נעלי גברים הטוב ביותר כדי זוג עם מכנסיים

נעלי גברים הטוב ביותר כדי זוג עם מכנסיים

כאשר השמש יוצאת, זה לעתים קרובות יחד עם הראייה הראשונה של אדם לבוש מכנסיים קצרים ונעליים השמלה. אנחנו לא יכולים לקבל את זה.

להחליט אילו נעליים של גברים ללבוש עם מכנסיים קצרים מבלבל רבים, אבל זה לא חייב להיות. אמנם זה לא קל כמו להחליט מה ללבוש עם ג 'ינס, אתה עדיין יכול להיראות נהדר אם אתה הולך לפיקניק החברה, המפגש המשפחתי או לצפות הילדים שלך לשחק כדורגל.

דבר אחד לזכור כאשר מחליטים מה ללבוש הוא בעצם איפה אתה חי פיזית. עכשיו, במערב איפה אני, הדברים הם קצת יותר מזדמנים ואני יכול לברוח עם ללבוש מכנסיים קצרים כמעט בכל מקום, אבל בחזרה הדברים במזרח קצת יותר רשמי. אם אינך בטוח לגבי מה מתאים, תמיד לטעות בצד מחפש קצת יותר נחמד. זה כלל אצבע טוב שישמש אותך היטב.

בואו נשבור את זה לשלושה מצבים כי סביר להניח למצוא את עצמך בקיץ הזה. בצע את ההצעות האלה לבחירת נעלי גברים, ואתה תיראה נהדר זוג מכנסיים קצרים.

עם מכנסיים מקרית

תחשוב על "מזדמנים" כמו להסתובב בסוף השבוע, סידורים או להכות את החוף. אתה לא מחפש להרשים אף אחד, אבל אתה לא רוצה להיראות רע גם.

• שונית Flip Flops לגברים: כל כפכפים יעבוד, אבל אלה הם פופולריים בטירוף, עמיד ולא להתאכזב.

• קין 'קין': אלה הם שילוב נהדר לכל מטרה של נעליים וסנדלים.

אתה יכול להיות פעיל מאוד ועדיין להיראות היפ.

• קונברס 'ג' ק Purcell 'גברים של נעלי ספורט: אתה לא יכול להשתבש עם נעלי ספורט Converse ואת החדש "ג' ק Purcell" ייראה נהדר עם כל זוג מכנסיים קצרים.

על העיירה

אני מגדיר "על העיר" כמו כל מצב שבו אתה צריך להיראות מכובד, אבל לא לבוש.

דוגמאות נהדרות הן השנתי של יולי 4 BBQ, משחק בייסבול עם החבר 'ה או משקאות עם אשתך.

• Sperry Top-Sider 'אותנטי מקורי' סירה הנעלה: נראה כי החבר 'ה כבר לובש "Top-Siders" כל עוד הם כבר נהיגה סירות. אלה שמלות לך קצת מ Keens או נעלי ספורט, הם באמת תכליתי, ויש לי הבלעדית הגדולה המתיחה רטוב יבש. נהדר אם אתה ליד הבריכה או על הסירה.

• פולו ראלף לורן פקסון נמוכה נעלי ספורט: זה נעלי בד זה אופציה נהדרת עבור אלה המחפשים נעליים מינימליסטי. זה נראה נהדר עם כל סוגי המכנסיים והוא נוח ללבוש במזג אוויר חם.

• Merrell Terracove דלתא Sandal: סנדלי עור גדולים, קלים ויציבים, אשר מראים לך איך אתה נראה, אבל עדיין מאפשרים לך להרגיש בנוח. אתה לא רוצה ללבוש אלה לעבודה, אבל הם עובדים נהדר ברוב המצבים החברתיים.

לאירוע נחמד

יש קו ממש בסדר כאן כי מכנסיים קצרים הם לעתים רחוקות מאוד (אם בכלל) מקובל כאשר אתה צריך להיראות הכי טוב שלך. אתה לא ללבוש אותם לעבודה, לכנסייה ואתה בטוח כמו לעזאזל לא ללבוש אותם לחתונה. זה כאשר אתה רוצה להיראות טוב, אבל עדיין יכול להתחמק עם לובש מכנסיים קצרים.

• ג 'ונסטון & מרפי' Golson 'סנדלים לגברים: הדבר הראשון שאתה שם לב לאחר עור ברמה גבוהה היא שיש להם כתף הבוהן.

כאשר מתכוננת לכל מצב שהוא לא מזדמנים, לא להראות את הרגליים. לחיות לפי הכלל הזה ואתה מראש את עקומת. אלה הם classy עם הסכום הנכון של יוקרה מעורב.

אלה הם רק סוג של נעלי גברים, כי אתה תלבש עם מכנסיים קצרים. אם יש סגנון של נעליים אתה תוהה על כגון נעלי, נעלי שמלה או מגפיים - התשובה היא "לא". מכנסיים קצרים לתת הזדמנות ייחודית להיראות ממש טוב או גס מחוץ למקום. בחר את לשעבר, לא האחרון.

No Replies to "נעלי גברים הטוב ביותר כדי זוג עם מכנסיים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 5 =