הכל על לייזר Tria | insightyv.com

הכל על לייזר Tria

הכל על לייזר Tria

Tria לייזר הוא מכשיר ניקוי על ידי ה- FDA לצמצום שיער קבוע לשימוש ביתי על הרגליים, קו הביקיני, בתי השחי, הרגליים, הידיים, הידיים, החזה, והגב. זה דורש טיפולים מרובים כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

עדכון. קטע זה הוא על מודל קודם. קרא על TRE לייזר 4X עם מובנית עור חיישן. ואת חלון התצוגה.

איך עובדת לייזר טריה?

לייזר דיודה משתמש קורות של חום בהיר על זקיקי כדי להשבית אותם.

המודל האחרון יש חמש הגדרות מתכווננת מ נמוך עד גבוה (מודלים קודמים היו שלושה). ההגדרה הגבוהה ביותר משתמשת החום ביותר ייתן תוצאות טובות יותר.

מי יכול להשתמש בו?

אלה עם גווני עור בהירים (לבן, שנהב, בז ‘וחום בהיר) יכולים בבטחה להשתמש טריה. המערכת מגיעה עם חיישן עור אשר יבדוק את גוון העור שלך ולקבוע אם זה קל מספיק לשימוש. רק אם העור שלך עובר עם אור ירוק, יהיה לפתוח את הלייזר לשימוש. הצטלקות, שלפוחיות ושריפות יכולות לגרום לתוצאה של שימוש בצלילי עור כהים מדי.

כי לייזר זה מיקוד פיגמנט כהה, לבן, אפור, בלונדיני או שיער אדום לא ייהנו משימוש במערכת. גם אם השיער הוא כהה עם צבע, זקיק השיער לא לספוג מספיק אור לייזר כדי להיות יעיל.

האם Tria לייזר כואב?

זה תלוי בהרבה גורמים, ולכולם יש סובלנות משלהם לכאב / אי נוחות. אתה עלול להרגיש כאב יותר אם יש לך עור רגיש או שיער כהה מאוד או סמיך.

שימוש בהגדרה הגבוהה ביותר גם לייצר חום יותר, וכמובן, סביר יותר לתת לך כאב או אי נוחות. בפעם הראשונה באמצעות לייזר הוא בדרך כלל הכי לא נוח ולאחר מכן שוככת עם שימושים נוספים עבור רוב האנשים.

כמה יעיל זה?

השיער גדל בשלבים שונים: גידול, מנוחה ושפיכה.

כי כל השיער הוא לא על אותו שלב בכל זמן נתון, טיפולים מרובים נדרשים כדי לקבל את השיער בשלב הצמיחה, על הלייזר להיות היעיל ביותר. אז 6 עד 8 טיפולים מומלץ, 2 עד 4 שבועות זה מזה.

הסרת שיער בלייזר יכולה להוביל להפחתת שיער קבועה, וב -11 בינואר 2010, המערכת הזו הוסרה על ידי ה- FDA לצמצום שיער קבוע. משתמשים של Tria Laser דיווחו על ירידה של 70% בכמות השיער לאחר שלושה טיפולים בלבד, שערה שצמח בחזרה נתפסה כמשובחת וקלה יותר, על פי נתוני המידע שמספקת החברה.

כמה זה עולה?

בתחילה, המחיר היה 995 $ כאשר שוחרר בתחילת 2008. פבואר 24, 2009, גרסה חדשה החליף הישן אחד המתגאה ירידה של 20% במחיר ב 795 $, וטיפולים מהירים יותר עם לייזר יורה פעמיים מהר יותר. בחודש נובמבר 2009 המחיר ירד ל 595 $. יוני 9th, 2010 המחיר ירד ל $ 495. מודל חדש תוכנן עם חיישן עור מובנה, חלון דיגיטלי, טיפולים מהירים יותר ותכונות אחרות שוחרר ב -30 במרץ 2011, עבור $ 395.

כמה זמן זה נמשך?

טריה יופי החברה מציינת מודל זה (עם חמש הגדרות) מסוגל לספק מעל 200,000 פעימות (500 חיובים עם כל תשלום המספק 400 פעימות לייזר) ו מספיק עבור רוב הנשים לטפל בכל הגוף שלהם.

כאשר זה נגמר, אתה צריך לקנות מכשיר אחר.

קרא על בדיקות המסע שלי על קו הביקיני שלי, החל בבדיקת טריה חלק I.

No Replies to "הכל על לייזר Tria"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    30 − 21 =