נעלי הנעל הטוב ביותר ללבוש עם Capris | insightyv.com

נעלי הנעל הטוב ביותר ללבוש עם Capris

נעלי הנעל הטוב ביותר ללבוש עם Capris

בעוד מכנסי הקפרי נראה נהדר על כמה נשים, הם לעתים קרובות נופלים על אחרים. צורת הגוף יש הרבה מה לעשות עם איך המכנסיים קפרי נראה, אבל גורם גדול נוסף בהצלחה לובשת אותם הוא זיווג אותם עם הנעלה הנכון. הנה כמה מן הנעליים הטובות ביותר ללבוש עם מכנסיים קפרי, כמו גם כמה האפשרויות הגרועות ביותר.

נעליים הטוב ביותר עבור מכנסי קפרי

 • דירות בלרינה
  דירות Balerina הם הבחירה הקלאסית עבור זיווג עם מכנסיים קפרי וחביב על נשים רבות. עור, סאטן, פיפ-בוהן, אפילו נעלי ספורט יכול להיות עם בלרינה / רזה לחתוך, וכמעט כל אחד מהם יעבוד עם מכנסיים קפרי כי הם יעיל, מצויד, ולהראות הרבה כף הרגל. זה עוזר להאריך את החלק של הרגל כי מראה.
 • שטוח, סנדלי סטרפ רצועות או Flip Flops
  סנדלים שטוחים עדינים, עדינים ועדינים, עובדים היטב עם מכנסי קפרי, מאותה סיבה, דירות בלרינה עושות זאת: הן מראות הרבה רגליים ומארכות את הרגליים. אם אתה הולך להסתכל יותר לבוש, נסה סנדלים שטוחים מתופרים או מתכתי. אבל אם זה מראה של דאגה אתה אחרי, כל דבר מן בד כדי עור הפטנט יעשה. רק תזכור לשמור עליהם.
 • מצויד נעלי ספורט
  בנוסף לחתוך נמוך, נעלי בלטרינה סוג, אתה יכול גם זוג מכנסיים קפרי עם נעלי תחרה- up כמו הקלאסי הקלאסי עבור מראה מזדמנים לחלוטין, חוף- comber.

תרגיל זהירות בעת התאמת סגנונות הנעל הבאים עם Capris

 • דפנות
  הרבה נשים ללבוש נעלי טריז עם מכנסיים קפרי, ולפעמים זה עובד, עקבים טריז הם מגושם. אם אף אחד לא יכול לחטט טריזים מתוך הידיים שלך (או לבטל את הרגליים), אז לפחות לחפש סגנונות בעלי uppers עדין מאוד.
 • משאבות
  התאמת משאבות עם מכנסיים קפרי הוא עוד אחד מאותם “לפעמים עובד” טענות, אבל על פי רוב, זה יוצר רטרו, “סיכה מעלה” vibe. אם אתה מנסה להבין איך לטפח את המראה הזה, טוב, עכשיו אתה יודע. אבל אם אין לך עניין להיראות כמו ילדה Vargas, אז אתה רוצה להתרחק לובש משאבות עם מכנסיים קפרי.

  הגרוע נעליים עבור מכנסי קפרי

  • נעלי ספורט מגושם ו Cross- מאמנים
   אתה רואה את זה הרבה להסתכל על קניונים פרבריים, וזה קל להבין שזה הכל על נוחות. אבל זה לא מחמיא למישהו. אם אתה אוהב ללבוש קאפריס צריך זוג אותם עם הנעליים הכי נוח שאתה יכול למצוא, נסה זוג נעלי רזה, בד במקום. אם זה מאמנים לחצות אתה לא יכול לוותר, נסה אותם עם זוג מכנסיים יוגה לחתוך אתחול במקום.
  • סנדלים עם רצועות כבדות
   בין אם הם שטוחים או עקבים לא משנה, סנדלים עם רצועות עבות באמת לא לשחק טוב עם מכנסיים קפרי; הם פשוט מכריע מדי עבור צללית כה רזה.
  • כפכפים
   אין נעליים בעלות מראה כבד יותר מאשר קבקבים, וזה בסדר אם אתה זיווג אותם עם מכנסי ג ‘ינס או מכנסיים. אבל אם הם גומי, עץ או עור, הם גדולים מדי בשביל מכנסי הקפרי.

  No Replies to "נעלי הנעל הטוב ביותר ללבוש עם Capris"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   4 + 6 =