כיצד לעבוד נעליים חומות לתוך הארון שלך – insightyv.com

כיצד לעבוד נעליים חומות לתוך הארון שלך

נעליים שחורות, בעיקר משאבות שחורות בעלות עקב גבוה, הן מרכיב עיקרי במלתחות הנשים. אבל לפעמים אתה רוצה לשנות את כל שחור, כל הזמן, נעליים חומות הן צבע ללכת. זה טבעי וחם, וזה נותן לתלבושת שונה לחלוטין אופי מאשר שחור. 

צבעים של נעליים חומות

ראשית, אתה צריך להבין מה צבעים וגוונים של חום ללכת הכי טוב עם המלתחה שלך. יש חום כהה חום, שיזוף טבעי, ויסקי או ברנדי, קקאו או לאטה.

אתה עלול למצוא את זה שיש זוג חום כהה וצל טבעי יותר באמת מרחיב את התלבושת שלך מגוון.

תלבושות כדור הארץ

כהה בצבע אדום כהה או כתום, ירוק יער, כתום שרוף – תחשבי על כל צבעי הנפילה, ואתה מעלה תמונה של גווני אדמה. בדיוק כמו קליפת עץ גזעים, חום הולך נפלא עם כל הגוונים האלה, אבל כדי להיות בטוח שאתה מקבל את זה נכון, גם נראה לעשות התאמה גונלי. לדוגמה, חצאית ירוקה כהה עובד טוב יותר עם נעליים חום כהה יותר מאשר עם נעליים חומות בהירות. במקרים שבהם זה לא אפשרי, לטעות בצד של זהירות, ולוודא המגפיים שלך או נעליים כהים יותר המכנסיים או החצאית שלך. שיזוף טבעי או בצבע ויסקי נעליים משלימים את כל הצבעים האלה של הטבע טוב במיוחד להפריש ויפה סתיו אמיתי.

נעליים חומות ונייטרלים

לבנים, אפורים, שחורים, קרמים, שנהב, שיזוף, ו taupes הם כל נייטרלים, וזה אומר שהם הולכים טוב עם רוב הצבעים של הנעלה, כולל צבעים שונים של חום.

אבל כמה שילובים הם יותר קל לשלוף מאשר לאחרים.

קח, למשל, מנסה ללבוש משאבות חום עם חצאית אפורה. זה אפשרי לחלוטין, אבל זה דורש הרבה תשומת לב לפרטים, כמו ערכים טונליים ואיזון צבע. אז אם החצאית שלך אפורה כהה, אתה רוצה נעליים חומות כהה, ואתה צריך לערבב נייטרלים חומים אחרים לתוך שאר התלבושת שלך ואביזרים גם כן.

אבל זוג נעליים בצבע חום או ויסקי ישלימו כל צבע של אפור יפה, במיוחד בטווח כהה יותר. זה עושה ניגוד עשיר וארצי.

כמה נייטרלים הם סופר קל ללבוש עם נעליים חומות. גוונים של קרם, שנהב, שזוף, וכמה taupes מתחננים להיות מזווג עם מגפיים חומים ונעליים, ולעתים קרובות, גוונים שונים של נעליים חומות לעבוד טוב יותר עם אלה גוונים מאשר עושה שחור. לא משנה מה העונה, נעליים חומות או מגפיים להוסיף עושר וחמימות אלה נייטרלים אור. נעלי קקאו או בצבעי לטה מדהימים בגוונים של קרם ושנהב, ומלווים את התלבושת לרכות, אשר נעליים כהות יותר אינן יכולות לספק.

שחור וחום

שחור הוא גם ניטרלי, אבל זה בכיתה משלה כי זה עמוד התווך. התאמת שחור וחום מעוררת מחלוקת בין אנשי האופנה. 

זה נראה כאילו כמה אנשים הם קצת עליז של שילוב של שני הצבעים, וכי הפחד עשוי לבוא מן העולם של אופנה של גברים, שבו גברים אומרים מגיל צעיר לבחור נעליים שחורות או חומות, ואז אמר אילו צבעים ללבוש עם כל אחד. ו, באופן כללי, זה ייעוץ אמין – לגברים

כאשר אדם לובש חליפה שחורה, קל ונכון להגיע זוג נעליים שחורות, יחד עם חגורה שחורה.

אבל לנשים, יש כל כך הרבה דברים אחרים לשקול. כאשר נעשה היטב, שחור וחום לעשות שילוב דינמי ומעניין.

ישנן כמה דרכים לשלב נעליים חומות לתוך התלבושת כי הוא כבד בשחור. הראשון הוא על ידי הוספת חתיכות כי תכונה בשני הגוונים, כמו הרבה הדפסים של בעלי חיים לעשות.

דרך נוספת להשיג מבט מתנפץ כאשר אתה זיווג בגדים שחורים עם נעליים חומות היא לוודא כי שני הצבעים מופצים ברחבי התלבושת, וכי החומים שלך מתאימים מאוד. לדוגמה, נסה זוג נעליים חומות כהה או מגפיים עם גרבונים שחורים, חצאית שחורה וחולצה או סוודר, וחגורה חומה ושקית התואמות את הנעליים החומות ככל האפשר. כדי באמת למשוך את המראה יחד, לבחור תכשיטים המשלבת או עובד היטב עם שני הצבעים, כמו נחושת- toned חתיכות או אבנים יקרות חרוזים.

צעיף של בעל חיים, או אחד קטן קשור בצוואר או גדול אחד שעושה הצהרה, באמת לקשור את התלבושת הזאת יחד.

נעליים בצבע ויסקי או מגפיים לעשות בניגוד חדה לתלבושת שחורה בעיקר. צבע זה עובד במיוחד עם בלייזר גמל או אביזרים עבור מראה קלאסה.

חום עם בלוז ורוד

אתה לא יכול לחשוב מיד לובש כל גוון של חום עם בלוז ורוד. אבל רוב גוונים של עבודה כחולה להפליא עם נעליים חומות, טורקיז הם נחמדים במיוחד כאשר זוג עם שוקולד חום. זה היה צירוף פופולרי במיוחד של כל דבר, החל מכתבים כדי תפאורה הביתה, וכמובן, אופנה של נשים. השילוב בצבע טורקיז וחום נראה נהדר במיוחד עם תכשיטים אינדיאנים ונעלי זמש ותיקים.

אחד החלקים השחוק ביותר של בגדים כחולים הוא ג’ינס, וכל גוונים של ג ‘ינס, אם לשטוף אור, וינטאג’, או כהה, נראה נהדר עם נעליים או מגפיים חום כהה, שיזוף טבעי, או ויסקי עשיר. לובש כל אלה צבעים של נעליים חומות או מגפיים עם מכנסי ג ‘ינס עושה לשינוי מעניין מן הנעליים השחורות. סנדלים בצבע חום כהה או ויסקי נראים חכמים עם קפריס ג’ינס, יבולים ומכנסיים קצרים.

עוד שילוב מנצח יוצא דופן הוא חום שוקולד שחוקים עם גוונים של ורוד. שני צבעים אלה יש הרבה במשותף עם אדום, ואת הניגוד של פסטל חום כהה הוא טעים, בערך כמו שוקולד עם מילוי שמנת דובדבנים.

אביזרים חומים באותו גוון כמו הנעליים שלך הם המפתח להפיכת אלה בגדים מנוגדים נראית משוכות.

מתכת וחום

חוכמת אופנה קונבנציונלית – והעין שלך אומר לך שגוונים של חום לא הולכים טוב עם מתכתי. זה בדרך כלל הכי טוב פשוט לא ללכת לשם. שחור, גוונים של תכשיט, או גוון של מתכת כי הוא זהה אבל קצת בהיר יותר או כהה יותר התלבושת שלך היא בדרך כלל הימור טוב יותר עבור נעליים עם תלבושות כי הם זהב, זהב, או ברונזה toned.

אבל אם אי פעם למצוא את עצמך במצב שבו הסגנון הטוב ביותר של נעליים אתה צריך ללכת עם תלבושת מתכת מסוימת הוא חום, ייתכן שתוכל לעשות את זה עובד.

נעליים חומות כהות ללכת הכי טוב עם מטאליקות צהוב ורוד, כמו זהב, נחושת, ברונזה, ופליז, ולא כל כך טוב עם סילברס, chromes, ו piddters. תסתכל קשה במראה ואתה פשוט עלול להיות מופתע.

No Replies to "כיצד לעבוד נעליים חומות לתוך הארון שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.