כיצד לבחור את הנעליים הנכונות עבור ג ‘ינס

קניות עבור ג 'ינס הוא, כמובן, אחת המטלות מרתיעה ביותר הקשורות מלתחה כי הרבה נשים הפנים. גם בלי להיכנס לבעיות של מציאת ג'ינס שמתאימים; יש חתך מחמיא; וכי אתה יכול להרשות לעצמך; יש פרטים כמו גודל כיס מיקום, לשטוף, הרכב ג 'ינס כדי להיחשב. למעשה, אני חושב שזה ייקח ספר שלם כדי לכסות את כל היתרונות והחסרונות של כל אחד, ואולי עוד רק כדי להגדיר את כל סגנונות שונים.

למרבה המזל - ברגע שמצאת את הג'ינס המושלם שלך - בחירת הנעליים הנכונות ללבוש איתם לא כל כך קשה. הסיבה לכך היא כי כל זה על יצירת מראה מאוזן היטב עם שאר התלבושת שלך. לכן, למטרות הנעלה, רוב הקיצוצים של הג'ינס של הנשים נופלים לאחת מארבע קטגוריות, שאותן אני מכנה "ג'ינס סקיני", "ג'ינס מתרחבים", "בוטקוט ג'ינס" ו"ג'יינס רגל ".

להלן, אני מקבל קצת יותר על אילו נשים ג 'יאן סגנונות להמציא כל אחד מהקטגוריות האלה; כמו גם את הטוב ביותר אתחול ואפשרויות צחצוח עבור כל אחד מהם.

התקרבות of red pumps worn with skinny jeans

קירסטיין סינקלר / Getty Images אירופה / Getty Images

יש כל כך הרבה סוגים שונים של ג 'ינס רזה כי מנסה להזכיר את כולם היו לי obsessing במשך שבוע על סגנונות ושמות שכחתי לרשימה. למרבה המזל, כשמדובר אילו נעליים ללבוש איתם, ג'ינס רזה, ג'ינס סיגריות, ג'ינס רזה, jeggings, וכל שאר ג 'ין צד חזק לקבל את אותו סוג של טיפול הנעלה - אשר אני מכוסה בפירוט, במאמר זה שכותרתו: "הנעליים הטובות ביותר לג'ינס רזה".

עבור רענון מהיר, יש לי רשימה של כמה האפשרויות הטובות ביותר שלך להלן.

 • דירות בלרינה
 • סנדלי רך עדינים
 • משאבות סטילטו
 • נעלי ספורט ייעודיות
 • כל סוג של מגפיים, כל עוד הג 'ינס הם תחוב אותם.
 • נעלי עקב או מגפיים שטוחים ומכנסיים ניתן ללבוש תַחַת את הג 'ינס, אבל זה הכי טוב, כדי למנוע סגנונות משקל ממש וסוליות פלטפורמה עבה.

אם ג 'ינס רזה יש מקום קבוע בארון שלך, אז אולי כדאי לך לקחת יותר לעומק להסתכל על אילו נעליים ומגפיים יעבוד הכי טוב עם ג' ינס רזה. כמו כן, רוב ההצעות האלה לעבוד עבור חותלות, אני מכוסה אפשרויות אלה במאמר על מה ללבוש עם חותלות.

זוג צבעוני של אצבע הבוהן הצביע הוא אופציה נהדרת ללבוש עם ג 'ינס רזה שלך. קנה תשע מערב Speakup בלט שטוח על Amazon.com.

בתמונה: פייג 'ג'ינס' ורדוגו אולטרה סקיני ג'ינס '

02
של 04

ג'ינס מתרחב

מה- shoes-to-wear-with-womens-flared-jeans.jpg

תמונה: Zappos.com (קנה ישיר)

ג 'ינס flared הם בדרך כלל מצויד יותר דרך אזור הירך, ואז מתלקחת מתחת לברך, ומכאן את השם "מתרחבים" ג' ינס.

בשנות השבעים נקראו הג'ינס הקיצוניים ביותר בשם "פעמוני פעמונים", והם נקראים גם "מכנסי ג'ינס רחבים", אם כי המונח השני מתייחס למעשה לג'ינס רחבים לאורך כל חייהם, לא רק מתחת הברך.

למען המאמר הזה, אני גומל את כל הסגנונות האלה ביחד.

אז, אם הג'ינס שלך יש פתח רחב או מתלקח, אתה צריך להיות מחפש נעליים שלא מקבלים אבוד מדי במסה של ג 'ינס כי הוא התכנסות סביב הרגליים. ההמרות הטובות ביותר שלך הן:

 • נעליים גבוהות ומגפיים
 • נעלי פלטפורמה ומגפיים
 • נעלי מגפיים ונעליים
 • כל הנעליים או המגפיים עם העקבים chunky
 • נעלי ספורט (במיוחד סגנונות פשוטים של בית הספר הישן)
 • נעלי עקב

ואם אתה רוצה ללכת רטרו אל ראש רטרו, אתה יכול להתעלם את העצה על הג 'ינס שלך מכריע את הנעליים שלך, ואת זוג מכנסי ג' ינס מתרחבים עם זוג כפכפים. אני עושה את זה כל הזמן.

האמיתי היחיד "לא" עבור ג 'ינס עם רגליים רחבות הוא מנסה להכניס אותם לתוך משהו. אֵיִ פַּעַם.

אני חושב סנדל טריז הוא אופציה נהדרת עבור זיווג עם ג 'ינס מתרחבים שלך. בדוק את הצמד האהוב עלי על ידי צ 'ארלס על ידי צ' ארלס דוד נשים על Amazon.com.

בתמונה: הסבל "זיגי הבהקה" דולצ'ה

03
של 04

אתחול ג'ינס לחתוך

אשר- shoes-for-boot-cut-jeans-women.jpg

תמונה: Zappos.com (קנה ישיר)

לג'ינס של בוטקוט יש פתח מעט גדול יותר מאשר ג'ינס עם רגליים ישרות, אבל לא מספיק של אחד שהם ייחשבו "מתלקחים". וגם, כפי שהשם מרמז, הם אידיאליים ללבוש עם המגפיים, מאז המגפיים הקרסול וכדומה ממש יכול להתאים מתחת לשולי - בעוד, זה לא עובד בדרך כלל טוב מאוד עם ג 'ינס רזה.

שוב, תמצא הרבה שם וריאציה סגנון בקטגוריה זו ג 'ינס, אבל להבהרה, אני מתכוון ג'ינס כי להתלקח מאוד בעדינות בתחתית.

הבחנה זו חשובה משום ג 'ינס Bootcut נכון הם גמישים ביותר כשמדובר אפשרויות הנעלה; הם מסוגלים ללבוש נעליים עדינות, מתונות ואפילו קלות יותר. כתוצאה מכך, הם עובדים עם כמעט כל דבר; נעלי עקב, מגפיים שטוחים, משאבות, פלטפורמות, נעלי התעמלות, דירות בלרינה וסנדלים.

סנדל העקב לחסום הוא אופציה נהדרת זוג עם ג 'ינס bootcut שלך העונה. קנה סטיב על ידי סטיב Madden Voomme שמלת סנדל על Amazon.com. 

בתמונה: ג 'ו של ג' ינס 'דבש מפותלת Bootcut' 36 "Inseam ב Angialee

04
של 04

החבר, רגוע, רופף וישר רגל ג 'ינס

נעליים עבור נשים- straight-leg-jeans.jpg

תמונה: Zappos.com (קנה ישיר)

מכל הסגנונות של ג 'ינס של נשים, אני חושב קטגוריה זו היא מבלבל ביותר. כמה בלבול מגיע כי אנשים לא ממש יודעים מה המונחים "החבר" ו "רגל ימין" ג'ינס באמת מתכוון אפילו. לדוגמה, כנער, חברי ואני התייחסנו ג'ינס רזה כמו "רגליים ישרות", אבל מה אני יכול להגיד? אנחנו טעינו.

במילים פשוטות, הרגליים ישרות מלמעלה למטה. שום התלקחות, שום הגדרה אמיתית - בניגוד לג'ינס רזה, הם משוחררים; ובנוסף למכנסי ג'ינס מתרחבים, הם אינם מתפתלים מתחת לברך.

ג'ינס החבר דומים, אם כי הם נוטים להיות בכושר מעט baggier - כאילו היית לווה ג'ינס מהחבר שלך. למטרות בחירת צחצוח, שני סגנונות אלה נופלים תחת אותו כותרת, כמו גם רגליים רפויות, רופפות או רופפות.

אז, מה אתה זוג עם דנים של אופי כזה לא מוגדר? שוב, אנחנו חוזרים לאיזון - והדרך להוסיף איזון לזוג ג'ינס מקרית, רופף, היא לבחור זוג נעליים אלגנטיות במיוחד, כמו זוג סנדלי פרדות משובצים. קנה Loeffler Randall Etta Mule על Amazon.com. 

כמו החבר 'ה bootcut שלהם, ג' ינס רגליים ישרות יכול להתמודד עם כמעט כל גובה העקב והם משחקים גם עם סגנונות נעליים לקצץ כפי שהם עושים עם אלה כבדים יותר. אבל, אלא אם כן אתה הולך באמת, באמת, לגמרי מזדמנים נראה, ייתכן שתרצה להוסיף קצת הגדרה על התלבושת שלך על ידי בחירת סגנון הנעל הבסיסי כי יש קצת פולנית נוספת אליו, כמו נעלי עם פשוטים עם מבריק, אבזם קלאסי; (בלרינה) עם קרשים או אבני חן; או מגפיים עם עקבים עבים עם מעט סלטפורמה. 

בדוק כמה זוג נעלי האהוב עלי זה ייראה נהדר עם ג 'ינס ישר רגליים שלך: 

 • דולצ 'ה ויטה הייסטינגס Bootie זמין ב Amazon.com
 • קול Haan קמפוס פני Loafer זמין על Amazon.com

 • פרנקו Sarto סימונה בלט שטוח זמין על Amazon.com

בתמונה: הדת האמיתית 'בילי סופר T-Low-Rise ישר' בקרן חלולה

No Replies to "כיצד לבחור את הנעליים הנכונות עבור ג 'ינס"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 2 = 4