נעלי גברים בגדלים קטנים: היכן לקנות באינטרנט

נעלי גברים בגדלים קטנים: היכן לקנות באינטרנט

מציאת מבחר טוב של נעלי גברים מסוגנן בגדלים קטנים יותר היה קשה מאוד. אבל הודות לקטלוגים של הזמנת דואר ולקניות מקוונות, יש כיום מבחר גדול יותר מאשר אי פעם בנעליים קטנות בגודל של גברים. להלן כמה מקומות טובים לבדוק. אם אתם מחפשים נעלי נשים, הנה רשימה דומה של מקומות למצוא נעלי נשים קטנות.

1. Zappos.com

אם אתה גבר שצריך גודל צחצוח קטן יותר, Zappos.com צריך להיות התחנה הראשונה שלך באינטרנט.

בנוסף לשאת רוחב צר, רגיל ורחב, זאפוס נושאת נעלי גברים החל בגדלים קטנים כמו בארה"ב 3 ב נעליים מקרית, ואת גודל 5 עבור נעלי שמלה. יש להם גם משלוח חינם מחזירה.

אם אתה צריך נעל השמלה, וללבוש גודל של גברים 5, יש להם כמה סגנונות ממש נחמד, אבל לא הרבה. אם אתה מחפש גודל של גברים 6 ומעלה, הם בהחלט יש לך מכוסה בכל סגנון הנעל. אתה יכול בקלות לבחור גודל ורוחב לחנות, כמו גם לצמצם את האפשרויות על ידי המותג, אירוע, צבע, וסגנון. (קנה ישיר)

2. OnlineShoes.com

נעליים מקוונות יש מבחר גדול של נעליים מזדמנים של גברים ומגפיים קטנים כמו בארה"ב בגודל 3, אבל אתה צריך ללכת עד גודל 6 כדי למצוא כל בחירה אמיתית נעליים שמלה. אם אתה נופל לתוך טווחי גודל אלה, אתר זה בהחלט שווה להסתכל, כפי שהם נושאים מגוון רחב של מותגים. (אתר הספק)

3. ShoeBuy.com

ShoeBuy נושאת נעלי גברים לגדלים בארה"ב בגדלים 5 ומעלה, ונעליים מזדמנים בגדלים 3 ומעלה, אם כי הבחירה עבור גדלים מתחת לגיל 5 הוא מוגבל מאוד.

בעוד הבחירה שלהם של נעלי גברים קטנים הוא כמעט כמו נרחב של מבחר כמו האתרים האחרים שהוזכרו, זה מקום טוב לבדוק, כפי שהם נושאים כמה מותגים טובים, ויש להם מחירים הגונים. (קנה ישיר)

4. Payless ShoeSource

זה מקור מציאה ידועה נעליים יש מבחר די טוב של גברים בגודל חמש נעליים.

וגם, הם במחיר סביר גם כן. (אתר הספק)

5. נעלי היצ'קוק

נעלי היצ'קוק מתמחה בנעליים רחבות, כך שאם יש לך רגליים קטנות ורחבות, אתר זה בהחלט שווה ביקור. מציע מגפיים ואתלטי, שמלה ונעליים מזדמנים בגדלים קטנים כמו בארה"ב 5, הם מציעים רוחב עד 6E. האתר הוא קצת מסובך לנווט, שכן לא כל הגדלים זמינים בכל רוחב, אבל זה פשוט למדי ברגע שאתה מקבל את העניין. הם גם מציעים קטלוג הזמנה בדואר. (אתר הספק)

6. נעלי Stravers

ממוקם באמסטרדם, Stravers נעליים מציע המותג שלהם של נעלי איכות בגדלים של גברים קטנים יותר. יש להם כמה סגנונות למראה גדול נעליים השמלה ב קטן כמו ארה"ב 4.5 (בריטניה 3, NL 36). הם גם מציעים כמה סגנונות מגניב של נעלי ספורט ואת הספינה למדינות אחרות. (אתר הספק)

No Replies to "נעלי גברים בגדלים קטנים: היכן לקנות באינטרנט"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 86 = 88