המקורות הטובים ביותר עבור נעלי נשים קטנות

המקורות הטובים ביותר עבור נעלי נשים קטנות

מצוקתן של הנשים הנוטלות מידה קטנה של נעליים היא שרוצה את אותם הדברים שכולנו רוצים: נוחות, סגנון וברירה - רק היא מוגדלת פי מאה, משום שהאפשרויות כל כך מוגבלות מאוד.

אמנם קל להציע קניות בקטע של הילדים, אם אתה כבר אחד לאחרונה, שמעתם כי אפשרויות צבע מוגבלים לעתים קרובות לאלה שהילדים רוצים (חושב ברבי ורוד), או סגנונות עם קשתות, אורות, או תכונות אחרות עם "ערעור הילד".

זה עוד אחד מאותם דברים שהאינטרנט עזר לשנות. עכשיו, כל מי לוקח קטן או גדול גודל הנעל ממה הוא מצויד בדרך כלל למעשה יש אפשרויות מעבר לאלה המוצעים בעיר שלה או במדינה.

אנחנו לא ילד אותך: מציאת נעליים מסוגנן בגדלים קטנים היא עדיין משימה. אבל זה יותר טוב ממה שהיה פעם, ואת האפשרויות הבאות צריך לעזור. כדי להבטיח התאמה מושלמת, למדוד את הרגליים בבית ולהשוות אותם עם תרשימים מכל הספקים שאתה חנות.

אם אתה מכיר בחור לובש נעליים קטנות יותר, הנה רשימה דומה לגברים.

Alonai עבור אופנתי ובמחיר סביר

אלוני מתמחה בנעליים קטנות וגדולות לנשים, לכן זה חייב לראות אם אתה מוצא את עצמך באחת מאותן קטגוריות שקשה להתאים להן.

במהלך הגלישה באתר, תראה נעליים חמודות רבות בגדלים בארה"ב, שתיים, שלוש, ארבע וחמש. תגלית נוספת בלתי צפויה ונפלאה היא כי הנעליים במחיר סביר.

זה די עזיבה של הרבה חנויות נוטים תשלום נוסף עבור פריטים מיוחדים אלה.

Vintage Vixen עבור נעלי וינטאג '

בגדי וינטג 'וחנויות נעליים כמו Vintageen Vintageen הם מקום נהדר למצוא נעלי נשים בגדלים קטנים יותר. למעשה, זה די נדיר למצוא גדלים גדולים יותר, אבל 4s ו 5 הם נפוצים יחסית.

זו לא רק הזדמנות למצוא התאמה גדולה, אבל לעתים קרובות באיכות מעולה במחיר זול יותר.

אם אתה מעדיף גישה מודרנית יותר הנעלה, תסתכל על כמה קמעונאים הבאים.

קמעונאים מקוונים אחרים

אם אתה לובש מידה של 4 נשים ומעלה בארה"ב, ישנם מספר קמעונאים מקוונים שנושאים נעליים עבורך. החנויות עם הבחירה הרחבה ביותר הן:

Zappos.comמציעה סגנונות בארה"ב בגודל 3 ומעלה (יש כמה סנדלים גדולים באמת בגדלים אלה), אבל בחירה טובה עוד יותר החל בגודל 4.

Shoes.comנושאת מבחר פנטסטי של נעליים בגדלים של נשים בארה"ב 4 ומעלה עם נעליים שמלות במיוחד נחמד באותם גדלים. לצערנו, יש מעט מאוד אפשרויות בגדלים 3 ו -3 בארה"ב.

ארה"ב גדלה בין 1 ל -3 ומעלה

אם אתה לובש גדלים למבוגרים קטנים יותר, אתה כבר יודע כמה קשה למצוא נעליים מסוגנן שמתאים. להלן מספר אתרי אינטרנט הנושאים נעליים בגדלים של נשים 1, 2 ו -3. הקפידו לציין היכן החברה ממוקמת כגודל של נשים 1 בבריטניה. לא זהה לגודל של נשים בארה"ב 1.

פטיטמייצרת ומוכרת נעלי נשים בגדלים 2 עד 5 בארה"ב עם חצי גודל זמין. אין להם מבחר עצום, והם בעיקר רק לשאת עקבים, אבל סגנונות שלהם הם חמודים מאוד, והמחירים שלהם טובים מאוד עבור גדלים מיוחדים.

DaintyFeet.co.ukנועל נעלי נשים בגדלים קטנים יותר, החל בגדלים 1 עד 3 בבריטניה (הממיר לגדלים בארה"ב 3 עד 5, ומידות יורו 32.5 עד 34.5). קצת יקר, אבל מציעה כמה נעליים מסוגנן מאוד בגדלים קטנים.

סינדרלה מבוסטוןיש מבחר טוב של נעלי נשים בגודל קטן יותר, כולל כמה סנדלים מאוד סקסי, strappy ו טריזים קריר. הגדלים המוצעים כוללים גדלים של ארה"ב 1.5 עד 5.

דף הבית.אם אתה נמצא באירופה או בבריטניה, יש באתר שלך כמה פינוקים. מבוסס על U.K, Small-shoes.co.uk נושאת כמה נעליים מסוגנן ביותר בגדלים קטנים יותר (בגדלים 32-35 יורו). רוב הנעליים שלהם מיוצרים באיטליה או בספרד, והם מציעים גם כמה סגנונות אתחול נהדר.

עבור נשים לובש ילדים נעליים

לאלו מכם אשר לובשים אפילו גודל קטן יותר של נעליים, כמו גדלים של ילדים, להיות מודעים למותגים מסוימים יסייעו בחיפוש אחר נעליים מסוגנן שמתאים.

לדוגמה, מיה, נולד, טומי הילפיגר מציעים כל הנעליים מזדמנים בגדלים של ילדים, כי לא נראים כל כך כמו נעליים של הילד.

הקטע של הילד ב Zappos.com מציע המותגים האלה ועוד יש כזה מבחר עצום של נעלי ילדים, זה מקום נהדר להסתכל אם אתה לובש גדלים אלה.

No Replies to "המקורות הטובים ביותר עבור נעלי נשים קטנות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    68 + = 78