גן עדן Cent: היסטוריה של פני ניקה האוויר 1

גן עדן Cent: היסטוריה של פני ניקה האוויר 1

השנה היתה 1995 ומייקל ג'ורדן היה (באופן זמני) בדימוס מהמשחק של כדורסל. פירוש הדבר היה מקום לכוכבים אחרים של ה- NBA להאיר בהיר יותר מאשר אי פעם. בעוד ששחקנים כמו רג'י מילר, שון קמפ, סקוטי פיפן והיקם אולג'ווון היו כולם שמות של מארקי בתקופה זו, אולי לא היה כוכב גדול יותר מ"פרני "הארדוויי הצעיר, שנראה כאילו מילא את חלל הכוכב שנוצר ב'אייר ג'ורדן ' הֶעְדֵר.

עם מחזה מיומן, חינני, תכליתי, פני זכה על ליבם של אוהדי NBA בכל הגילאים, תוך כדי לסייע להוביל שאקיל אוניל ואת אורלנדו מג 'יק לגמר רק בעונה השנייה שלו.

עונה של פני הטוב ביותר הנעליים האיקוני ביותר שלו

כל שחקן מוכשר ומשווקי בהחלט צריך להיות נעלי ספורט משלו, נכון? נייקי כמובן הסכים עם ההיגיון הזה ותגמל את פני עם נעל החתימה הרשמית הראשונה שלו בעונת 1995-96, את פני פני. למרות שג'ורדן חזרה מפרישה עד אז, פני היה מלוטש יותר מאי פעם, כאשר הוא עלה עם יותר קלע לשחק כל נהדר עבור הקסם בעוד שאק נפצע בתחילת העונה. הקמפיין המוצלח ביותר שלו, 95-96, כסטארטר של כל הכוכבים, חבר נבחרת ה- All-NBA הראשונה, ומובילו את שיא הזכייה של מג'יק ב -60 שנות העונה, הושלם על ידי הנעליים על רגליו, שעדיין נחשבות כיום אחד העיצובים הגדולים של נייקי כדורסל אי פעם.

לאחר שורה מוצקה של הנעליים חתימה PE של הלא רשמי מ נייקי כמו האוויר למעלה טיסה אייר אחת, פני קיבל את המודל החתימה הרשמי הראשון שלו בשנת 1995 עם האוויר פני. המעצב של נייק כדורסל, אריק אבר, נעל ייחודית היה אידיאלי עבור hardaway תכליתי ו נפץ עם תמיכה כמו צדדית לרוחב, ריפוד מקסימלי עם האוויר Max2 בעקב, ו זום האוויר (שנקרא אז מתיחה האוויר) על כף הרגל.

אייר פני היה משהו שחוג הכדורסל של נייקי מעולם לא עיצב לפני כן: נעל שכמו פני התקיימה איפשהו בין קו הטיסה לשומרים ולוח החץ לגברים גדולים. סגנון המשחק הרב-תכליתי של פאני השפיע על קו חדש של נייק כדורסל, אשר היה ידוע בשם Uptempo: נעליים המיועדות עבור שחקנים שהיו קל ומהיר, אבל אולי צריך קצת יותר ריפוד ותמיכה.

מאפייני עיצוב

כפי שצוין לעיל, אייר פני ביותר של עיצוב תכונה איקוני הוא גדול שלה כנף כמו לוח. אגף פיילון זה לא רק העניק לנעל מראה שונה מכל סוג אחר לפניו, אבל הוא הציע תמיכה לרוחב קל לקיצוצים מהירים על המגרש. במבט לאחור עכשיו, קל לראות כי האגף הזה היה מבשר על הטכנולוגיה Foamposite, נמצא על נעל חתימה מאוחר יותר פני תוכנן על ידי אריק אבר, האוויר הרדיקלי Air Foamposite.

משלימים את אגף התמיכה הוא גדול Swoosh תכשיט עם דפוס שרבוט ייחודי בתוך. במקום אחר את פני פני תכונות מהירות lacing המערכת, פסים פסים בהשראת בהשראת מדים מג 'יק, ואת הפרטים הבולטים האחרון שלה: הבכורה של הלוגו של פני 1 סנט על העקב.

צבעוני

היו במקור רק שלושה colorways של אייר פני שוחרר, כולל איקוני הפופולרי ביותר הפופולרי "אורלנדו" נראה העליון Nubuck שחור עם האגף הלבן מנוגדים המבטא כחול המבטא, יחד עם גרסאות בעיקר לבן ושחור.

למרות פני האוויר כבר retroed די כמה פעמים עכשיו, למרבה הפלא מספיק לא המקורי colorways לבן או שחור יש אי פעם שפורסמו מחדש. זה עשוי להשתנות בקרוב, כי שניהם שמועות להיות חוזר מאוחר יותר השנה.

גן עדן

עם העיצוב הייחודי והפורץ שלה, עונת ה- NBA הטובה ביותר של פני, ועזרה מועטה של ​​ליל פני במבצע השיווק של הנעליים, הפכה את "אייר פני" לא רק לנעל הראשונה בנעלי התעמלות המוצלחות והאהובות של הארדוואי, , הטוב ביותר.

No Replies to "גן עדן Cent: היסטוריה של פני ניקה האוויר 1"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 39 = 45