מה ללבוש עם מגפיים לחימה (לנשים) – insightyv.com

מה ללבוש עם מגפיים לחימה (לנשים)

נעלי קרב של נשים הם משמעותיים. הם גדולים, הם גדולים, הם נועזים. הם עושים רושם חזק – זה בהחלט מזדמן, על זה. כתוצאה מכך, אתה עשוי לחשוב כי המגפיים לחימה הם באמת השאירו את הטוב ביותר עבור ג ‘ינס.

אם כן, אתה מחמיץ את מצרך הסגנון הבא שלך. מגפיים לחימה הם מְאוֹד מגוון. ו, זה בעצם אותו נועז, אופי מזדמן שהופך אותם גמישים מספיק עבור combos אתה לא יכול לצפות.

ג ‘ינס: הבחירה לא כל כך ברור

במבט ראשון, זיווג הג’ינס ומגפי הלחימה הוא כה טבעי עד שבקושי הוא מזכיר שוב. אין דיון זה נראה קלאסי הוא שלם, עם זאת, מבלי להתחשב סִגְנוֹן של ג ‘ינס תבחר. יש לו כל מה לעשות עם איך התלבושת סיים שלך הולך להסתכל.

לדוגמה, אם אתה לובש ג ‘ינס רזה עם מגפי לחימה, האפקט הולך להיות הרבה כמו ללבוש חותלות עם אותם המגפיים. הרגליים שלך ייראה דק יותר, אבל תצטרך לאזן דברים על העליונה כדי למנוע את הרגליים מלהסתכל גדול. ראש ארוך, רופף, סוודר גדול או טוניקה זורם יהיה להשיג זאת יפה.

באשר אם או לא לקפל ג ‘ינס רזה לתוך המגפיים לחימה, אתה יכול ללכת בכל מקרה. לתת את שולי הג ‘ינס שלך לאסוף סביב החלק העליון של המגפיים שלך הוא בהחלט מזדמנים יותר של שתי האפשרויות. אבל בואו נודה בכך: אנחנו מדברים על ג’ינס ונעלי קרב.

בכל פעם שאתה זוג אלה שני פריטים ביחד, אתה צריך לחשוב “מזדמנים”.

מכנסי ג ‘ינס לחתוך את ג’ ינס לקחת את האפשרות הזאת מתוך הריצה. הם קשוחים להכנס בלי להיראות מבולגן, אז להשאיר אותם בחוץ. שוב, להשתמש רוחב של שולי שלך ואת החלק הארי של המגפיים כדי לקבוע איזה לחתוך של החולצה ללבוש.

מכנסי ג’ינס רופפים, כמו מכנסי מטען וג’ינס, מציעים עוד אפשרויות. ללבוש אותם ארוך בחוץ, או השרוול אותם. שניהם נראה מגניב ומודרני, ואת ג ‘ינס אזיקים / משולבת אתחול משולבת נראה נהדר עם חולצה ארוכה, כפתור למטה.

מקסי חצאיות: הניגוד הנשי מגפיים

חלק הערעור בסגנון funky של המגפיים לחימה היא שהם מאוד גברי. אחת הדרכים לאזן את האפקט הזה היא לזווג אותם עם תחתית מאוד נשית למראה, כגון חצאית מקסי או שמלה. בדרך כלל, בחצאיות רופפות יותר, מלאות יותר לעבוד עם נעלי קרב מאשר מלוטש, מצויד אלה, אבל אין כאן כללים.

בדיוק כמו עם מכנסי ג ‘ינס ומכנסיים, עם זאת, לשים לב לאיזון. תצטרך גם לאמץ את הרעיון של הרגליים שלך נראה ליצני גדול לרוץ עם זה כמו דגמים לעשות, או לאזן את התלבושת עם אביזרים גדולים או פריט רופף על העליונה.

מכנסיים קצרים, חצאיות קצרות, ושמלות

אם אתה בר מזל מספיק כדי להגדיר את דרכך בשנות ה -90 ‘גראנג’, אז אתה כבר יודע מה זה נראה כל העניין. לתפוס חצאית קצרה, לזרוק על זוג (או שתיים) של גרבונים, ואת תחרה אלה המגפיים הקרב. כמובן, גרביונים הם אופציונליים; אתה יכול ללכת ברגליים יחפות.

טיטנים אטומים ודוגמניות יש יותר מאשר רק נוסטלגיה הולך עליהם, אם כי.

הם עוזרים לגשר על הפער בין החצאית הקצרה שלך או השמלה לבין המגפיים הקצרים יחסית. הגשר הזה יוצר מראה מלוכד ופשוט – והוא מייצג את ההשפעה העבה של המגפיים הקצרים.

אותם עקרונות חלים על ללבוש מכנסיים קצרים עם מגפי קרב: גרבונים לקשור את המראה מזדמנים יחד. רגליים יחפות פחות מחמיאות עבור רוב, אבל כמובן, הם עדיין אופציה.

הגדול אקולייזר: שמלה אולטרה

חצאיות נשיות מקסי ומשיכות מכניסות ויברציות הנעות בין אמא אדמה של בוהו לשיק היפי. אם אתה רוצה להיראות קצת edgier ומודרני יותר, נסה להתאים את המגפיים הקרב האהוב עליך עם תלבושת, מאוד Ultra- נשי, אולטרה. אנחנו מדברים על זוהר מלא כאן: שמלות קוקטייל, חצאיות נוצות, שמלות טריק מתוחכמות, טוניקות דקיקות. כדי ליצור שילוב כמו עבודה זו, כלול את שלושת הפריטים הבאים:

  1. פשוט, אלגנטי, אופנה hosiery: שוב, זה לגשר על הפער בין השמלה לבין המגפיים.
  2. השמלה הנכונה: את רוצה נשי, אבל בצורה אמנותית. תחשוב מסלול במקום מלכת הנשף, ואתה תהיה מחוץ התחלה טובה. לכו על מלוטש modelesque על הדף, ואת נפח בתחתית. הכרך הזה, לעומת זאת, צריך לבוא מתוך emburedishments מרקם, לא מן השמלה עצמה.
  3. הגישה הבטוחה למשוך אותו: אתה הולך לקבל תשומת לב, ולא כל זה הולך להיות חיובי. אבל למה שיהיה לך אכפת? רוק רוק זה השמלה ואת אלה בעט התחת התחת עם המגפיים היחס כדי להתאים. 

להיות יצירתי

הרבגוניות של המגפיים לחימה יודע גבולות, באמת. שמלות הנשף ואת מכנסי טרנינג הם מחוץ לשולחן, כדי להיות בטוח, אבל לא הרבה אחר. רק תזכור את זה, לא משנה מה אתה לובש איתם, המגפיים לחימה לעשות הצהרה חזקה. אחרי הכל, זה מה האופנה במיטבה הוא על כל: אמנותית להביע את עצמך. אז לנסות שילובים שונים (תמיד עם איזון מלמעלה למטה בראש), וללבוש מה גורם לך להרגיש טוב.

No Replies to "מה ללבוש עם מגפיים לחימה (לנשים)"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.