למה אתה צריך חנות ב ניופורט ניוז – insightyv.com

למה אתה צריך חנות ב ניופורט ניוז

אני נוטה למדוד אתרי קניות מקוונים על ידי כמה פעמים אני מתפתה ללחוץ על פריט אחר.

אם אני לוחץ מסביב הרבה, אני מניח שהם מכסים את כל הבסיסים: ערעור המוצר, נקודות מחיר, קלות ניווט, בעלי דפי טעינה מהירה.

כאשר אחד או יותר מרכיבים אלה אינם נוכחים, אני בדרך כלל עוזב די מהר. אבל כאשר אתר פוגע בכל הצילינדרים, כמו ניופורט ניוז, אני לא יכול לגרור את עצמי משם.

על ניופורט ניוז

עם בגדי נשים מסוגנן, אביזרים ונעליים במחירים סבירים להחריד, Newport חדשות כבר בעסקי הלבשה במשך 30 שנים. קטלוג המגזין בסגנון שלהם היה מצרך בקרב צייד מציאה בסגנון במשך עשרות שנים, ואת אתר האינטרנט שלהם הוא אחד היעדים הטובים ביותר עבור מציאה קניות באינטרנט.

עדכני סגנונות & גדלים מיוחדים

לניופורט ניוז יש צוות עיצוב משלו בניו יורק. מה פירוש הדבר הוא שאתה לא תמצא בגדים או הנעלה של מותגים או מעצבים אחרים בקטלוג ניופורט חדשות – באותה מידה, אתה יכול רק למצוא את הסחורה ניופורט חדשות בקטלוג שלהם באתר האינטרנט שלהם.

בעוד אתרים רבים במחיר מציאה עיצובים שנראים כמו משהו סבתא שלך עשוי להיות משוחק ביום רע, סגנונות ב ניופורט ניוז הם מאוד בקנה אחד עם מה חם בכל עונה – למעשה, כאשר אני מחפש מאוד המגמות הנוכחיות, האתר הזה הוא אחד התחנות הראשונות שלי.

נשים קטנות, גבוהות וגדולות גם יהיו נרגשות לדעת שגם הן יכולות למצוא פריטים מסוגננים בקטע “גדלים מיוחדים” באתר.

נעליים על ניופורט ניוז

בהיותי המדריך שלך לנעליים, אתה יודע שחייב להיות חיבור הנעלה איפשהו – עם ניופורט ניוז, כי הקשר הוא סגנונות נעליים הנוכחי במחירים סבירים יותר.

כן, עכשיו אנחנו מקבלים את הסיבה האמיתית אני מבקר באתר זה לעתים קרובות כל כך.

בביקור האחרון שלי באתר, קיבלתי את פני עם זוג סנדלים הדפס נחושת אופנתית עבור $ 25; זוג סנדלים שטוחים שטפטפו ממש באבני חן ב -24 דולר; ו זוג משאבות סאטן חרוזים בגוון ורוד שנראה די מתוק לאכול רק 34 $ – אתה מתחיל להבין את האובססיה שלי? וגם הממצאים האלה לא היו אפילו על מכירה.

ניופורט חדשות קופונים ומכירות

המכירות של ניופורט ניוז כמעט משוגעות לפעמים. מצאתי גומי עם כפכפים עם ריינסטון ו embellishments קשת עבור 3.99 לכל זוג … אני חוזר, 3.99 $ לכל זוג! כמובן, מציאות כמו אלה לא נמשכות זמן רב, וזה עוד סיבה כי קניות באתר כמו ניופורט ניוז הוא כזה רומן ממכר – אני מרגיש צורך לבקר לעתים קרובות, שמא אני מפספס איזה פריט נהדר, כי כבר מסומן 75 % הנחה מאז הביקור האחרון שלי.

טיפים לחיסכון בכסף בחדשות ניופורט

 • הצטרף לרשימת התפוצה של Newport News עבור קופונים ומכירות
  אמנם לא כל פריט סיקול הוא המפורסם באמצעות דוא”ל, תקבל עדכונים על מכירות גדולות, ואתה תקבל הצעות מיוחדות בתיבת הדואר שלך לעתים קרובות מאוד. דיוור אלה משמשים תזכורת נחמד אתה באמת יכול להיות מסוגל לשכוח את האתר במשך יום או יומיים.
 • בקר באתר לעתים קרובות
  כפי שאמרתי לעיל, עם אתרים כמו ביקורים תכופים אלה הם חובה – במיוחד אם אתה מחכה עסקה על פריט מסוים. בחורף שעבר היה מעיל שרציתי. זה התחיל במקור ב $ 199 – בתוך כמה חודשים זה היה עד $ 39 – אבל אבוי, חיכיתי יותר מדי זמן הגודל שלי נעלם. למד מהטעות שלי.
 • ניופורט ניקיון חדשות
  ישנן דרכים רבות לחסוך כסף באתר כמו ניופורט ניוז. בנוסף לכך שיש מחירים קבועים גדולים, דפי המכירה והסליקה שלהם רבים. אבל אל תלך שולל לחשוב שאתה רואה את כל זה כאשר אתה לוחץ על קטגוריות שונות. אתה רוצה למצוא את הכרטיסייה “Clearance” בחלק העליון של הדף, ולאחר מכן השתמש בתפריט בצד שמאל כדי להציג את כל קטגוריות המכירה הרבות.

האתר הרשמי של ניופורט

No Replies to "למה אתה צריך חנות ב ניופורט ניוז"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.