חושב שאתה נעל קנאי? בדוק את הידע שלך מה היא משאבה

חושב שאתה נעל קנאי? בדוק את הידע שלך מה היא משאבה

משאבות, הידוע גם בשם נעלי בית המשפט, הם אחד הסגנונות הפופולריים ביותר של נעלי נשים, והם גם אחד הקשים ביותר להגדיר. בצורתם הבסיסית ביותר, משאבות סגורות דלפקים קו העליון לחתוך כי חושף את כל החלק העליון של הרגל מתחיל בתיבה אצבע. המשאבה הקלאסית יש Vamp חלקה והוא עשה ללא שרוכים, אבזמים, רצועות או עניבות.

עם זאת, משאבות רבות מופיעות בהונות, כפי שניתן לראות בתצלום, בהונות פתוחות, בהונות מחודדות, בהונות מעוגלות, ברצועות הקרסול ובקישוטים אחרים, והן יכולות להיות עקביות וגבהים שונים, כלומר עקב עקב, עקבה של חתלתול, בערימה או בערימה.

הִיסטוֹרִיָה

היום המונח "משאבה" משמש אך ורק לתיאור נעלי נשים, אבל גברים היו הלובשים המקורי של הסגנון. מה שנקרא "המצאה" של המשאבה הוא שנוי במחלוקת נרחב. כמה היסטוריונים מאמינים שהמשאבה התפתחה משופין: נעלי פלטפורמה שהגיעו לגובה של יותר מ -20 סנטימטרים, שהיו פופולריים בקרב אריסטוקרטים עשירים לפני שהם הפכו פופולריים בקרב זונות. אחרים אומרים כי המשאבה שמקורה במזרח הקרוב ונוצרה כנעלה להולכי רגל, שתפסו טוב יותר את הארכובה, שעדיין ניכרת כיום במגפי בוקרים.

נעלי גברים ונשים היו דומות מאוד בסגנון עד אמצע המאה ה -16. אחר כך הם התפצלו: הנעליים של הגברים נשענו אל הצד המעשי, ונעלי הנשים היו עשויות מחומרים מפוארים, כמו משי וקטיפה ומעוטרים בקישוטים. משאבות הם לא נעליים מעשיות, אבל הם היו אפילו פחות מעשיים בתקופה זו. הם היו התגלמות של פריט מותרות.

בעלות על זוג פירושה שיש לך את הכסף כדי להרשות לעצמך כזה פינוק קל.

המשאבה נעלמה כמעט בתחילת המאה ה -18. המהפכות הפוליטיות בארצות הברית ובאירופה דחו את נפשו של הנסיך ואת נסיבותיו, וכללו אופנה. המשאבה כבר לא היתה אופנתית באופנת נשים, ונעלי בלט היו עכשיו בסגנון.

סגנון נעלי הבית דהה אל תוך הערפול באמצע המאה התשע-עשרה והמשאבה חזרה. מחוזקים עם עקבים פליז, משאבות יכול להיות גבוה יותר מאשר אי פעם בעבר. באירופה, הנעליים האלה נודעו בשם נעלי בית המשפט. ארצות הברית, הם היו ידועים בתור משאבות.

משאבות, כפי שאנו מכירים אותן כיום, מקורן לאחר מלחמת העולם השנייה. מעצב הנעליים רוג'ר ויויאר, שעבד עבור כריסטיאן דיור, עיצב את עקב העקבים באורך שלושה אינץ 'ב -1954. סגנון חדש זה היה זוהר הרבה יותר מנעלי בית המשפט המעשיים ששלטו על העליונה במאה האחרונה.

מאז המשאבה זינקה פנימה והחוצה מאור הזרקורים האופנתי, אבל זה תמיד היה סגנון מאוד מתמשך.

יתרונות וחסרונות

משאבות להוסיף רגע של זוהר לכל התלבושת, אם רשמי או מזדמנים. בנוסף כדי להפוך את הלובש להופיע גבוה יותר, הם להתאים יציבה להדגיש את השוקיים, הישבן והחזה. משאבות להאריך את הרגל ולהפוך את קשת הרגל מוגדרת יותר.

הנעליים האלה עובדות כמעט בכל המקרים, אבל הן לא מסוג הנעליים שנועדו ללבוש כל יום. משאבות יכולות לגרום לבעיות חמורות, כולל לחץ דם גבוה, בעיות שלד ושרירים, כאב ונפיחות, בהונות פטיש, כאבי גב וכאבי גב תחתון. הם גם לא את הנעליים הכי קל ללכת, מה שהופך את הלובש נוטה יותר נופל, נקעים, שברים.

No Replies to "חושב שאתה נעל קנאי? בדוק את הידע שלך מה היא משאבה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1