נעליים של נשים - מה כל אלה אותיות ומספרים מתכוון? | insightyv.com

נעליים של נשים – מה כל אלה אותיות ומספרים מתכוון?

נעליים של נשים - מה כל אלה אותיות ומספרים מתכוון?

לדעת את גודל הנעל שלך הוא לא מספיק כדי להבטיח התאמה נוחה. רוחב הוא גם גורם, אבל פענוח את מספרי רוחב ומכתבים מבלבל.

אם אתה כמו רוב האנשים, הרגליים שלך לא מעוצבים בצורה מושלמת. ייתכן שתוכל לקבוע אם יש לך רגליים צר, רגיל או רחב על ידי איך הנעליים שלך מרגיש בזמן שאתה לובש אותם. האם הם מרגישים רופפים ברגל? האם הם חשים צמודים, מכווצים או מכאיבים?

אולי הם מרגישים בסדר.

למדוד את הרגליים רק כדי לוודא. עם המדידות שלך שימושי, עיין נשים גודל נעליים ורוחב תרשים. רוחב שלך יעזור לך לקבוע אם הרגליים שלך צרות, רחב, וכו ‘.

אבל לדעת את הרגליים הם צרים / רחב / תוספת רחב / וכו ‘. זה לא מספיק. יצרני נעליים משתמשים במספר רב של אותיות ומספרים לגודל הרוחב. B, 2A, C, EE, M … מה הם מתכוונים?

בעוד את התרשים הבא הוא לא הכל כלול – אתה עלול לבוא על פני גדלים כמו 5A או 6E – זה ייתן לך רעיון כללי טוב של איך סימני רוחב המערכת פועלת:

רוחב נעל נשים גודל תרשים

 X- צר / סלים לְצַמְצֵם בינוני רָחָב X-Wide XX-Wide
4 א 2 א ב ג ה 3E
3 א AA M ד 2E EEE
AAA N W EE 4E
S א WW XXW
XW

טיפים יעילים

ככל שמספר המכתבים גדול יותר, כך הקיצוניות גדולה יותר. לדוגמה, AAAA, או 4A, הוא צר יותר מ- AAA, או 3A. EEEE, או 4E, הוא רחב יותר מ- EEE, או 3E.

תעשיית הנעל בהחלט לא עושה את הקריטריונים המדויקים שלך קל.

אם ניסית למדוד את הרגליים בעצמך והם עדיין לא בטוחים לגבי מה הגודל האמיתי שלך, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לבקר חנות נעליים ולקבל בגודל הנכון על ידי איש מכירות ידע. אתה יכול להרים זוג חדש של נעליים בזמן שאתה בזה!

No Replies to "נעליים של נשים - מה כל אלה אותיות ומספרים מתכוון?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    11 + = 18