כיצד זוג נעליים עם שמלות – insightyv.com

כיצד זוג נעליים עם שמלות

לא מפתיע, כמה נשים נרתעים מללבוש מגפיים עם שמלות. התפיסה של מגפיים כמו פורמלי ושמלות כמו רשמי מוביל meany לחשוב יותר במונחים של ג ‘ינס ומכנסיים מזדמנים כאשר הם שוקלים מה זוג עם המגפיים. המציאות, עם זאת, היא כי המגפיים האהובים עליך עם שמלות חצאיות נפתח מגוון רחב של הזדמנויות חדשות להשתמש מה כבר בארון הבגדים שלך וקניות הארון שלך כאילו זה היה חנות היא דרך מצוינת להרחיב את האופנה שלך אפשרויות.

למה נראה עובד

חוק האופנה החשוב ביותר, כמובן, הוא ללבוש את מה שאתה אוהב וגורם לך להרגיש טוב – אבל יש כמה סיבות שהופכות נעלי מגפיים עם שמלות רעיון נהדר:

  • זה מחמיא. בהתאם לסוג המגפיים, זה יכול להיות קומבו הכי מחמיא לך אי פעם ללבוש. זה נכון במיוחד עם סגנונות אתחול גבוה, אשר לעזור ליצור מראה רזה, מלוכדת ארוכה. בנוסף, נשים שאינן מודעות עצמית על הרגליים שלהם למצוא כי באמצע השוק, הברך גבוה, מעל הברך המגפיים לאפשר להם ללבוש חצאיות ושמלות כי הם עלולים אחרת לא נוח.
  • זוהי אלטרנטיבה מצוינת אפשרויות אחרות המבטא אתחול. הבה הפנים עובדות: ג ‘ינס סקיני הם לא מאוד אדיב לכולנו, וכמה הזדמנויות פשוט לא מתאים עבור חותלות. שמלות, לעומת זאת, באים כל כך הרבה סגנונות כי יש אפשרויות עבור כל סוג דמות, ורבים לעבוד גם עם המגפיים.
  • זה כיף ללבוש. השילוב הנכון של השמלה / השמלה – בין אם זה לבוש או מזדמן – יוצר מראה אופנתי, מלוטש, בטוח שזה די ממכר ללבוש. למעשה, ברגע שאתה רואה איך אופנה קדימה אתה נראה, אתה עשוי לתהות איך אי פעם הסתדר לְלֹא זיווג השניים.

מקבל את השמלה- Boot Combo הנכון

להבין את ההתאמה כי נראה ומרגיש הכי טוב עליך הוא בעיקר עניין של ניסויים, אבל הנה כמה רעיונות כדי להתחיל.

Friday
של 07

תשאיר את זה פשוט

בשביל מראה קל, זה עובד כמעט לכולם, זוג שמלה פשוטה – כמו שמלת סוודר, שמלת עטיפה, או אפילו טוניקה ארוכה – עם זוג מגפיים מלוטש, גבוה, שטוח. אם אתה אוהב גרבונים או גרבונים מהודרים, להוסיף אותם לתערובת עבור קצת pizazz, אבל לדלג באמת סגנונות אתחול אופנתי וכל דבר מוגדר מדי. לדוגמה, שמלת חליפה על גבי זוג מגפי בוקרים הוא יותר מדי קפדני עבור המראה הזה. חוץ מזה, את הגישה הפשוטה היא כמעט ללא תקלות.

02
של 07

להישאר מאוזן

נסו גישה חצי וחצי: חצי לבוש לבוש, עם משהו מזדמן יותר; חצוי למחצה עם משהו תועלתני יותר; או חצי זוהר עם משהו פשוט באמת. עדיין, פשוט לומר “לא” מגפי בוקרים ושמלות סקסיות, כי שני פריטים אלה נופלים תחת הכותרת “תשומת לב מקבל”. שמלת קוקטייל יפה עם זוג מגפיים פשוטים או זוג מגפיים מערביים עם שמלה פשוטה אך נשית יכול לעבוד, אם כי.

03
של 07

אם אתה קצר…

רוב המגפיים נראים טוב על רוב סוגי הגוף, אבל המגפיים הקרסוליים והנעליים הם מסובכים יותר כדי להתאים עם שמלות אם אתה לא מבורך עם גובה ורגליים של דוגמנית. באופן כללי, אם יש לך רגליים אישי קצר, אתה יכול להאריך את המראה שלך על ידי לבוש שמלה עם גרבונים באותו צבע כמו המגפיים שלך. גישה אחרת: ללבוש חצאית גבוהה או שמלה עם מגפיים הקרסול ללא גרבונים.

04
של 07

בואו להראות את הרגליים

כמה סנטימטרים של שטח בין צמרות המגפיים שלך השמלה שלך עוזר לך לשמור את זה מזדמנים ולא מכופתרת כלפי מטה. למראה זה, לשלב שמלה ארוכה או חצאית עם נעליים, שמלה מיני עם מעל הברך המגפיים, או שמלת אורך הברך עם מגפיים באמצע עגל.

05
של 07

קבל שובבה

מרגיש קצת spunky? ספייס את השמלה הפשוטה או חצאית עם זוג טייץ או מודפס טייטס ומגפיים כי הם נמוכים מספיק כדי להראות אותם.

06
של 07

תערבב את זה

אל תלך עם צבע אחד מן השמלה כדי האתחול; אתה תיראה כאילו אתה לובש מדים. רוצה לשמור על זה אלגנטי? לכו על שמלות, גרבונים, ומגפיים באותה משפחה צבע, למשל, שכבות של כהה ואורות באותה משפחה צבע.

07
של 07

משוך את הכל ביחד

אתה יכול לערבב צבעים, דפוסים, ומרקמים יחד ביעילות על ידי קשירתם יחד עם אביזרים התואמים צבע או חומר. לדוגמה, מגף עור שחור יחד עם חגורת עור שחורה נותן לך את האווירה יחד, לא משנה מה עוד קורה עם השמלה שלך.

No Replies to "כיצד זוג נעליים עם שמלות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.