מה הם העקבים חתלתול? | insightyv.com

מה הם העקבים חתלתול?

מה הם העקבים חתלתול?

חתלתול הוא סוג של נעל עם עקב נמוך, נמוך כי הוא בדרך כלל 1.5-1.7 אינץ ‘או פחות, אבל זה סגנון יותר מאשר רק עקב נמוך. מה עושה זוג נעליים “חתלתול בעקב” הוא המיקום ואת הצורה הנשית של העקב.

הִיסטוֹרִיָה

עקבי חתלתול עלו לגדולה בשנות החמישים. הם הוכנסו כמו העקבים המתאימים עבור קבוצה הצעירים היו אפילו המכונה “נעלי מאמן” כי יכין נערות צעירות, צעיר עבור נערים.

עקבי חתלתול מציעים אסתטיקה נשית הדומה לסטילטו, אבל הם הרבה יותר קל להיכנס.

דור הנערות שגדלו בעקבי חתלתול כמו נעלי מאמן החלו ללבוש את הסגנון בלעדית לנשיותו ולמעשיותו, ובסופו של דבר הפכו פופולריות מאוד לנשים בכל הגילאים. עקבי גור מלכות שלטו בשנות השישים.

בשנות השמונים של המאה העשרים חתלתול חווה התחדשות של פופולריות. הם היו פופולריים גם בתחילת שנות ה -2000, אבל עקב העקבים גרם לקאמבק ולעקבי חתלתול,.

תרבות הפופ

השחקנית אודרי הפבורן מודה בעיקר על הפופולריות של עקבים גורליים בסרטים כמו “סברינה”, “ארוחת בוקר בטיפאני” ו”פנים מצחיקות “. סמל הסגנון עזר להציג את העקבים המעשיים אך אופנתיים לקהל רחב יותר במהלך שנות ה -50 וה -60.

הגברת הראשונה מישל אובמה הביא חתלתולים עקבים על מכ”ם האופנה כאשר היא התחילה לעשות הופעות לובשת את הנעליים אלגנטי, מעודן.

הגברת הראשונה היא אייקון אופנה בפני עצמה, והיא נודעה באוסף הסימנים המסחריים שלה,.

עקבים גורל היום

עקבים גורליים עשויים להיות נמוכים ועקביים ומעשיים, אך הם אינם מזוהמים או מיושנים. כמה ממעצבי הנעליים הבולטים בעולם, כמו מנולו בלאניק, ג’ימי צ’ו ונוצרי לובוטין, יצרו נעלי חתלתול מסוגננות, ומותגי סוף-סוף ומותגים מתקדמים הגיעו בעקבותיו.

נוחות וסגנון אינם עוד תנאים בלעדיים. כל דבר יכול להיות אופנתי אם הוא נועד עם האסתטיקה הנכונה. נעלי עקבים מוכיחות כי נעליים יכולות להיות מעשיות ו מְסוּגנָן. הם מהווים את הפשרה המושלמת בין זוג האהובים עליך, של דירות נוחות, נעלות מתוחכמות.

עקבים stiletto עשוי להיות בסגנון אופנתי ביותר כיום, אבל אתה יכול למצוא עקבים כלבלב אופנתי בכל נקודת מחיר.

איך ללבוש עקבים גור

עקבים גורל לעבוד במהלך כל העונה עם כמעט כל התלבושת. חפשו צורות רזות, נשיות וחומרים דומים למראה.

זמש שחור, זנב חתלתול צמוד, יהיה תוספת מעולה לכל בגד סתיו או חורף, כמו שמלת קוקטייל או זוג מכנסיים רזים. הצג את העקב גור עם הבוהן הפתוחה, רצועת הקרסול או טריז עם שמלת קיץ חמודה, חצאית או זוג מכנסיים קצוצים במהלך האביב והקיץ.

עקב נמוך גם עושה את זה מתאים ללבוש לעבודה.

איך לא ללבוש עקבים

הימנע עקבים גורל כי יש בהונות רגליים, עשויים מחומרים כבדים ויש להם עקומות, עקבים chunky. זכרו: אתם מחפשים עקבי חתלתול שנראים אופנתיים ומתוחכמים, לא כאילו הם הגיעו ישר ממחלקת הילד.

מאז העקבים חתלתול הם נמוכים, לשים לב במיוחד אורך של שמלות, חצאיות ומכנסיים.

זה חשוב במיוחד אם אתה קטנטן. הימנע ללבוש חצאיות כי פגע מתחת הברך ומכנסיים רחבים הרגל: הם יכולים לחתוך אותך ולגרום לך להיראות קצר יותר.

No Replies to "מה הם העקבים חתלתול?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 4 =