אליפות בעיטות: כל מייקל ג’ורדן של NBA הגמר סניקרס – insightyv.com

אליפות בעיטות: כל מייקל ג’ורדן של NBA הגמר סניקרס

עבור אוהדי התעמלות, הפלייאוף של ה- NBA משמעו גוונים מיוחדים של מהדורות הגמר מגיעים לכל הכוכבים הגדולים של כל קבוצה. אבל זה לא תמיד היה כך. רק בשנים האחרונות יש לנו לבוא לצפות נעלי מהדורה מיוחדת עבור הגמר.

עם עליית הפופולריות של שני סניקרס ואת הכוכבים הגדולים של NBA, כמו לברון ג’יימס, דוויין וייד, קווין Durant כל ביצוע הופעות הגמר, זה רק הגיוני כי המותגים ההנעלה תיצור אפילו יותר צבעי PE עבור השחקנים שלהם על הבהירות של הספורט שלב. מעבר אפילו יותר מאשר רק colorways מיוחדים, כמה ספורטאים חתימה יש אפילו גרסאות מחדש של נעלי החתימה שלהם במיוחד עבור הפלייאוף, כמו מודלים “עלית סדרה” על ידי נייקי כדורסל עבור לברון ו Durant.

כל אלה מהדורות פלייאוף ו colorways מיוחד בהחלט לעזור למכור נעלי התעמלות יותר, אבל אם הם באמת צורך הוא מאוד שנוי במחלוקת. אחרי הכל, השחקן הכי גדול של כל הזמנים לבש את הנעל אותו הוא שיחק בכל העונה הרגילה עבור ריצות הפלייאוף שלו שש אליפות ה- NBA שלו. אנחנו מדברים על מייקל ג’ורדן, כמובן.

מאז חתימה של אייר ג’ורדן חתימה MJ הוא אחראי במידה רבה על כל העולם של נעלי התעמלות, אשר בסופו של דבר מוביל למה את “postseason” ואת הגמר נעלי ספורט PE המוזכרים קודם לכן נוצרו – חשבתי שאנחנו נסתכל על הנעליים מייקל ירדן לבש במהלך כל של שש הופעות הגמר האגדי שלו.

אחרי שחבש את הצבעים הלבנים של הנעליים החתימות שלו במהלך העונה הרגילה, ירדן תמיד היה עובר לצבעי שחור מגיעים בזמן הפלייאוף, וכך גם המסורת שלו ושל צוותי הבולס שלו לאורך השנים. מאחר שצבע הכוכבים השחור עבור כל אחת מנעליו הוא בדרך כלל הפופולרי ביותר עבור הקונה של אייר ג’ורדן המזדמן של היום, כמה מנעליו הבלתי נשכחות ביותר קרו על רגליו למשחקיו המשמעותיים ביותר.

Friday
של 06

1991 – אייר ג’ורדן VI

michael-jordan-air-jordan-vi-black-infrared-1991-finals.jpg

תמונות של גטי

לאחר שקשה לעבור את “דטרויט פיסטונס” “בנים בנים” בפלייאוף בשנים קודמות, מייקל ג’ורדן ושיקגו בולס הגיעו לגמר ה- NBA הראשון שלהם ב -1991, שם פגשו את לוס אנג’לס לייקרס בראשות מג’יק ג’ונסון.

הופעת הגמר הראשונה של MJ תוביל לאליפות הראשונה שלו, כמו בולס משכנע את הלייקרס בחמישה משחקים. על רגליו של מיכאל: הצבע השחור / אינפרא אדום של אייר ג’ורדן.

02
של 06

1992 – אייר ג’ורדן

michael-jordan-air-jordan-7-playoffs.jpg

תמונות של גטי

מייקל השני של הגמר הופעה שנה מאוחר יותר בשנת 1992 היה גם להוביל את התואר השני, כמו בולס הביס את פורטלנד Trailblazers בשישה משחקים. בעונה זו הוא לבש את אייר ג’ירדן.

השביעי, שהיה הראשון אייר ירדן אין מיתוג נייקי בכל מקום על הנעל, בהשתתפות פשוטה ומבריקה למדי עם טכנולוגיית Huarache. עבור פלייאוף, MJ laced למעלה את איקוני “שחור / אדום אמיתי” colorway.

03
של 06

1994 – אייר ג’ורדן

michael-jordan-air-jordan-8-1993-nba-finals.jpg

תמונות של גטי

השלמת שלוש הכבול הראשון שלו עם בולס לאחר שהביס את צ ‘ארלס בארקלי הובילה פיניקס סאנס בשנת 1994, מייקל לבש את אייר ירדן השמיני אייר ב’ שחור / אדום אמיתי ‘.

גרסה זו היה למעשה להיות המכונה את “פלייאוף” colorway בשל העובדה כי ’94 פלייאוף היו הפעם היחידה שהוא לבש אותם על המגרש.

04
של 06

1996 – אייר ג’ורדן XI

michael-jordan-air-jordan-11-1996-nba-finals.jpg

תמונות של גטי

אחרי מזעזע, אבל למרבה המזל עבורנו כל פרישה קצרה לאחר עונת 1993-94, מייקל בסופו של דבר הוביל את בולס לגמר ב -1996 לאחר שיא שיא 72-לנצח.

זה פשוט קרה השחקן הגדול ביותר הוביל את הקבוצה הגדולה ביותר, בעוד לובש את הנעל הגדולה ביותר שלו לטעון כי השנה; עור הפטנט לבוש אייר ג’ורדן XI. עבור ’96 גמר נגד סיאטל סופרסוניקס, מייקל לבש תמיד פופולרי “שחור / שחור אדום” colorway, הידוע גם בשם “Breds”.

05
של 06

1997 – האוויר ירדן XII

michael-jordan-air-jordan-12-1997-finals.jpg

תמונות של גטי

ב 97 ‘את בולס בראשות MJ, סקוטי Pippen, ואת דניס רודמן היו שוב הגמר שוב, הפעם מול יוטה ג’ אז. האיקוני אייר ג’ורדן XI היה מעשה קשה לעקוב, אבל נייקי עשה את זה יפה מאוד עם עור חסין באומץ, חצץ בנוי Air Jordan XII.

במהלך 97 ‘פלייאוף וגמר, מייקל לבש גם את “שחור / לבן” ו “שחור / אדום אדום”. אבל זה היה הגרסה אדום במבטא הוא לבש במהלך המשחק המפורסם שלו “שפעת” במשחק 5 כאשר הוא הבקיע 38 נקודות בעוד חולה קשות עם שפעת שבסופו של דבר עושה את זה colorway ההיסטורי ביותר.

06
של 06

1998 – האוויר ירדן XIII ו XIV

michael-jordan-air-jordan-13-1998-finals.jpg

תמונות של גטי

הבולס פגש את הג’אז זו השנה השנייה ברציפות בגמר 98 ‘. בתוך סדרה של שישה משחקים, מייקל למעשה laced שתי נעליים שונות. החל את הסדרה של האוויר ירדן XIII, אשר הוא לבש כל העונה, הוא אז לראשונה את פרארי בהשראת XIV במשחק 3.

הוא היה ללבוש אותם שוב במשחק 4 לפני המעבר חזרה XIII של המשחק 5. XIV היה חזרה למשחק 6, ועל הרגליים של מייקל כפי שהוא מכה “המפורסם האחרון” שלו, הזוכה במשחק, זוכה באליפות, וגמר סל הקריירה שלו בתור בול שיקגו.

No Replies to "אליפות בעיטות: כל מייקל ג'ורדן של NBA הגמר סניקרס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.