כיצד ללבוש גבוה נשים Boots סגנונות

כיצד ללבוש גבוה נשים Boots סגנונות

מקרית או לבוש, שטוח או עקב, זוג מגפיים גבוהים הוא אחד הפריטים הנעלה צדדי ביותר שאתה יכול לקבל בארון שלך - אבל אתה עדיין צריך לדעת מה ללבוש איתם.

על ידי המגפיים הגבוהים, אני מתייחס בעיקר לאלה כי הם על הברך גבוה, אבל רבים מן הטיפים הבאים יחולו על סגנונות נופלים בין כמה סנטימטרים מתחת הברכיים שלך כמה סנטימטרים מעל הברכיים שלך (הידוע גם מעל -knee, OTK, או ירך גבוה המגפיים).

זה גם ראוי לציין כי, בעוד סגנונות אתחול שונים יעבדו עם התלבושות אני המפורטים להלן, פשוט, סגנונות קלאסיים הם, ללא ספק, את הסגנון הגמיש ביותר. אלה Frye בטעם מערבי עשוי סלע עם אלה ג 'ינס רזה אתה פשוט הרים, אבל פשוט שחור בגובה הברך אתחול יעבוד עם הג' ינס האלה, כמו גם על כל דבר אחר בארון שלך.

הנה כמה מהדברים האהובים עלי ללבוש עם סגנונות אתחול פשוטים יותר.

חצאיות ארוכות

חצאית מקסי, או כל חצאית כי הוא מספיק זמן כדי לכסות את החלק העליון של המגפיים שלך הוא אחד הפריטים מחמיאים ביותר שאתה יכול זוג עם מגפיים גבוהים. בעוד נשים רבות נוטות לחשוב רק על חצאיות מלאות כמו להתאים את המגפיים גבוה הברך, חצאיות צרות יכול להיראות נהדר עם המגפיים גבוה גם כן.

עבור שילוב זה, אתה יכול ללכת עם כמעט כל גובה העקב או הצורה, אבל עבור נשים שלא יכולים ללבוש עקבים (או סתם צריך הפסקה מדי פעם מהם), מגפיים שטוחים הם בחירה מצוינת באמת כאן כי אתה יכול לקבל לחלוטין לבוש תלבושת בעוד עדיין לובש דירות.

חצאיות קצרות

אחת הדרכים האהובות עלי ללבוש מגפיים גבוהים היא זוג אותם עם חצאיות קצרות, החל minis כדי הברך אורך סגנונות.

לחום נוסף, ובגלל שהרגליים שלי הן גוון מטורף של חיוור, אני מעדיפה להשתמש בגרבונים מהנים; גרביים עם מעט ברק; או צינור אטום בצירוף זה. אבל אם יש לך את הרגליים על זה ולא מפחדים להיות קר, אין שום סיבה שאתה לא יכול ללכת בדרך חשוף הרגל.

ג'ינס סקיני

אחד הדברים היחידים שגורמים לי להרגיש רע על העובדה כי ג 'ינס רזה נראה כל כך נורא עליי היא שהם באמת סוג רק של ג' ינס כי הם טובים עבור תחוב מגפיים גבוהים. אבל אם אתה אוהב ג 'ינס סיגריות, אתה במצב מעורר קנאה של להיות מסוגל לתחוב אותם לתוך כל דבר, החל מגפיים עקביות לבוש סגנונות שטוחים מזדמנים.

באופן טבעי, זה נכון גם לגבי חותלות או כל ג'ינס או מכנסיים כי אתה לא צריך חבורה או לקפל כדי לתחוב לתוך החלק העליון של המגפיים שלך.

גוכות

גוכות, או מכנסיים קצוצים רחבים, הם לא תמיד באופנה, אבל כאשר הם הנעלה הטובה ביותר עבור מתחת לסגנונות הברך הוא זוג מגפיים גבוהים.

אבל, אתה בהחלט רוצה להימנע לובש את הסגנון הזה של המכנסיים עם המגפיים כי הם מזדמנים מדי או אופנתי. לדלג על החומרה הכבדה והכבדה, ולבחור במקום מגף שמלה פשוט, או מגף שטוח שיש בו מעט פולנית, שמא התלבושת כולה תהיה רשלנית מדי.

שמלות

זה כמעט אוטומטי לחשוב על זוג נעליים עם חצאיות, אבל מסיבה כלשהי, נשים רבות לא חושב ללבוש אותם עם שמלות. אבל הם צריכים, כי המראה הוא דינמיט.

אני לא מדבר על שמלות צדפות, נפוחות, מפלגתיות, וגם אני לא מתכוון ללבוש רשמי - למרות שראיתי את השילוב האחרון התנדנד כמה פעמים.

השמלות שאני מדבר עליהן הן שמלות היומיום הרגילות שלך: שמלות עטיפה, שמלות סוודר, משמרות, מיני, קווים ושמלות אימפריות.

שוב, זה נראה הכי טוב עם פשוטה, מגפיים גבוהים קלאסי, והוא לא נועד עבור overly-מזדמנים או סופר אופנתי סגנונות אתחול.

תלבושות להימנע עם נעליים גבוהות

 • מכנסי ג'ינס ומכנסיים: לא שהם מחמיאים בכל מקרה, אבל תוחבת סגנונות אלה לתוך המגפיים הגבוהים יוצר את אפקט "מתנפח" חשש כי יכול להרוס את ההערכה העצמית של כמעט כל אישה. אם אתה מבורך עם גוף ארוך, רזה, אתה מוזמן להכניס את מכנסי המטען הרופפים האלה לתוכן הלב שלך, אחרת, להתרחק שילוב זה. ובזמן שאתה נמצא בה, השאר את כל המכנסיים הרחבים - גם אלה עם חזיתות שטוחות - על החלק החיצוני של המגפיים הגבוהים שלך.
 • מִכְנָסַיִים קְצָרִים: אני יודע, כולנו ראינו מפורסמים עושים את זה, אבל ללבוש מכנסיים קצרים עם המגפיים הגבוהים באמת צריך להיחשב רק אחד ההטבות רבות של להיות כוכב. עבור כולנו למרות זאת, זה נראה בדרך כלל לא טוב.

  No Replies to "כיצד ללבוש גבוה נשים Boots סגנונות"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 84 = 94