האם Wunderbrow תקן אולטרה גבות דלילה?

האם Wunderbrow תקן אולטרה גבות דלילה?

אם יש לך יותר שיער גבה ופחות מראה העור, הרבה זמן וסבלנות כדי להשלים את היישום, קופסה גדולה של צמר גפן, מסיר איפור עיניים עבור מוצרים עמיד למים, אבקת אבקה ושמן מרפק - זה עשוי להיות מוצר שאתה רוצה לנסות.

סקירה על

שאלתי חבר כדי לסקור את המוצר הזה. גבותיה עושות מעשה הדרגתי במשך שש השנים האחרונות. היא אומרת כי שילוב של מעל מריטה, מתח, בעיות בריאות, ואת גיל המעבר הבלתי נמנע הן הסיבות למצבם מצער.

לכן היא נמצאת בחיפוש בלתי פוסק אחר המוצר הגמיש הטוב ביותר כדי לצבוע, לכסות ולעצב את הדלילות שלה - ובתחומים ספורים - גלים לא קיימים. למותר לציין, היא היתה נרגשת מאוד לרכוש WunderBrow כי טען כי היא יכולה להיות גלים מושלמת רק שתי דקות והתוצאות יכול להימשך ימים.

איך זה עובד

המוצר כולל הוראות יישום פשוטות: יש ליישם את הג'ל לניקוי, גבות יבשות (השתמש במנקה לא שמנוני), למלא אזורים עם משיכות קצרות נוצות לכיוון צמיחת השיער והחתן עם מברשת כללה. 

בדיקת זה על גבות דלילה מאוד

לרוע המזל, הניסיון הראשון שלה היה אסון. אז היא החליטה לנסות שוב למחרת. ודא כי הגבות שלה היו נקייה ויבשה היא השתמשה במברשת רחבה של 1/8 כדי למלא את האזורים הדלילים ביותר עם ג'ל מלא סיבים.הג'ל היה די עבה והיא היתה צריכה לנגב את עודף על המכולה לפני משתמש בזה.

 

היא הודתה שזה היה אתגר לגרום לג'ל להיצמד לאזורים שבהם לא היה שיער כלל, אבל המשיך בו, ועם סבלנות, אזורים אלה היו מכוסים בהדרגה. היא לא אהבה את הגודל או את הצורה של מברשת המוליך ולעתים קרובות עשה שבץ שהיה צריך להסיר. 

בכל פעם שהיא הטעתה את הג'ל במקום שבו היא לא רצתה אותו, היא היתה משתמשת בציפורניה כדי לסלק את הג'ל - זה היה טעות גדולה.

ג'ל יש כתם בו זה מאפשר לה להימשך כמה ימים. למותר לציין, היא הבינה היה צריך להשתמש במקלון צמר גפן כדי לנקות שבץ שגוי. 

עד שסיימה להחיל את הג'ל, ניקתה משיחות לא נכונות, וסירקה את הג'ל הרטוב עם מברשת הצמר השחורה, זה היה לפחות חמש עד שש דקות למצח.  היא קיוותה כי בפועל ניתן לשפר את הזמן. עם זאת, היא לא היתה מרוצה מהתוצאות. אף-על-פי שגבותיה היו מלאות ומלאות, כל גבה היה בעל צורה אחרת. לכן, הם לא תואמים. 

היא חשבה שהגלים לא תואמים, כי היא התקשתה ליישם את הג'ל באופן שווה ולשלוט על האפליקציה. אז היא החליטה לנסות שוב ולהשתמש מברשת spoolie, לטבול אותו לתוך ג 'ל ומברשת אותו. ראשית, היא נאלצה להסיר את הגלים כי הם היו יבשים והעור היה מוכתם. היא השתמשה בעטיפת מסיר איפור למים בעין, ועם כמה סלייפים עדינים המוצר בסופו של דבר ירד. 

מסיר האיפור הכיל שמן ולכן נאלצה להשתמש במנקה ניקוי שמן כדי לנקות שוב את גבותיה כהכנה לניסיון הבא. היא טבלה את המברשת לתוך הג'ל וסירקה אותו על גבותיה. האזורים עם השיער היו מכוסים אבל האזורים דלילה באמת לא.

 

היישום היה אחיד מאוד ושוב לא מקובל. היא החליטה לעצור בעודה עומדת לפניו. WunderBrow כבר היה יבש והיא נאלצה להשתמש שוב שמן שלה מבוסס מסיר איפור עיניים כדי לקבל את הצבע ואת הסיבים (לוקח כמה שלה כמה שערות היקר שלה עם זה). 

זה בהחלט כתמים

היא גם היתה צריכה לקרצף את צבע אצבעותיה המוכתמות. היא החליטה לנקות את מברשת הצמר ושטפה אותו בכיור שלה, שהפך לבלגן. הסיבים היו דבוקים לכיור, והיא נאלצה לקרצף אותו שלוש פעמים במנקה ניקוי לפני שהם נעלמו לגמרי. היא יכולה לומר בוודאות כי WunderBrow מקלות ו כנראה יהיה האחרון כמה ימים בגלל כתמי הנוסחה. 

כשנשאל מה דעתה השורה התחתונה, היא אמרה, "WunderBrow הוא לא בשבילי!"

No Replies to "האם Wunderbrow תקן אולטרה גבות דלילה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    20 − 16 =