חלופות זולות יותר המגפיים האנטר - קבל את חפש פחות! | insightyv.com

חלופות זולות יותר המגפיים האנטר – קבל את חפש פחות!

האנטר Boots הם פופולריים מאוד, אבל הם יכולים גם להיות יקר למדי, במיוחד כאשר אתה מחשיב את זה הם באמת רק מגפי גשם גומי.

בעוד יקר, אין להכחיש כי הם עושים עבודה מצוינת של שמירה על הרגליים והמכנסיים יבש כאשר trudging דרך שלוליות, ועם החדרת אניה צמר הם גם עושים אתחול חורף מאולתר נהדר.

אם זוג נעלי האנטר הוא ברשימת המשאלות שלך, אבל התקציב שלך אינו מאפשר רכישת זוג נעליים שתגדיר אותך בחזרה כמעט 150 $, מצאנו כמה חלופות זולות יותר האנטר Boots המספקים אסתטיקה דומה מאוד ב חלק מהמחיר.

Screen-Shot-2014-10-29-at-9.47.04-PM.jpg

קלאסיקה.
יַעַד

 עבור אתחול זה דומה להפליא את סגנון האנטר האנטר, לא נראה רחוק יותר יעד! זה ברך קלאסי גשם גבוהה אתחול זמין בצבעים רבים – שחור, אלמוגים, פוקסיה, אפור, כחול, נענע, סגול, אדום – כך שתוכל לקבל זוג כדי להתאים כל בגד בלי לשבור את הבנק. אלה המגפיים לעלות רק $ 39.99 לכל זוג, אבל כדי להיות בטוח כדי לראות את היעד Cartwheel App עבור כל חיסכון נוסף צחצוח!

02
של 05

באפלו מגלשה גשם מגפיים

Screen-Shot-2014-10-29-at-9.51.37-PM.jpg

באפלו מגלשה גשם מגפיים.
יַעַד

 בעוד היעד יש מגפי גומי כמו אלה הנראים דומים להפליא בסגנון האנטר האתחול, ראוי לציין כי יש להם גם מבחר גדול של מגפיים צבעוניים מגומי גשם בדוגמת! אלה Buffalo Plaid גשם המגפיים ($ 29.99) הם מסוגנן יהיה למזג בצורה מושלמת לתוך המגמה הזאת של העונה, אבל הם גם לשמור על הרגליים חם ויבש.

03
של 05

נעליים רכיבה על סוסים

DSC_0414_bb664fd5-6071-441e-aec2-1ff05f725e7b.jpg

נעליים רכיבה על סוסים.
dav

 däv מתמחה מגפי גשם גומי זהים כמעט האנטר המגפיים, אם כי הבחירה ב däv הוא הרבה יותר מגוונות מזה ב האנטר. המחירים ב däv הם פחות ממה שאתה תשלם ב האנטר, אבל יותר ממה שאתה תשלם עבור כמה מותגים דומים. יש מכירות dav תכופים באתרי מכירה לדוגמה, עם זאת, כדי לפקוח עין אם אתה מחפש זוג המגפיים האלה עבור פחות!

אלה חגורות רכיבה חגור הם די יקר ב $ 95, אבל איך פנטסטי הוא אתחול שחור מנוגד עם הבלעדי האדום?

04
של 05

פולקה דוט גומי גשם המגפיים

Screen-Shot-2014-10-29-at-10.08.19-PM.jpg

פולקה דוט גומי גשם המגפיים.
שרלוט רוסה

 אני יכול להיות קצת סנוב הנעל ובאופן כללי מאמינים כי איכות הדברים, אולם האמונה לא להאריך את המגפיים גשם גומי. בטח, אתה יכול להיות מגפי גומי, כי הם אולי עשויים גומי איכותי יותר מאחרים, אבל מבוסס על העובדה שהם כנראה לא אתחול יומי הייתי טוען כי רוב האנשים יכולים לברוח עם המגף זול יותר יש להם האחרון עבור זמן ממושך.

מגפי גומי באמת נמצאים בכל מקום ומצאתי את זה זוג של פולקה דוט גומי גשם המגפיים ב שארלוט רוסה עבור $ 24.99. שרלוט רוסה יש מבחר גדול של המגפיים ואת הדבר הטוב ביותר על החנות הזו היא שהם כמעט תמיד יש קופונים זמין אז יש צורך לשלם מחיר מלא!

05
של 05

האנטר

1013406-p-MULTIVIEW.jpg

האנטר.
6pm.com

 מוקדם יותר השנה נסעתי קנטקי וביקר 6pm.com חנות מוצא, אשר ממוקם ממש מחוץ לואיוויל. אם אתה אי פעם באזור אני מאוד ממליץ לעצור, במיוחד אם אתם מחפשים נעלי מעצבים עבור פחות. הבחנתי UGGs, קייט נעלי עכבר, קול Haan נעליים, ועוד רבים, כולל האנטר Boots במחירים נמוכים יותר ממה שראיתי אי פעם! בנוסף, את 6pm.com Outlet כמעט תמיד יש קופונים זמין שעושה את המחירים אפילו טוב יותר.

אם טיול קנטקי הוא לא בעתיד שלך, עם זאת, אתה עדיין יכול להשיג חיסכון מדהים על ידי קניות באתר 6pm.com. אלה האנטר Boots עלות $ 81.99 ב 6pm.com, לעומת $ 148 כי הם עולים על אתר האינטרנט של האנטר.

לשמור על הרגליים יבש בלי לבזבז הון

ככל שאנו אוהבים נעלי מעצבים, לשלם מחיר מלא עבור האנטר Boots פשוט לא אפשרות חכמה עבור נשים על התקציב. בדוק את כל אלה חלופות זולות יותר הרגליים שלך לא רק להישאר יבש וחם אבל הארנק שלך יהיה גם מאושר.

No Replies to "חלופות זולות יותר המגפיים האנטר - קבל את חפש פחות!"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 45 = 50