נעלי ד’אורסיי – נעלי גברים מפוללות – נעלי נשים

נעלי ד'אורסיי - נעלי גברים מפוללות - נעלי נשים

המשאית של ד'אורסיי היא נעל של נשים, שבהן החלק הפנימי של הנעל, או שני צדיה, נחתך, חושף את קשת כף הרגל, והערבה נחתכת קרוב מאוד לקופסה. למרות ד 'אורסיי לעתים קרובות לובש צורה של עקב, זה יכול להיות גם שטוח.

הִיסטוֹרִיָה:

ד'אורסיי (מבוטא הדלת- say) היה במקור משוחק על ידי גברים במהלך 1800. הם נוצרו על ידי אלפרד גיום גבריאל, הרוזן ד'אורסיי: אציל בולט שנישא לאריסטוקרטיה.

הרוזן היה חייל לשעבר עם הצבא הצרפתי ויצר את ד'אורסיי ב- 1838 כנעל צבאית. הנעליים השטוחות היו ממוקמות בצדדים חתוכים, שאחזו ברגליים רחבות יותר, והאבך בצורת האות V סיפק התאמה נאה.

למרות הנעליים עבד ללבוש צבאי, צללית הפך פופולרי בקרב האצולה הנשי אשר אימצו בקרוב את הסגנון. העיצוב העקום, העוקץ, עורר מחלוקת.

ד 'אורסיי היום:

הרוזן ד'אורסיי אולי יצר את הנעליים האלה עם גברים צבאיים בראש, אבל בסופו של דבר הם נהפכו לאחד הסגנונות הקלאסיים ביותר, המתמשכים הנעליים של נשים.

ד'אורסיי חושף את כף הרגל של כף הרגל. חלק של כף הרגל כיסה בדרך כלל. העור הנוסף שנחשף מחמיא מאוד, שכן הוא מאריך את הרגליים. זו נעל סקסית מאוד, במיוחד במשאבה.

דירות ד'אורסיי ומשאבות נעשות על ידי כל מעצבת נעליים גבוהה, כולל ג'ימי צ'ו, כריסטיאן לובוטין ומנולו בלאניק, אך הערעור המתמשך שלהן והפופולאריות שלהן הופכות אותן לנגישות בכל נקודת מחיר.

אתה יכול בקלות למצוא זוג זול של משאבות ד 'אורסיי בחנות הכלבו או הבוטיק האהוב עליך.

איך ללבוש משאבת ד 'אורסיי:

ד'אורסיי, אם שטוח או עקום, נראה נהדר עם כמעט כל דבר כי זה חושף אחד החלקים underrated ביותר של כף הרגל: קשת.

על עקב רגיל, הצדדים של הנעליים לשמור על הרגליים מאובטח in הנעל.

עם ד'אורסיי קרבו הקרביים - או שני הצדדים - של הנעליים, מה שהופך את כף הרגל ליותר נוטה לחמוק החוצה. הנעליים ימתחו עם הזמן, מה שהופך אותם אפילו יותר נוטה להחליק, אז אולי כדאי לך לרדת חצי גודל עבור התאמה יותר נוח.

כדי לשמור על הנעליים על הרגליים, יצרני נעליים רבים להפוך את כובע הבוהן של ד 'אורסיי קצת יותר הדוק, אשר יכול לגרום שלפוחיות מכאיבות. הבוהן מחודד גם לא עוזר. קח את הזמן לשבור את הנעליים ואת מתיחה אותם החוצה. ברגע שהם שבורים תוכל ללבוש אותם בצורה מסוגננת וללא כאבים.

משאבת ד 'אורסיי היא נעל השירות. זה כמו עקב רגיל, אבל קשת חשוף בעיטות אותו חריץ. ללבוש אותם למשרד, למסיבת קוקטייל או עם זוג מכנסי ג'ינס. המשאבות, כמו גם את הדירה כי בא באביב 2014, נראה מחמיא במיוחד כאשר שחוקים עם זוג מכנסיים קצוץ לחשוף את הקרסוליים.

No Replies to "נעלי ד'אורסיי - נעלי גברים מפוללות - נעלי נשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 19 = 27