נעל מילון מונחים: לשון

נעל מילון מונחים: לשון

לשון צחצוח היא רצועת עור או חומר אחר הממוקם מתחת לשרוכי נעל. הלשון יושבת על החלק העליון של הנעל על גבי גשר הרגל. הוא מחובר אל הערפד ורץ עד לגרון הנעל. לשון נמצאות על כל נעל עם שרוכים. הוא מגן על החלק העליון של הרגל ומונע שרוכים מפני שפשוף על הרגל.

סוגי הלשונות:

החומר של הלשון של הנעל תלוי בסוג הנעל.

נעלי שמלה לעתים קרובות תכונה לשונות עור, בעוד נעליים אתלטי יש עבות, מרופד, לשונות בד כדי כרית כף הרגל. לשון נעליים היא סגנון אוניברסלי למדי. החומרים המשמשים בנעלי השמלה ובנעל האתלטיות שונים, אבל החתך אינו.

מה שנקרא "קלאסי" לשון הנעל הוא לא רק את הסגנון. לשון מפוח היא לשון רחבה ומקופלת, המחוברת לחלוטין לצדדים מתחת לבורות, כך שהכפפה העליונה מופיעה כאחת. זה סגנון הלשון עושה את הנעליים אטום. נעל Kiltie הוא סגנון סקוטי שיש לו לשון מנופחת כי מקפל מעל העליון מכסה את השרוכים.

רפידות הלשון:

אם אתה כמו רוב האנשים, הרגליים שלך הם לא התאמות מדויקות של אחד אחר. ב זוג נעליים מסוים, רגל שמאל שלך עשוי להתאים בנוחות, אבל רגל ימין שלך עלול להרגיש קצת רופף. הנעליים שלך צריך להתאים את שתי הרגליים, ואת הלשון בלוק היא התאמה פשוטה. בלשון הלשון יש גיבוי דבק והוא תקוע מתחת ללשון הנעל.

הלשון רפידות לעשות נעל להתאים יותר snugly ולמנוע את העקב מן החלקה החוצה. הם יכולים לשמש בכל סוג של נעל עם הלשון, החל נעלי שמלה לנעליים ריצה. אנשים רבים משתמשים בתוספות נעליים כדי להתאים אישית את ההתאמה של נעל, אך התוספות אינן בגודל אחד. למרבה הצער מוסיף, אשר נועדו להרגיע ולנשק הרגליים, לעתים קרובות בסופו של דבר גורם נזק יותר מאשר טוב על ידי תמיכה ineffectively הקשת, להשפיע לרעה על פרונציה, וכו '.

למה להרוס זוג תומכים לחלוטין של נעליים עם הוספה כאשר כרית הלשון היא חלופה בריאה פחות פולשנית?

אם יש לך זוג נעליים שאינן מתאימות בדיוק כמו שאתה רוצה, פנקס הלשון יכול להיות כל מה שאתה צריך. המיקום של הלשון בלוק חשוב: אם הפנקס ממוקם גבוה מדי על הלשון, זה לא יכול לעשות את ההבדל. מניחים אותו למטה על הלשון על האפקט המלא.

אתה עלול לגלות כי הלשון בלוק ביעילות מבטלת כאב או אי נוחות ברגל או בקרסול שנגרם במקור על ידי הלשון של הנעל. רפידות הלשון מועילות במיוחד עם נעלי ריצה. זוג נעלי ריצה צריך להיות חלק מרווח בין בהונות וקצות הנעליים, אבל החסימה חוזרת של בהונות על הנעל עלולה לגרום לכאב רציני. פנקס הלשון מסייע לאבטח את העקב ומונע את הרגל מן הזזה קדימה.

No Replies to "נעל מילון מונחים: לשון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 4