איזה סוג של נעליים הם לופרס?

איזה סוג של נעליים הם לופרס?

מה בדיוק הם נעליים כמו סגנון הנעל? לופרס הם נעליים שלא לנצל את השרוך ​​או הידוק המערכת והם במקום פשוט החליק על כף הרגל. מסיבה זו, הם מכונים לעתים גם "פליטות". בדרך כלל, יש להם עקב נמוך או ללא עקב. הם סגנון עבור גברים, נשים וילדים, והוא יכול להיות מזדמנים או שמלות הנעליים.

השראה עבור לופרס - מוקסינים, נורבגים, ו Wildsmith Loafers

בנייתם ​​של נעלנים התבססה על מוקסינים שחוברו על ידי אינדיאנים, אם כי סגנונות הכיסוי של היום משתנים מאוד, עם כמה סגנונות להיות מאוד לבוש ודומה מעט דמיון לטופס המקורי.

מוקסינים בדרך כלל יש תחרה על פני הדף, אבל אף פעם לא צריך עקב, ואין להם יחיד נפרד.

סנדלר נורבגי השתמש בו כמקור השראה למוקאסין של אורלנד. חברות אמריקניות בשנות השלושים החלו לקרוא להן "אוכלנים", עם ג.ה. בס להוסיף רצועת עור על פני הדף עם חיתוך בצורת היהלום אופיינית של נעלי פרוטה וקוראים להם Weejuns. The Wildsmith Loafer נעשתה על ידי Wildsmith נעליים של לונדון עבור המלך ג 'ורג' השישי כמו נעל בית כפרי. העיצוב היה מחקה על ידי אחרים ונמכרו כמו Harrow. גוצ'י לקח את זה חריץ והוסיף רצועת מתכת לראש בשנות ה -1960. הם הפכו מקובל כמו הלבוש dresswear.

סוגי Loafers

במהלך השנים, כמה סגנונות הכי פופולרי לופר כוללים:

 • פני לופרס: בסגנון זה יש רצועת עור על פני כף הרגל עם חריץ בצורת יהלום גדול מספיק כדי להחזיק פרוטה. הם היו נעל גברים פופולרי מאז 1950.
 • טסל או קולרטי לופרס: סגנון זה להחליק על פותחה על ידי חברת הנעליים Alden ולאחר מכן פופולרי על ידי האחים ברוקס. יש לה תחרה דקורטיבית עם הגדילים על הדף.
 • גוצ 'י Loafers: גוצ'י הציג לופר עם רצועת פליז והפיק אותם בשחור, מה שהופך אותם מתאים עבור עסקים. גוצ'י לנעליים עבור נשים גם הפך פופולרי מאוד.
 • Moc לופרס: אלה יש תפרים מעולים כי דומה מוקסינים מסורתיים.
 • סינר לופרס: חתיכת עור בצורת סינר ושרוך נראה מעל כף הרגל.
 • עקבים גבוהים: על פי רוב, לנעליים יש עקבים שטוחים או נמוכים, אבל משאבות של נשים עם vamps הדומות לנעליים מסורתיות מכונים לעתים קרובות נעלי עקב גבוהות

Dressier- להחליק על הנעליים עם מעט או ללא פירוט הם גם המכונה לפעמים loafers.

לובש לופרס

לופרס בדרך כלל לא מותקנים יתר על המידה בעקב, מה שהופך אותם יותר קל לעלות לסירוגין, אולי בעזרת קרן צחצוח. Loafers אינם דורשים שרוך או קשירה, וזה יתרון גדול עבור אנשים חסרי גמישות או מיומנות לקשור את הנעליים שלהם, כגון קשישים.

 • נשים לופרס: נשים יכולות ללבוש נעליים עם ג'ינס רזה, ג'ינס קצוץ ועוד. 
 • לובש נעליים של גברים עבור דרסיות: Loafers הם לא נעליים רשמיות, אבל הם נראים נפלא עם מעיל ועניבה. אתה יכול להוסיף קצת כשרון בפעם הבאה שלך עם זוג נעלי מעילים להתאים את המכנסיים שלך. הם נותנים לך קצת יותר סגנון עם בלייזר ומכנסיים והם נהדרים כאשר אתה רוצה להיראות אחרת לא הולכים רשמי. הם גם גשר נחמד לתוך נעלי גברים נחמד יותר.
 • לובש לופרס גברים במשרד: אם המשרד שלך לא דורש חליפה, אתה יכול ללבוש נעלי גברים עם חאקי וחבלים. זה בהחלט צריך להיות נראה לך בארון שלך כי זה עובד כמעט בכל מצב.
 • לבוש ג 'ינס עם לופרס גברים: מעילי ספורט נראים נהדר עם ג'ינס ונעליים, וחולצה שמלה יפה גם עושה. שניהם פועלים באופן מושלם עם trueled, ו לא trueled בלופרס כמו נעליים צחצוח הבחירה.

No Replies to "איזה סוג של נעליים הם לופרס?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 1 = 7