נעל מילון מונחים: מעוקל עקב

נעל מילון מונחים: מעוקל עקב

עקב מסודר, הידוע גם בשם העקבים הבנויים ועקבי העקבים, נותן את האשליה של שכבות דקות של עץ או חומרים אחרים שנערמו למעלה כדי ליצור את העקב. עקבים מוערמים הם מזוהים ביותר בעקבים של נשים, אבל הם יכולים להופיע גם טריזים, מגפיים ונעלי גברים.

על עקבים מוערמים

המילה "מוערמים" מתייחס אך ורק לבניית שכבות העקב, והעיצוב ניתן למצוא כמעט בכל סוג של נעליים: משאבות, עקבים נמוכים, מגפיים ונעלי גברים.

פעמים רבות בערימה מסומנת מסומנת משאבה עם עבה, עבה עבה, אם כי לפעמים העקב דק ודומה stiletto.

משאבת עקב בערימה, המכונה גם עקב עבה, משלבת את המבנה ואת התמיכה של טריז עם גובה דומה מראה של stiletto. משאבות העקב מוערמים נראה chunky בהשוואה זוג נעלי עקב, אבל "chunky" לא אומר "clunky". העקבים יש קווי הנשי ותחכום של נעלי עקב, אבל הם הרבה יותר נוח הרבה יותר קל ללכת, מה שהופך אותם הבחירה המתאימה ללבוש יומיומי.

כמו במקרה עם כל העקבים, גובה של עקיבה chunky משתנה. הוא אינו מציע אותו סוג של טרמפ כמו זוג נעלי עקב. עקבים רבים מכילים פלטפורמה מתחת לקופסת הבוהן כדי לרומם, אבל עקבים מוערמים הם בדרך כלל יחיד soled, כלומר את הבוהן תיבת יש את המקור היחיד הדק של הנעל ואינה מספקת שום להרים נוספת. ההבדל העיקרי בין העקב חסון ו stiletto הוא בגודל של העקב: ערום מוערמים הוא רחב יותר ומכסה שטח יותר, בעוד stiletto הוא דק מכסה שטח קטן מאוד.

לפעמים את הסגנון מוערמים מוצג באופן בולט זוג נעליים, כלומר זוג סנדלי, גבוה סנדלים עם עקבים עץ בערימה. פעמים אחרות את העקב מכוסה. בגלל העקב מוערמים בגודל ניכר, מעצבי נעליים רבים להפוך אותו מפורט על ידי כיסוי העקב בחומר שונה מגוף הנעל, כמו הדפס בעלי חיים, הדפס מודגש, פופ של צבע, וכו '.

איך ללבוש עקבים מעוקמים

עקום חסון הוא חלופה מצוינת סטילטו. אם יש לך קשה ללכת בעקבות עקבים, אתה עלול למצוא ערום מוערמים להיות הרבה פחות מתנודד. עקבים גבוהים מוערמים הם האפשרות המושלמת עבור לילה בחוץ כאשר אתה רוצה גובה, אבל לא רוצה להקריב נוחות, או אם אתה מבלה את רוב היום על הרגליים.

מגפיים העקום מוערמים מושלמים לכל סוגי מזג האוויר. זוג סנדלי העקב מוערמים עשוי מחומר טבעי כמו עץ ​​מציין מראה מזדמנים מתאים בגדי מזג האוויר חם. אלה סוגים של נעליים לעורר קיץ, נופש בסגנון, ואת נראית נהדר יחד עם שמלות מקסי, מכנסיים קצרים, חצאיות. תשכחי מגפי שלג מגושמים. זוג מגפיים עם עמיד, הערום מוערמים דריכה עמיד יהיה לך לנווט מדרכות מושלגות בסגנון.

No Replies to "נעל מילון מונחים: מעוקל עקב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 12 = 20