סגנונות עליונים למכנסיים רחבים – insightyv.com

סגנונות עליונים למכנסיים רחבים

אם אתה לא בטוח אם אתה צריך ללכת עבור זוג רחב רגליים מכנסיים, אתה כנראה צריך. הם עשויים אפילו להיות החבר הכי טוב שלך.

ראשית, הם מסתירים שפע של חטאים. אבל, זו לא הסיבה היחידה ג’ינס רחב רגליים ומכנסיים הם כל כך מדהים. יש להם גם אווירה רופפת, נינוחה, המופיעה כזדוניות, מתוחכמת ומתוחכמת, בהנחה, כמובן, שתבחר את הסגנון הנכון. באופן טבעי, אפילו הכי יפה רחב רגליים מכנסיים לא ייראה מסוגנן אם תבחר את הנעליים הלא נכון ללבוש איתם.

החדשות הטובות הן, יש הרבה סגנונות נעליים כי לעבוד ממש טוב עם מכנסיים וג ‘ינס כי יש רגליים רחבות יותר. זה בעצם יותר מקרה של לדעת מה לֹא ללבוש איתם. להלן האפשרויות הטובות ביותר והגרוע ביותר עבור מכנסי ג ‘ינס ומכנסיים עם רגליים רחבות. אבל קודם כל, בואו נהיה ברור איזה סוג של מכנסיים אנחנו מדברים.

Friday
של 04

מה הם מכנסיים רחבים?

מה ללבוש-עם-רחב-רגליים-מכנסיים-נעליים


ג ‘ני Packham להראות אופנה, מרצדס בנץ סתיו 2014 שבוע אופנה – ניו יורק, ניו יורק – 10 בפברואר, 2014.
© Jemal Countess / Getty Images

למרות ששניהם נקראים לעתים קרובות “רחב רגליים”, אמיתי רחב רגליים מכנסיים אינם זהים כמו ג ‘ינס מתרחבים או מכנסיים.

מכנסיים מתרחבים מתאימים יותר דרך אזור הירך, ואז מתלקחים מתחת לברך, בעוד רחב רגליים מכנסיים רחבים מן הירכיים למטה.

עכשיו, כשאנחנו ברור על מה מכנסיים רחבים רגליים, בואו נסתכל על הנעליים הטובות ביותר עבורם.

ראשית, אני מכסה את המכנסיים הרחב הרחב, ואז נעבור לסגנונות שמרניים יותר, ובסופו של דבר, מכנסי ג’ינס רחבים במיוחד.

02
של 04

מכנסי פאלאצו ומכנסיים אחרים עם רגליים רחבות במיוחד

דֶגֶם wearing cropped cream tank top and black palazzo pants.

תמונה: UrbanOutfitters.com

הנה העניין. עם הרבה מכנסיים רחבים, קל להסתמך על כלל אחד פשוט: ללבוש נעליים שלא ללכת לאיבוד מתחת למכנסיים. הבעיה עם palazzo או מכנסיים אחרים עם רגליים רחבות מאוד, את כל נעליים הולכים ללכת לאיבוד.

אז, מה היא עושה בחורה?

אפשרות אחת היא ללכת בכיוון ההפוך, כמובן.

במקום להילחם בקרב מאבד, על ידי חיפוש אחר נעליים שיכול להחזיק שלהם עם רגליים רחבות כל כך, לחפש דירות קלים, ועדין – במיוחד סנדלי סנדלים לבוש.

הרעיון כאן הוא שאתה משחק על אופי קיצוני של המכנסיים עצמם. על ידי זיווג מכוון אותם עם סנדלים בקושי, אתה יוצר אווירה בוהמית מכף רגל ועד ראש. או, לפחות, מן הירך עד הבוהן.

בחירות טובות אחרות עבור המכנסיים רחבים רחב כוללים טריז סנדלים פלטפורמה; משאבות מחודדות ופלטפורמות; ובמקרים מסוימים, דירות בלרינה.

עד כמה צורות העקב ללכת, אתה יכול ללכת בשני הכיוונים: chunky או רזה. אני אישית מעדיף עקבים דקים עם מכנסיים רחבים באמת, אבל זה באמת עניין של העדפה אישית.

ככלל, אתה רוצה להימנע ללבוש מכנסיים כמו אלה עם חוצה מאמנים; מוֹקָסִינִים; ונעלי סירה. בקיצור, להימנע מכל דבר גַם הגיוני, אבל גם להתרחק מכל דבר זה יותר מדי על הדף. מכנסי פאלאצו הם דרמטיים מספיק בעצמם.

03
של 04

מכנסי שמלה רחבים

דֶגֶם wearing black dress pants with wide legs, white sleeveless blouse, and black almond toe pumps.

תמונה: ASOS.com

מכנסי פאלאצו נוטים להיות מזדמנים מאוד, או לבוש מאוד – כמו, ללבוש ערב לבוש.

הם רחבים מאוד וזורמים, במקום מסודרים ומותאמים כמו מכנסיים רחבים רגליים שאתה יכול ללבוש למשרד. לכן הכללים אינם בדיוק אותו דבר.

אז עכשיו, בואו נדבר על מכנסיים רחבים הרגל כי הם לא ממש קיצוניים.

מכנסיים כאלה הם די קל בסגנון, כי הם עובדים עם כמעט כל העקבים היית ללבוש לעבודה. אני אוהב במיוחד לראות אותם יחד עם משאבות שקדים או מחודדות.

משאבות פלטפורמה יכול גם לעבוד, אבל אתה רוצה להיות זהיר לא ללכת מטורף מדי. שוב, מכנסיים קיצוניים לא בהכרח דורשים נעליים קיצוניות.

באשר הדירות, אוקספורד נשים קלאסי ופשוט הם בחירה נחמדה. זכור כי הבוהן מחודד או הצביע יעבוד טוב יותר מרוב קופסאות הבוהן עגול.

כמה פשוטים loafers יכול גם לעבוד כאן, אבל כדי לשמור את נראית שיק ו מתוחכם, אתה רוצה את הנעליים להיות אותו דבר. שמור אותם פשוט, ללא פירוט אופנתי.

ולבסוף, דירות בהשראת נעלי בית עישון יעבוד היטב עם מכנסיים רחבים רגליים. לא רק שהם מוסיפים את כל הרטט רטט של המראה הזה, הם לא מתחרים בכלל עם אופי של המכנסיים.

עבור מקום העבודה או daywear, אתה רוצה להימנע לובש מכנסיים רגליים רחבות כאלה עם נעלי התעמלות, סנדלים עקבים strappy, כפכפים, רצועות או נעליים עם סוליות פלטפורמה עבה במיוחד.

04
של 04

ג ‘ינס עם רגליים רחבות

אפל rinse jeans with wide legs, worn with light neutral platform pumps.

תמונה: 6pm.com

אלא אם כן הם המגמה של הרגע – או אם אין לך מכונת זמן שיחזיר אותך אל 1970 – זה כמעט בלתי אפשרי למצוא זוג ג ‘ינס רחב רגליים.

ג’ינס מתרחב? בטוח.

תחתונים? לִפְעָמִים.

אבל, ג’ינס שמתחילים להתרחב בירכיים או בירכיים … טוב, בהצלחה עם זה.

ביום ההוא נקראו לפעמים “מכנסי פילים” או “ג’ינס פילים”, שלא להתבלבל עם “פעמוני פיל”, שהיו רק תחתיות פעמונים גדולות במיוחד. לא משנה מה אתה קורא להם, הם מזדמנים, כיף, וקל לסגנון.

כי הם כל כך מזדמנים, אתה יכול זוג ג ‘ינס ככה עם כל סוג של נעלי ספורט, אם כי הייתי כנראה להימנע מכל דבר גבוה מדי טק. אני אוהב לראות ג ‘ינס רחב מאוד עם בד פשוט או עור נמוך צמרות, כמו Converse Chucks, או אפילו כללי נעלי בד פלטפורמה.

ג ‘ינס רגליים כפכפים או כפכפים או סנדלים רצועה הם גם התאמה שבוצעו בשמים. החזרה, רגוע, אפילו מרושל. אבל זה בסדר, זה מה שג’יינס אוהבים לעשות.

אם אתה רוצה באמת להשלים את המראה רטרו, אבל אתה מעדיף עקבים, לנסות להתאים אותם עם סנדלי טריז או שקופיות עקום chelky. זוג סנדלים פלטפורמה גם בחירה טבעית.

עבור מבט זה קצת פחות רטרו או סטריאוטיפית, אתה יכול להביא ג ‘ינס רגליים רחבות קדימה כמה עשורים על ידי זיווג אותם עם זוג נעלי קרב chunky.

כל אלה נראה אופנה אופנה הכי כיף שלה – כאשר זה לא נלקח ברצינות רבה מדי.

No Replies to "סגנונות עליונים למכנסיים רחבים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.