הנעליים הפופולריים ביותר של שנות השמונים | insightyv.com

הנעליים הפופולריים ביותר של שנות השמונים

הנה רשימה של סגנונות הנעליים הפופולריים ביותר שיצאו בשנות השמונים.

מאז שנת 1982, נעל זו היתה פעם אחת אחרי חיל האוויר, המטוס הנושא את נשיא ארה”ב. זה היה הכדורסל הראשון לנעול את נייקי אייר, מהפיכה את המשחק עבור שחקנים כמו משה מאלון וצ’ארלס בארקלי, בעוד במהירות צובר מתיחה ברחבי העולם, מן hardwood כדי blacktop עד הליבה של היפ הופ תרבות. היום נייק אייר פורס 1 נשאר נאמן לשורשיו עם ריפוד רך, קפיצי ומצער מסיבי, אבל הטכנולוגיה של נייקי אייר לוקחת את המושב האחורי למעמד הנעליים כסמל. כאשר יש ספק, Squeaky White הוא הצבע הנכון.

02
מתוך 15

אייר ג’ורדן 1

הנעליים הפופולריים ביותר של שנות השמונים

מאז זכייה במשחק שלו שהביא את האליפות הלאומית לצפון קרוליינה, מייקל ג’ורדן כבר בחוד החנית של מודעות כדורסל. הוא לקח את בית המשפט בשנת 1985 לובש את אייר ג’ורדן המקורי I, הגדרת סטנדרט חדש עבור ביצועים וסגנון, בו זמנית לשבור את חוקי הליגה ואת הרצון של היריבים שלו תוך כדי לכידת הדמיון של אוהדים ברחבי העולם. מאז, AJ1 הפך האגדה.

03
מתוך 15

אייר ג’ורדן 4

הנעליים הפופולריים ביותר של שנות השמונים

זמן קצר לאחר ההצלחה העצומה של אייר ג’ורדן 3, טינקר הטפילד עשה את כל הדברים שהוא יכול לעשות את אייר ג’ורדן 4 אפילו טוב יותר בשנת 1989. הוא תכנן בעיקר על ריכוז יותר על הצד הביצועים של נעלי התעמלות במקום לנצל את אלה המשמשים על AJ1, AJ2, ו AJ3. אייר ג’ורדן הרביעי היה עוד עבודה של גאון מהרכב הירדני באמצעות הרצועות בצד לתמיכה מוגברת בקרסול ובצורת יצוק יתר על המידה כתכונות נוספות. כמו כן, אחד המאפיינים המרתקים ביותר של הירדן 4 הוא יכולתו להשתלב ב -18 סגנונות שונים.

04
מתוך 15

אייר מקס 1

הנעליים הפופולריים ביותר של שנות השמונים

מגיע במערך של צבעים וסגנונות שונים, האוויר מקס התפתח הרבה מאז השקת המקורי שלה בשנת 1987. ישנם סגנונות שנראים עתידני מאוד ויש כמה זה נראה מאוד ספורטיבי או מזדמנים חדים. לפי מה שאתה מעדיף, הם עושים נהדר תוספות לארון שלך עבור המועדון, רחובות או חדר כושר. נעלי ספורט נייקי אייר מקס מנצל על יחידת ריפוד אוויר גדול בעקב אשר גלוי מצד midsole ברוב הדגמים. עם זאת, מודל אייר מקס 1 שומר על הטכנולוגיה האתלטית שלו בפרופיל נמוך ומגביר את סגנון הפשטות. האוויר מקס לעשות נעלי ספורט כל יום נהדר הם ישארו לך מקורקע ולתת לך דחיפה נוספת בכל להקפיץ.

05
מתוך 15

מקס

הנעליים הפופולריים ביותר של שנות השמונים

מקס 90 התחיל את הנעל כאשר הוא שוחרר לראשונה בשנת 1987, אבל הפך עם הזמן לתוך נעלי רטרו עם הרבה רחוב הערעור – ואת המראה כי אספנים צחצוח אהבה. גם כאשר העיצוב ושילובים צבע לשנות, דבר אחד נשאר אותו דבר: סגנונות נייקי להישאר 90 השורשים שלהם כמו הנעלה העליון של העבר והעתיד.

No Replies to "הנעליים הפופולריים ביותר של שנות השמונים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 3