למד את ההיסטוריה ואת החשיבות של רפידות נעליים – insightyv.com

למד את ההיסטוריה ואת החשיבות של רפידות נעליים

ה in הוא החלק הפנימי של הנעל שמתחת מתחת ותומך בחלק התחתון של הרגל. רפידות נקראים גם footbeds וסוליות פנימיות. הם בדרך כלל מוסרים בקלות. אנשים לעתים קרובות להחליף את רפידות המקורי עם זוג רפידות מיוחדים הם רכשו בנפרד עבור נוח יותר ותומך בכושר. אלה נקראים רפידות aftermarket.

את insole מצרף את החלק העליון של הנעל והוא עשוי לעתים קרובות של קרטון תאית או לוח סינתטי insole.

רפידות מיוחדות ניתן להוסיף כדי להפוך את הנעל יותר נוח, ריח שליטה ולחות, ולספוג זעזוע. מסיבות בריאותיות, רפידות אורתוטיות יכולות להיות טובות יותר ולתמוך ברגל.

היסטוריה של נעל רפידות

המפרשים הראשונים נעשו למעשה על ידי פונדקים, לא סנדלרים. נוסעים לבושים התלוננו לעתים קרובות על רגליים עייפות וכואבות, ולכן פיתחו הפונדקאים רפידות למטיילים לשים את הנעליים כדי להקל על הכאב. הדקים היו כמו רפידות משומשות שעשויות משיער; שום דבר כמו אלה שאנו משתמשים בהם כיום.

סנדלרים מקצועיים יצרו אז רפידות מודרניות יותר, פחות גסות, מתוך עור, אבל זה לא היה מספיק גמיש. רפידות עור שנעשו נעליים כבדות, נוקשות ולא נוחות.

נעלני נעליים רצו לנעול יותר נוח ונעליים קלילות יותר, כך שסנדלרים פנו לתרמופלסטיים, פולימר פלסטי מחומם ומעוצב לצורת כף הרגל, ומספק נוחות רבה יותר ותמיכה קשתית.

רבים אורתוטיים מוסיף מודרני עשויים תרמופלסטיים.

חשיבותה של רפידות עבור נוחות ברגל

הרגליים שלנו לקחת הרבה מתח, וכאשר הלחץ כי הוא לא נספג כראוי זה יכול לגרום לכאב רציני בקרסוליים שלנו, הברכיים והירכיים. איכות insoles לספוג הלם, שווה להפיץ משקל ולספק תמיכה קשת.

טיפול לא נכון ברגל יכול להוביל לכל מיני בעיות בריאותיות, ולכן חשוב לטפל ברגליים. אם אתה הבעלים של זוג נעלי נוחות או לא מתאים, קבוצה חדשה של רפידות עשוי להיות הפתרון כדי לשפר אותם. אם insole של הנעליים אינו נשלף, אתה עדיין יכול להוסיף להוסיף נוחות כמו אלה שנעשו על ידי ד”ר שול.

כיצד לקנות רפידות עבור הנעליים שלך

Aftermarket רפידות יכול מושלם של הנעל שלך בכושר ולספק תמיכה טובה יותר כרית. ישנם שני סוגים של רפידות: נוחות ו תמיכה.

רפידות נוחות הם עבור אנשים שחווים כאב ברגל מלהיות על הרגליים לפרקי זמן ממושכים. אלה סוגים של רפידות לספוג זעזוע כרית כף הרגל. רפידות נוחות יכול להיות עשוי ג ‘ל או קצף, ואתה יכול למצוא אותם בבית המרקחת.

אבל הרגליים עייפות, פועם לא יכול להיות תוצאה של להיות על הרגליים זמן רב מדי. התמיכה עשויה להיות הבעיה. אם כפות הרגליים שלך עדיין כואבות אחרי שאתה משתמש רפידות נוחות, נסה זוג רפידות תמיכה. רפידות תמיכה עשויים מחומרים קשים יותר המחזקים יציבות ומבנה. אלה שיש להם בעיות עם pronation, plantar fasciitis וכדומה יכול למצוא הקלה גדולה רפידות תמיכה.

No Replies to "למד את ההיסטוריה ואת החשיבות של רפידות נעליים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.