כיצד ללבוש סלבריטאים בהשראת Over-the- הברך המגפיים

בלייק Lively and Kendall Jenner wearing over-the-knee boots

הירך היא הגבול כאשר מדובר על סגנון אחד של הוליווד מועדף הנעלה בחירות: את יתר- the- הברך אתחול. לאחר היותו מרכיב עיקרי של סגנון איקונים בשנות ה -70, המגפיים הגבוהים של ההצהרה ראו משהו של התעוררות מחודשת של המנוחה, גבעול הגבעולים הדקיקים של כוכבים על פני מדיה חברתית ומעבר לה.

תוהה איך גם אתה יכול סלע את מעל הברך אתחול? תסתכל על החברים המפורסמים שלנו עבור טיפים בסגנון על איך לשלב את העונה החדשה עם רגל ימין קדימה.

02
של 07

בלייק לייבלי

בלייק Lively in Thigh-high boots

תמונות של גטי

ללכת עם vibe boho ואת צוות המגפיים הצהרה שלך עם כובע מדומה לעין שווה עבור צללית מאוזנת לחלוטין, כמו סגנון גורו בלייק Lively.

03
של 07

ריהאנה

ריהאנה in Thigh-high boots

תמונות של גטי

לחבק את הגלדיאטור הפנימי שלך כמו סגנון אליל Rihanna ולעבוד זוג מגפי סנדל עם שמלה מיני גיאומטרי הדפס. המגפיים האלה הם מושלמים במיוחד עבור אוגוסט עד ספטמבר תקופה, כאשר הטמפרטורות הן בלתי צפויות כמו תסריטים של רירי משתנה תמיד.

04
של 07

מיילי סיירוס

מיילי Cyrus in Thigh-high boots

תמונות של גטי

להתלבש זוג מכנסיים קצרים לסלע את הגראנג 'נראה בדיוק כמו מיילי סיירוס באנסמבל ג' ינס שלה על ג 'ינס. זה נהדר עבור סופי שבוע רגוע כאשר אתה רוצה נקודות אופנה מקסימלי עבור מאמץ מינימלי.

05
של 07

קנדל ג'נר

קנדל Jenner in Thigh-high boots

תמונות של גטי

אף פעם לא חסר הזדמנות לקידום מכירות, Kendall Jenner המודל Balmain x H & M שיתוף פעולה במהלך 2015 פרס לוח מודעות, מראה מאווררים בדיוק למה בלייזר מחויבת ואת הברך גבוהה משולבת אתחול הוא התלבושת היחידה שהם צריכים עבור schmoozing.

06
של 07

ג'אדה פינקט-סמית

ג'אדה Pinkett-Smith in thigh-high boots

תמונות של גטי

ללא מאמץ ו-כל כך אופנתי, ג 'אדדה פינקט סמית' צוות סוודר גדול מדי עם המגפיים שלה מעל הברך למבט כי צועק הליכה ארוכה דרך סתיו עוזב.

07
של 07

אמילי רטאייקאוסקי

אמילי Ratajkowski in thigh-high boots

תמונות של גטי

אמילי Ratajkowski צוות מודרך בהשראת צימרמן שמלה עם המגפיים שלה מעל הברך אופנתית ומפחית את היכולת להיראות קלאסה אופנתי בקלות. הסילון המנוגד שחור וחורף לבן להוסיף מגע נוסף של אלגנטיות.

No Replies to "כיצד ללבוש סלבריטאים בהשראת Over-the- הברך המגפיים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 3 =