נעל מילון מונחים: נעליים כנפיים – insightyv.com

נעל מילון מונחים: נעליים כנפיים

נעלי כנף, או בורגיות כפי שהן ידועות באירופה, מאופיינות בכובע אצבע מחודד שמתפשט לעבר צדי הנעליים בצורה הדומה לכנפיים, ומכאן “כנפיים”. כובע הבוהן מעוטר בדרך כלל עם ניקובים בגדלים שונים.

כמה כנפיים נעליים תכונה עור העליון של צבע שונה, אבל את הצבעים של החומרים המשמשים אין שום קשר אם הם או לא הם wingtips.

כל עוד לנעל יש את כובע הבוהן האופייני, זה כנף.

Wingtips תמיד היה סגנון פופולרי עבור גברים, אבל כמו בגדי גברים הופך יותר ויותר פופולרי מגמה לנשים, הם גם פופולריים הנעלה בקרב נשים, כמו גם.

היסטוריה של נעלי ברוג ווינגטיפ

ההיסטוריה של הבורג יכול להיות נעוצים באירלנד המאה ה -16. ברוג נובע מן המילה האירי העתיקה bróg, שפירושו “נעל”. בימים ההם היו הנעליים סוג של נעלי צחצוח כפריות חוצות, שיצאו לציד או יורים, מפני שהיו איתנים ויכולים להתמודד עם הנוף המחוספס. נקבים אפשרה מים להתרוקן מן הנעליים לאחר הליכה דרך השטח רטוב. Brogues לא נחשב מתאים לכל אירוע אחר מלבד היותו בחוץ.

נעל הכנפיים חצתה את האופנה למיינסטרים עם המצאת המכונה. בתחילת 1900, הם נודעו בשם נעלי ספורט הודות הנסיך מוויילס, אשר לבש זוג כנפיים two toned במהלך טיול גולף.

הנעליים זכו לכינוי “צופים”, או “משתתף במשותף” באנגליה, פרד אסטיר וג’ין קלי, שהפיצו גם את הנעליים בשגרת המחול המפורסמת שלהן.

הנעליים הפך לבחירות הנעלה פופולרי עבור גברים ונשים. נעל האוכף, וריאציה של כנף, שמציעה עור שחור או חום על גבי כף הרגל, יצאו בשנות החמישים והיו מפורסמים כאשר אלביס פרסלי שיחק זוג בסרט “Jailhouse רוק”.

סוגי Wingtips

כל כנפיים ו brogues מאופיינים על ידי כובע הבוהן מחורר, אבל יש כמה סוגים שונים.

  • כנפיים מלאות יש כובע כנף עם כנפיים עם כמות נכבדה של נקבים דקורטיביים.
  • נעלי תצפית הם סוג של כנפיים מלאות שמשתמשות בשני שילובי צבעים צבעוניים, כפי שניתן לראות בתמונה לעיל.
  • ארוך אוֹ אמריקאיות נראה בדיוק כמו brogues מלא, אבל הכנפיים להאריך את כל אורך הנעל להיפגש במרכז התפר בחלק האחורי של העקב.
  • חֲצִי אוֹ חצי brogues כוללים נקבים דקורטיביים כי הם רק על הבוהן כובע.
  • גילי ברגו אין להם לשונות, אבל שרוכים ארוכים שעוטפים את הקרסול. זהו סגנון מסורתי מאוד, כי הוא משוחק עם השמלה הסקוטית רשמית.
  • ברובע חריצים תכונה לאורך קצה כובע הבוהן שאינם דקורטיביים. הם מאופיינים יותר נחשב הסוג הפורמלי ביותר של ברוג, יותר מאשר חצי או מלא brogues.

Wingtips היום

כיום נחשפים כנפיים של נעליים רשמיות. בניגוד להיסטוריה שלהם כמו נעל של outdoorsman כי מעולם לא היה להיות משוחק בכל מקום אחר, מעצבי נעליים עכשוויים מלאכה כנפיים שמתאימים לכל אירוע.

Wingtips יכול ללבוש צורה של נעלי שמלה, מגפיים, נעלי ספורט ואפילו עקבים גבוהים, עשויים עור, כמו גם בד.

איך ללבוש wingtips

אלה נעליים נוחות ללכת עם כמעט כל התלבושת. משתלמת, איכות הנעליים המותגים כמו פריי ו Aldo להפוך את הגברים של כנף נעליים כי זוג עם חליפה באותה קלות כמו שהם זוג עם ג’ינס. קרא מאמר זה על איך ללבוש גברים של Wingtip נעליים עבור רעיונות.

עבור נשים, את הכנף היא נעל להראות מושלם. זוג אותם עם חצאיות, שמלות, גרבונים או מכנסיים קצוצים למראה קלאסי, יחד.

No Replies to "נעל מילון מונחים: נעליים כנפיים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.