאתה רוצה להראות. ריסוס פחיות קשה יותר לשלוט על הטוב ביותר בשימוש על בדים גדולים. למתחילים מומלץ להשתמש בצבע תרסיס עבור פרויקט נעלי ספורט אישית שלהם. קח את העצה שלנו ואת המקל כדי לצייר סמנים אם השלמות היא מה שאתה מחפש.

לבסוף, ייתכן שתרצה להרים פחית של clearcoat. זה אופציונלי לחלוטין, אבל עשוי להיות שימושי בהרחבת חיי האמנות שלך. זה יכול לספק מחסום נגד פיצוח פוטנציאלי שיכול להתרחש אם נעלי ספורט מותאמות אישית יותר משוחק.

04
של 06

צור מתאר

דינו Mayorga designs a pair of Visions.

תמונה באדיבות הפנתר הכחול

אם אתה רוצה ליישם חומר מועיל לפני outlining הנעלה שלך, קרילון עושה מוצר שנקרא Workable Fixative. תרסיס זה מאפשר לך ליצור את קווי המתאר שלך באמצעות עיפרון. אם אתה בלגן בעת ​​יצירת מתאר שלך, אתה יכול בקלות למחוק את הטעות שלך להתקדם.

בזהירות ליצור מתאר של העיצוב שלך על נעלי הספורט שלך. ודא את המתאר על אחד נעלי התעמלות תואמת את השני. זה בסדר להשתמש במברשת דקה מאוד דק כדי מתאר אם יש לך ידיים יציב. אחרת, אתה צריך להשתמש באמצעות סמן עצה בסדר בשלב זה. סמן קבוע, כגון שארפ, עובד היטב עבור outline.

ברגע שיש לך את המתאר שלך, במקום נעלי הספורט שלך זה לצד זה. האם העקבים האחוריים החיצוניים, הצדדים הפנימיים של נעלי התעמלות והבהונות הקדמיות נראים כולם מוגדרים היטב וסימטריים? פעם הכל נראה בסדר עם הגרפיקה המתוארים שלך אתה יכול לעבור על צבע.

05
של 06

מלא את הצבעים

צָבוּעַ Shoes, feathered cable, painted and speckled

דברה Roby / Flickr / CC על ידי 2.0

זה החלק הכיפי! תן זרימות היצירתי שלך כפי שאתה להשתלט על הבד שלך. ניצול הצבעים שבחרת עבור סמני הצבע שלך, להתחיל צביעה היצירה שלך. בתור מתחיל, אנו מקווים שבחרת עיצוב פשוט מאוד בפעם הראשונה סביב. אם לא, ואז לשמור את הצבעים הכהים ביותר עבור האחרון, כך שתוכל לכסות את כל הדימומים או פגמים לקראת סוף.

ברגע שאתה דרך הציור, מומלץ שתאפשר תקופה משמעותית של זמן לייבוש. יש הרבה ויכוח בעולם ההתאמה אישית של נעלי ספורט על כמה זמן אתה צריך לתת את הנעליים שלך אמנות יבש. בדרך כלל, שלושה עד ארבעה ימים הוא כמות מספקת של זמן כדי לאפשר את הצבע כדי לקשר ולרפא כראוי. ודא את האזור שבו אתה מקום נעלי שלך במהלך הזמן הזה הוא בטמפרטורת החדר ללא לחות.

אם רכשת פחית של clearcoat אירוסול, להחיל את זה לנעל שלך ביום השני של תהליך הייבוש. השתמש ציפוי אור מאוד כאשר ריסוס על כל נעלי ספורט. אתה לא רוצה ליצור כל drips.

06
של 06

הצג אותם כבוי

KringWEAR 4 Painted Shoes

שאנון קרינגן / פליקר / CC BY-SA 2.0

מה הטעם ליצור יצירת מופת אם לא תראו אף אחד? ישנם אינספור נעלי ספורט באינטרנט כי כדי לספק לחובבי אמנות נעל ואלפי sneakerheads גוססת לראות מה יצרת. יש אנשים אפילו להציע לקנות אותם! אז קדימה ולהראות את המושגים שלך ואתה תהיה מופתע התגובה. אני באמת מאמין שיש קונה על כל פיסת אמנות אבל הם לא ידעו עליך ועל הבעיטות שלך אם אתה משאיר אותם בבית בחושך.

No Replies to "כיצד להתאים את נעלי הספורט שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 1 =