הנעליים הפופולריים ביותר של שנות השמונים – insightyv.com

הנעליים הפופולריים ביותר של שנות השמונים

הנה רשימה של סגנונות הנעליים הפופולריים ביותר שיצאו בשנות השמונים.

02
מתוך 15

אייר ג’ורדן 1

מאז זכייה במשחק שלו שהביא את האליפות הלאומית לצפון קרוליינה, מייקל ג’ורדן כבר בחוד החנית של מודעות כדורסל. הוא לקח את בית המשפט בשנת 1985 לובש את אייר ג’ורדן המקורי I, הגדרת סטנדרט חדש עבור ביצועים וסגנון, בו זמנית לשבור את חוקי הליגה ואת הרצון של היריבים שלו תוך כדי לכידת הדמיון של אוהדים ברחבי העולם. מאז, AJ1 הפך האגדה.

03
מתוך 15

אייר ג’ורדן 4

זמן קצר לאחר ההצלחה העצומה של אייר ג’ורדן 3, טינקר הטפילד עשה את כל הדברים שהוא יכול לעשות את אייר ג’ורדן 4 אפילו טוב יותר בשנת 1989. הוא תכנן בעיקר על ריכוז יותר על הצד הביצועים של נעלי התעמלות במקום לנצל את אלה המשמשים על AJ1, AJ2, ו AJ3. אייר ג’ורדן הרביעי היה עוד עבודה של גאון מהרכב הירדני באמצעות הרצועות בצד לתמיכה מוגברת בקרסול ובצורת יצוק יתר על המידה כתכונות נוספות. כמו כן, אחד המאפיינים המרתקים ביותר של הירדן 4 הוא יכולתו להשתלב ב -18 סגנונות שונים.

04
מתוך 15

אייר מקס 1

מגיע במערך של צבעים וסגנונות שונים, האוויר מקס התפתח הרבה מאז השקת המקורי שלה בשנת 1987. ישנם סגנונות שנראים עתידני מאוד ויש כמה זה נראה מאוד ספורטיבי או מזדמנים חדים. לפי מה שאתה מעדיף, הם עושים נהדר תוספות לארון שלך עבור המועדון, רחובות או חדר כושר. נעלי ספורט נייקי אייר מקס מנצל על יחידת ריפוד אוויר גדול בעקב אשר גלוי מצד midsole ברוב הדגמים. עם זאת, מודל אייר מקס 1 שומר על הטכנולוגיה האתלטית שלו בפרופיל נמוך ומגביר את סגנון הפשטות. האוויר מקס לעשות נעלי ספורט כל יום נהדר הם ישארו לך מקורקע ולתת לך דחיפה נוספת בכל להקפיץ.

05
מתוך 15

מקס

מקס 90 התחיל את הנעל כאשר הוא שוחרר לראשונה בשנת 1987, אבל הפך עם הזמן לתוך נעלי רטרו עם הרבה רחוב הערעור – ואת המראה כי אספנים צחצוח אהבה. גם כאשר העיצוב ושילובים צבע לשנות, דבר אחד נשאר אותו דבר: סגנונות נייקי להישאר 90 השורשים שלהם כמו הנעלה העליון של העבר והעתיד.

07
מתוך 15

אייר ג’ורדן

עם זמזום סביב מייקל ג’ורדן ובעיטות החתימה שלו, נייקי נראה האדריכל האדריכל, הפך-הנעלה מעצב, טינקר הטפילד לעמוד בראש הבריאה של אייר ג’ורדן III. ייתכן שההיבט הבולט ביותר של אייר ג’ורדן השלישי היה השדרוג בחומרים. החלק העליון היה בנוי מעליית עור עשירה מלאה, והוא נבנה כדי להרגיש שבור – כך שג’ורדן תוכל ללבוש זוג חדש בכל משחק בלי לדאוג לנוקשות בנעליים. Hatfield גם בחרה לשלב את עור נפלה עם עור פיל פו. AJ III הוא אחד הפופולריים ביותר, לפי דרישה Jordans האוויר בסדרה וממשיך למכור את כל שחרור מחדש.

08
מתוך 15

87

הנייק אייר מקס שוחרר לראשונה בשנת 1987 משולבת ניילון / זמש סינתטי עם חלון שקוף עבור מקס האוויר היחידה היחידה. למרות הספקנות שהובילה את הלקוחות לדחוף וללחוץ את אייר-סולייר, אייר מקס הוכיח במהירות מכה. מהדורה עור בקרוב בעקבות 1988 ו 1988-1992, נייקי השתמשו במגוון צבעים ו שילובים בד לשמור על מראה עכשווי. בשנת 1992, עם זאת, את מקס האוויר היה reissued עם שני שינויים בעיצוב הגדולות. מודלים אלה Reissued היו מיוצרים עור ומשמש את midsole ו outsole עיצוב מ 90 מקס האוויר (שנקרא אז האוויר מקס 3. נייקי עשה מחדש את הניילון אייר מקס 1995, אבל המשיך להתנסות עם העיצוב, בסופו של דבר להקטין את גודל עד כה, את מקס האוויר ממשיך להתפתח כמו נייקי מנסה לשמור על זה קלאסי ריצה צחצוח עכשווי.

09
מתוך 15

נייקי ונדל

נייקי Vandal הופק רק 1984-1987 עבור כדורסל כמו המטרה היחידה שלהם. ובמקום להשתמש בעור, בנה נייקי את הנעל עם בד עבה או ניילון. נייקי Vandals כי הוצגו ניילון נקראו נייקי Vandal העליון ונמכרו עם סטים צבעוניים שונים של שרוכים ו רצועה תמיכה הקרסול Velcro שהגיע בשלושה צבעים ערכת. נייקי ונדלים היה אחד נעלי הכדורסל האופנתיות הראשונות של נייקי. נייקי ונדל ו נייקי ונדל סופריור התחדש בשנת 2003, כאשר מגוון של מהדורות מיוחדות הושקו: ג ‘ים מוריסון, רחוב הייט ואת ג’ ף McFetridge. בשנת 2004, הסוואה ואת מהדורות Premium שוחררו.

14
מתוך 15

נייקי קורטז

בולטת בסצנות רחוב בינלאומיות מאז תחילת שנות ה -80, קורטז נייק הוא כוכב קלאסי אמיתי ולוקח את שלטונו להגדרת רטרו. עם קורת תחתון עמיד העליון ניילון קל לנוחות נוח, Cortez נקי לחתוך והוא יכול להכיל כל תלבושת.

15
מתוך 15

נייקי דאנק

פורסם במקור בשנת 1985 ו reintroduced בשנת 1998, Dunk הפך מן הנעל הבסיסית כדורסל לתוך סמל תת תרבותית השראה לאופנה, תרבות, ואמנות. זה נעלי ספורט מזדמנים בעדינות כוונות הספורט שלה. נבנה עם עיצוב עכשווי, פרופיל נמוך, Dunks הם פשוטים מאוד, תכליתי ומלוטש.

No Replies to "הנעליים הפופולריים ביותר של שנות השמונים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.