10 סגנונות הנעל הגרוע ביותר עבור נשים קצרות | insightyv.com

10 סגנונות הנעל הגרוע ביותר עבור נשים קצרות

הסגנון של כל סוג של הנעלה יכולה להיות השפעה גדולה על המראה של אישה קצרה. סגנונות נעליים מסוימים לעשות petites נראה גבוה רזה בעוד אחרים עושים בדיוק את ההפך. הנה 10 סגנונות הנעל הגרוע ביותר עבור נשים קצרים ללבוש.

דפנות

דפנות.
ברי קינג / גטי

מובן, נשים רבות כמו טריזים כי נראה שהם מספקים יציבות יותר בעת הליכה, ואין שום תחושה של מתנדנד על עקב צר. עם זאת, סוליות משמעותי של כל נעלי טריז להוסיף מראה כבד על הרגל. זו הסיבה כי טריז הנעליים הדולר בין סגנונות הנעל הגרוע ביותר עבור petites.

02
מתוך 10

נעליים עם עקבים Chunky

צ'אנקי Heels

נעלי עקב.
אסטרופ / גטי

כמו טריזים, נעליים עם עקבים גדולים וגדולים עשויים לספק לנשים יציבות רבה יותר כאשר הן צועדות או עומדות, אבל שוב, העקב הגדול אינו תורם להופעתה של אישה קצרה. סגנון העקב הזה הוא לא מחמיא כי זה יגרום הרגליים להופיע קצר יותר עבה, ואישה עם רגליים קצרות ייראה הרבה יותר טוב בסגנון הנעל שהופך את הרגליים להופיע ארוך יותר רזה.

03
מתוך 10

נעליים עם פלטפורמות אקסטרים

פּלַטפוֹרמָה Heels

עקב פלטפורמה.
אסטרופ / גטי

פלטפורמה קטנה לא צריכה להוות בעיה עבור אישה קצרה, ואכן, היא תספק קצת להרים, אבל נעליים עם פלטפורמות קיצוניות לעשות אישה קצר נראה כמעט כאילו היא הולכת על קביים: לא בדיוק את ההצהרה אופנה רוב הנשים רוצה לעשות.

04
מתוך 10

נעליים עם רצועות הקרסול

קרסול Strap Heels

נעלי עקב.
ברי קינג / גטי

נעליים עם רצועות הקרסול חזותית לחתוך את רגל ימין ליד הקרסול, רע מאוד לחפש petites שמטרתם היא להאריך את הרגל באופן חזותי. עם זאת, נעליים עם רצועות הקרסול לא צריך להיות מוסר לחלוטין מן הארון של אישה קצרה כי יש דרך ללבוש נעליים עם רצועות הקרסול כי לא עושה את הרגליים נראה קצוץ.

05
מתוך 10

סנדלי גלדיאטור

גלָדִיאָטוֹר Sandals

סנדלי גלדיאטור.
רובין מרצ’אנט / גטי

לא משנה אם הסנדלים גלדיאטור שטוחים או להאריך עד הברך, הרצועות הרבות של סגנון גלדיאטור לעשות למראה זה משהו אבל אלגנטי. כאשר יש כל כך הרבה סגנונות אחרים של סנדלים שנראים טוב יותר על אישה קצרה, לא נראה שיש סיבה ללבוש גלדיאטורים.

06
מתוך 10

High-Top נעלי

שָׁחוֹר Converse High Tops

High-Top נעלי.
ניל מוקפרד / אלכס האקל / Getty Images

כמובן, עבור השתתפות באתלטיקה, נעלי התעמלות גבוהות עשוי להיות רצוי, אפילו הכרחי. אין באמת סיבה אחרת לאישה שרוצה להיראות אופנתית ללבוש את הסגנון הלא מחמיא הזה.

07
מתוך 10

נעליים בעלות מראה כבד

נראה כבד Shoes

נעליים בעלות מראה כבד.
תמונה 4 מתוך: מלודי ינג / גטי /

אם הנעל נראית כאילו היא שוקלת אישה למטה, היא גדולה מדי או כבדה כדי לכלול בארון הבגדים שלה. איזו אישה רוצה להיראות כאילו זה מאבק גדול רק כדי להרים את הרגל שלה?

08
מתוך 10

שמים גבוהים

עָרוֹם Stilettos

נעלי עקב.
דומיניק

רוב האנשים חושבים stilettos הם סגנון נהדר עבור אישה קצרה כי היא יכולה להגדיל את המראה של הגובה שלה רק על ידי לובש אותם. אבל יש נקודת המפנה – פשוטו כמשמעו. עקבים גבוהים מדי לגרום לאשה קצרה להיראות פרופורציה, ומאחר שהם גם עושים הליכה קשה, עקבים גבוהים מדי יכול לשים לב למראה של אישה, אבל לא בצורה טובה. ההימור הטוב ביותר עבור petites שרוצים ללבוש עקבים טוב היא לשמור על גובה העקב עד ארבעה סנטימטרים או פחות.

09
מתוך 10

אמצע- Calf Boots

ללא שם: באמצע עגל Boots

אמצע- Calf Boots.
דיוויד ליווינגסטון / גטי

מגפיים המסתיימים באמצע עגל עושים קו אופקי ממש על החלק העבה של העגל. לא רק זה לשבור את המראה של רגל ארוכה, רזה, אבל זה גם מציג קו לחתוך, בדיוק כמו נעליים שיש להם רצועות הקרסול לעשות. בחירה בסגנון הרבה יותר טוב עבור petites שרוצים ללבוש מגפיים הוא אלגנטי, אתחול גבוה הברך.

10
מתוך 10

מגפיים פרוותי

פרווה Boots

מגפיים פרוותי.
דניאל צוצניק / גטי

גדול, מגושם, מגפיים פרוותי בהחלט שיעור אגודל למטה אלא אם כן הם שחוקים למסיבת תחפושות. ללבוש אותם רק אם אתה רוצה להיראות כמו דוב. אחרת, התרחק!

No Replies to "10 סגנונות הנעל הגרוע ביותר עבור נשים קצרות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    69 − 60 =