אתרים המאפשרים לך לעצב נעליים משלך

אין דבר מתסכל יותר מאשר להיות מסוגל למצוא את זוג מושלם של נעליים לצרכים שלך. תארו לעצמכם שאתם מוצאים את הזוג הנכון אבל גובה העקב גבוה מדי, הצבע הוא קצת כבוי או שאתה רוצה את הצמד לא בא עם רצועות הקרסול או אלה אבני חן משוגע עליהם? במקום לשים את מה שאתה מעדיף לא צריך להיות זוג נעליים, למה לא לעצב זוג משלך? חושב שזה בלתי אפשרי? ישנם כמה אתרי אינטרנט ומשאבים שם בחוץ, המאפשרים לך לעצב את הנעליים שלך. כל מה שאתה צריך זה קצת יצירתיות ורשימת משאלה בדיוק מה זוג מושלם של נעליים שלך ייראה. הנה חמישה אתרי אינטרנט המאפשרים לך לעצב את הנעליים שלך.

נעלם

צילום: נעליים של טרף.

נעליים של טרף הוא ממש לא יאומן. המגבלה היחידה עם נעליים של טרף היא הדמיון שלך. החברה משנה את הדרך שבה נשים קונות נעליים ונעשית על המסלול כדי להפוך למשווק בינלאומי משמעותי במשך חמש השנים הקרובות. אתה יכול אפילו לקנות נעליים של נעליים טרף ב Nordstrom עכשיו. עם מעצב 3D שלהם, נעליים של טרף מאפשר לך לבחור את הצורה, הצבע והגובה של הנעליים שלך. הם מותאמים אישית להפוך את העיצוב שלך הספינה בכל מקום בעולם בסביבות 4 שבועות. נעליים של טרף גם לבוא קשה למצוא גדלים קטנים וגדולים כמו גם רוחב צר ורחב.

02
של 04

AliveShoes

AliveShoesAbout.jpg

צילום: AliveShoes.

AliveShoes היא חברה אחרת המאפשרת לך לעצב זוג מושלם שלך של נעליים. עם זאת, חברה זו לוקחת את הרעיון של עיצוב נעליים מותאם אישית צעד נוסף על ידי ומאפשר לך למכור ולהרוויח מן היצירות שלך. AliveShoes מאפשר לך ליצור, לקדם ולמכור נעליים ייחודיות. הפלטפורמה שלהם מציעה עיצוב, תקשורת וכלים למסחר אלקטרוני, כך שתוכל לפתח את המותג שלך מאפס ולהפעיל את הנעליים שלך ברחבי העולם. כל הנעליים הם בעבודת יד מן החומרים האיטלקי הטוב ביותר בלה מרשה, איטליה, הידוע גם בשם 'עמק הנעל'.

03
של 04

נינה נעליים

NinaShoesAbout.jpg

צילום: נינה נעליים.

נינה נעליים הוא מותג ידוע מיוחד נעליים הנעליים. בעוד שרוב הנשים יודעות כי חברה זו מציעה נעלי dyable כי ניתן להתאים את כל צבע השמלה אישה לובשת, עיצוב של נינה יש עיצוב כלי הנעל שלך המספק יותר מ -2 מיליון אפשרויות שונות. לאחר שתבחר מתוך אחד משבעת הסגנונות הנמכרים ביותר ותתחיל ליצור, עם גלגל צבעים בעל 16 צבעים, שצוות העיצוב שלהם כל הזמן מציג את הצבעים החמים ביותר של העונה, אין מחסור בדרכים ליצור נעליים ייחודיות שלך. בנוסף, אתה יכול אפילו להזמין ספר Swatch (חינם עם רכישה DYO בעתיד) ולהיות בטוח לחלוטין הנעליים להתאים את השמלה.

04
של 04

NIKEiD

NIKEiDAbout.jpg

צילום: נייקי.

נעליים מותאמות אישית לא נמצאים רק בסגנונות לבוש, NIKEiD הוא משאב ידוע עבור מותאם אישית מעוצבים ביצועים גבוהים נעליים. לא משנה מה הספורט, צריך או סגנון, אתה יכול ליצור את הנעליים מושלם זה לא רק להיות תומכת עבור הספורט אתה לעסוק אבל ייתן לך להתבלט עם סגנון ייחודי.

לא לקבל המום

כשמדובר התאמה אישית הנעל, להיזהר במה שאתה רוצה. רבים מאתרים אלה מציעים אפשרויות בלתי מוגבלות, אשר אולי נראה משחרר בהתחלה, אבל יכול להיות מכריע. לפני שאתם יושבים לעצב זוג מושלם של נעליים, להיות ברור על מה שאתה מחפש ולהישאר ממוקד. שקול שיש זוג נעליים אתה רוצה להבין בראש שלך לפני תחילת העבודה. גם אם נעליים מותאמות אישית הוא מחוץ לטווח המחירים שלך, משחק עם אתרים אלה יכולים להיות הרבה כיף מוצא יצירתי הכולל.

No Replies to "אתרים המאפשרים לך לעצב נעליים משלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    35 − = 30