נעל מילון מונחים: דירות Balerina – insightyv.com

נעל מילון מונחים: דירות Balerina

דירות בלרינה, שנקראות גם נעלי בלט, נעלי דולי, סקימרים ודירות, הן סוג של נעליים בהשראת בלרינה שהפכו למוצר הנעלה של נשים. בדירות בלט הם כמו נעלי בית בבנייה, עם עקב דק מאוד או שטוח לחלוטין, בבוהן סגורה חתך נמוך המגלה את החלק העליון של כף הרגל.

הִיסטוֹרִיָה

זה לא צריך לבוא כהפתעה כי דירות בלט שמקורה בין, ניחשתם, ballerinas.

בלרינות רקדו בעקבים גבוהים עד 1700 והשתמשו בנעליים הצבעוניות במחצית השנייה של המאה.

בשנת 1880s סנדלר המפורסם סלבטורה Capezio יש להתחיל בארצות הברית תיקון נעליים pointe עבור רקדנים בלט. הוא היה עושה תיקונים רבים כל כך שהוא החליט לעצב גרסה טובה יותר את עצמו. העיצוב החדש והמשופר שלו הפך לסטנדרט הנעליים הצבעוניות.

בשנת 1947 עשה רוז Repetto זוג הנעליים pointe עבור בנה בסדנה פריזאי שלה ונעליים הפך פופולרי בקרב חברות הבלט ברחבי העולם. עד לנקודה זו נעלי בלט הופיעו רק על הבמה. ואז, בשנת 1956, סירנה המסך בריז ‘יט ברדו ביקש רפטו להפוך אותה זוג בדירות בלט לסרט שלה הקרובה “ואלוהים ברא את האישה.” רפטו יצרה זוג דירות בלט אדומות, איקוניות, שנכנסו לייצור המוני זמן קצר לאחר שחרורו של הסרט. המותג Repetto מוביל שם הנעלה עד עצם היום הזה.

השחקנית אודרי הפבורן אחראית על מגמות אופנה רבות ומגוונות, ודירות בלט הן אחת מהן. הנעליים חוו גל נוסף של פופולריות כאשר הפבורן שיחק זוג עם מכנסיים רזים קצוצים ב “מצחיק פנים” בשנת 1957.

בלט דירות זינק בחזרה אל הזרקורים בשנת 2005, כאשר אופרה ווינפרי אישרה טורי Burch של איקוני דירות ראווה על פרק של תוכנית לדבר שלה.

האתר טורי Burch קיבל עצום 8 מיליון צפיות בתוך 24 שעות לאחר שידור הפרק.

איך ללבוש דירות בלט:

מאז בדירות בלט אין עקבים, הם נוטים לעשות את הרגליים להופיע קצר יותר, אבל זה לא אומר שאתה צריך להימנע מהם לחלוטין אם אתה קטנטן. לא משנה מה הגובה שלך, דירות בלט נראה נהדר כאשר אתה מראה רגל קטנה. לחשוף את הקרסוליים על ידי ספורט זוג יבול או האזיקים המכנסיים שלך. הם גם נראים נחמד זוג עם שמלות וחצאיות קצרות.

בדירות בלט עם חצאיות ושמלות ארוכות או מכנסיים רחבים יכולים לעבוד, אבל לנקוט משנה זהירות, במיוחד אם אתה קטנטן. בד נוסף יכול לשקול אותך. זה לא אומר חצאית מקסי היא מתוך השאלה; רק לוודא שאם אתה לַעֲשׂוֹת ללבוש תחתית ארוכה עם דירות כי שולי לא נגרר על הרצפה.

דירות מתאימות לכל אירוע יכול בקלות לקחת אותך מהעבודה עד היום בלילה. זוג דירות מגולחות, כמו ד’אורסיי, מביטות במבט פריזאי אלגנטי. זוג נעלי בלט נוחות ונוחות הן מושלמות לעבודה, במיוחד אם הנסיעות מחייבות הליכה. דירות בלט כי הם עשויים מחומרים לוקס, כמו משי או קישוטים תכונה לעבוד לאירועים רשמיים.

הם גם סוגים של נעליים כי הם נהדר עבור מזג האוויר המעבר, כמו כאשר האביב מגיע, אבל זה לא די חם מספיק כדי נעלי ספורט פתוח.

No Replies to "נעל מילון מונחים: דירות Balerina"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.